LiMA ONLINE: TOP10 marketingo vadovo sėkmės principų

LiMA ONLINE: TOP10 marketingo vadovo sėkmės principų

2020-05-21 17:00, Online | Dalyvauja: 168 Registracijos terminas: 2020-05-21

 

Karantino metu kiekvieną ketvirtadienį kviečiame Jus dalyvauti LiMA online pokalbių klube, kur kalbėsime apie esamą rinkos situaciją, ieškosime sprendimų, kaip padėti marketingo sektoriui lengviau išsilaikyti.
 
Pokalbių klubo tikslas: pasidalinti rinkos aktualijomis, sėkmės pavyzdžiais ir kartu įkvėpti marketingo bendruomenę, skatinti ieškoti išeičių ir nenuleisti rankų.
 
Pokalbių dalyviai: Lietuvos verslo profesionalai, ekspertai, praktikai bei sėkmės pavyzdžiai.

Renginys skirtas: marketingo vadovams, kitiems su marketingu susijusios srities vadovams, marketingo specialistams, organizacijų vadovams ir verslo lyderiams.

 
Pokalbio metu išgirsite:
• Koks yra šiuolaikinis CMO?
• Kokios būdo savybės padeda CMO?
• Kokios profesinės savybės reikalingos CMO?
• Kokios dažniausiai daromos klaidos?
• Ko personalo vadovai ir direktoriai tikisi iš CMO?
• Kokie yra pagrindiniai CMO sėkmės principai?
 
Pokalbio klubo metu „Metų CMO'20" komisija paskelbs TOP 10 stipriausių marketingo vadovų. Vienas jų pretenduos tapti „Metų CMO'20“.

 Pašnekovai

 

 

Kristina Mažeikytė

IKEA rinkodaros vadovė Baltijos šalims

Daugiau nei 20 metų dirbanti marketingo vadovės pozicijoje tarptautinėse ir lietuviškose įmonėse, sukūrusi ir įdiegusi rinkodaros, korporatyvinės komunikacijos, klientų lojalumo strategijas, įgyvendinusi klientų patirtį keičiančias programas, atidariusi naujas rinkas, sujungusi skirtingų šalių ir kultūrų žmones į efektyvią komandą. 2019 m. Metų CMO" rinkimų komisijos buvo išrinkta į marketingo vadovų TOP 10.

 

 

Raimonda Gudaitė

Marketingo strategė ir profesionalė

Daugiau negu 10 metų dirba retail marketing (mažmeninės prekybos rinkodaros) strategijos kūrime, marketingo komunikacijoje ir retail inovacijose, duomenų analitikoje, skaitmeniniame marketinge. 2016 - 2020 m. užėmė TOPO GRUPĖS rinkodaros vadovės pareigas. 2018 ir 2019 m. „Metų CMO" rinkimų komisijos buvo išrinkta į marketingo vadovų TOP 10.

 

 

Ramūnas Bagdonas

TELIA LIETUVA Žmogiškųjų Išteklių padalinio vadovas, vienas iš Personalo valdymo profesionalų asociacijos (PVPA) įkūrėjų ir valdybos narių

„Esu žmogus kuriam rūpi žmonės jų augimas ir tobulėjimas ir kaip jie gali prisidėti prie organizacijų sėkmės“. Ramūnas visą savo karjera dirbo Personalo funkcijoje Lietuvoje, Lenkijoje bei Šveicarijoje kuriant organizacines struktūras, pritraukiant talentus, kuriant darbdavio įvaizdį, apjungiant organizacijas, kuriant nauja organizacijų kultūrą ir t.t. Ramūnas vienas iš PVPA kūrėjų, dirba, kad asociacija prisidetų prie Organizacijų valdymo kokybės gerinimo, personalo profesionalų kompetencijų tobulinimo ir profesijos prestižo kėlimo.

 

Giedrius Juozapavičius

Rinkodaros ir komunikacijos konsultantas, radijo laidos #rinkodarosguru autorius ir vedėjas, LiMA valdybos narys

Daug metų dirbęs mažmeninės prekybos sektoriuje, buvo atsakingas už korporatyvinę rinkodarą, prekinių ženklų Akropolis, Maxima įvaizdžio strategiją ir taktiką, komunikaciją ir korporatyvinius santykius. Jau eilę metų vykdomo didžiausio Lietuvoje reputacijos tyrimo iniciatorius, užsakovas ir bendraautorius. 

Pokalbio moderatorius

 

Andrius Milinavičius 

LiMA valdybos narys, BALTIC SANDBOX verslo plėtros vadovas 

 

 

  Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija!

Užsiregistravę dalyviai gaus nuorodą į tiesioginę transliaciją ir priminimus apie renginį.

 

Šios krizės metu Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) siekia dar labiau prisidėti motyvacija, parama ir aktualių žinių dalijimuisi bei taip palaikyti marketingo ir visą verslo bendruomenę.

Panaudojant online galimybes, marketingo profesinis turinys ir patirčių dalyba tampa prieinamesni dar platesnei auditorijai. LiMA visą balandžio mėnesį kūrė nemokamą aktualų turinį įvairiomis formomis, rengia seminarus, diskusijas ir motyvacines sesijas. Dėkojame pranešėjams, kurie sutiko dalintis sukaupta patirtimi ir įžvalgomis neatlygintinai. Renginių video rasite LiMA Youtube kanale čia.

Jei Jums LiMA turinys patiko ir buvo naudingas, kviečiame prie LiMA veiklos prisidėti skiriant 1,2% GPM paramą.

Paramos gavėjo kodas: 300062236
 
Plačiau apie paramos skyrimą ir apie LiMA veiklas rasite čia.

Kartu mes esame daug stipresni!

Forma:

Online pokalbių klubas

Data:

2020 m. gegužės 21 d. (ketvirtadienis) 17:00 val.

Trukmė:

~ 1,5 val.

Organizatorius:

LiMA administracija, info@lima.lt

Prisijungimo nuoroda:

Renginio dieną LiMA komanda el. paštu ir SMS žinute atsiųs dalyviams renginio nuorodą ir prisijungimo duomenis.

Dalyvavimas: 

Nemokamas

 

 

Registracija LiMA nariams

Registracija svečiams →