Dovanų marketingas: ką dovanosime šiais metais?

Dovanų marketingas: ką dovanosime šiais metais?

2020-10-01 16:00, Vilnius, Socialinių mokslų kolegija, Kalvarijų g. 137E | Dalyvauja: 43 Registracijos terminas: 2020-10-01

Pranešimai ir diskusija
+
Verslo dovanų idėjų paroda

Ką dovanosime klientams ir partneriams šiais metais?

 Ruduo puikus metas pradėti galvoti ir rūpintis verslo dovanomis Jūsų partneriams bei klientams.

Kviečiame Jus ne tik išgirsti apie verslo dovanų tendencijas ir dovanojimo etiketą, bet ir dalyvauti verslo dovanų idėjų parodoje.

 

Seminaro metu įžvalgomis, patirtimis ir sėkmės pavyzdžiais dalinsis Lietuvos verslo dovanų, etiketo ekspertai ir praktikai.

 

Renginio metu išgirsite:

  • Verslo dovanų etiketas;
  • Verslo dovanų tendencijos, dovanų personalizacija;
  • Kaip įdarbinti verslo dovanas?
  • Verslo partnerių/darbuotojų/klientų pasikeitę lūkesčiai dovanoms;
  • B2B lojalumo ir ryšių stiprinimo būdai ir kt;  

 

Seminaras skirtas visiems besirūpinantiems ir atsakingiems už verslo dovanas klientams ir partneriams.

 

Renginio pranešėjai ir diskusijos „Ką dovanosime klientams ir partneriams šiais metais?“ dalyviai

 

 

 

Verslo dovanų etiketas

Tinkamas dovanos parinkimas, įpakavimas ir įteikimas rodo pagarbą verslo partneriui ir dovanojančiojo kultūrą. Kaip išrinkti verslo dovaną ir kuo ji skiriasi nuo asmeninės dovanos? Kada daiktas tampa dovana o kada lieka įteiktu daiktu? Kaip dovaną įpakuoti ir įteikti? Kaip dovanoti, ir kaip elgtis su dovana, ją gavus? Kada ir kaip atsisakyti dovanos? Ko negalima dovanoti? Moralinė ir teisinė dovanojimo pusė. Socialinės dovanos.

 

Živilė Sederevičiūtė-Pačiauskienė, VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETO kūrybinių industrijų fakulteto dekanė

Daugiau nei 20 m. veda etiketo, protokolo, įvaizdžio formavimo seminarus verslo įmonėms, yra knygų apie etiketą ir vartojimo kultūrą autorė. Dėsto Dalykinę komunikaciją ir Vadovybinę komunikaciją Vilniaus Gedimino technikos universitete ir yra Kūrybinių industrijų fakulteto dekanė. Verslo dovanų etiketas – viena etiketo temų, kurią labiausiai veikia šiuolaikinis visuomenės pragmatiškumas, tačiau dėl to neturi nukentėti pati dovanojimo prasmė. Tai lemia žiniasklaidos ir verslo susidomėjimą šia tema, kur dažnai tenka pasisakyti.

 

Patyriminės dovanos

 

Algina Bedulskė, EASY CREATIVE PRODUCTION įkūrėja ir vadovė

 

 

 

 

Kaip įdarbinti verslo dovanas? 

Verslo dovanų išlaidos kasmet puikuojasi reikšmingoje eilutėje įmonės biudžete ir neišvengiamai asocijuojasi su kaštais. Pridėkite dar darbuotojų laiką, skirtą jų paieškoms, suderinimams, pirkimui, ir gausite solidžią vertę. Ar ji atsiperka? Ar pasiteisina investicija? O kas, jei dovanos parinktos paviršutiniškai, mažai ką bendro turi su įmonės įvaizdžiu, tikslais ir, dar svarbiau, su dovanos gavėju? Tuomet jos keliauja į paskutinį stalčių, tolimiausią spintos lentyną ar net tiesiai į šiukšlių dėžę...
•Kaip parinkti idealią verslo dovaną ir kurti „wow!“ efektą?
•Kaip verslo dovanos pagalba kurti ilgalaikius santykius ir stiprinti ryšį?
•Ką dovanosime šiemet? Pasikeitę lūkesčiai ir dovanų personalizavimas.

Odeta Plakienė, DOVANŲ MEISTRAI įkūrėja ir direktorė

Odeta Plakienė – kruopšti planuotoja, kūrybinga organizatorė, drąsi motyvatorė, diplomuota ekonomistė, taupi bankininkė, empatiška lyderė, o labiausiai – dovanų gurmanė, žinanti, kam, ką, su kuo, iš kur, kaip ir kada dovanoti. „Dovanų meistrų“ įkūrėja Odeta yra efektyvumo fanatikė, mokiusis net iš pačių McKinsey konsultantų, tad ji meistriškai narplioja sudėtingas situacijas, taip atlaisvindama Jūsų laiką ir pinigus bei sudėliodama viską į teisingas dėžutes. Šį kartą tai bus verslo dovanų dėžutės! 


DISKUSIJA

Ką dovanosime klientams ir partneriams šiais metais?

Diskusijoje dalyvauja:

Diskusiją moderuoja:

Verslo dovanų idėjų paroda

Renginio metu atskiroje erdvėje vyks verslo dovanų idėjų paroda.
Apsilankymas joje įeina į bilieto kainą.
Norinčius dalyvauti parodoje su savo stendu, kviečiame susisiekti el. paštu renginiai@lima.lt.
  

 

 

Stenduose jūsų lauks: 

 

  

 

 

„Vytautas Active“ – tai visiškai naujas, ryškus, išskirtinio dizaino viešbutis suaugusių poilsiui. Kiekvienoje erdvėje pastebėsite užuominų Edeno sodų, Adomo ir Ievos tema. Tai stilių, spalvų, tekstūrų derinys, kurį sieja rankų darbo detalės, lietuvių bei užsienio menininkų darbai. „Kas tiko man, galbūt tiks ir tau.“ – tai žodžiai, apibūdantys naująjį „Vytautas Active“ SPA centrą, kuriame išskirtinės kūno, veido procedūros ir masažo terapijos sukurtos JAM ir JAI. Restorane – netikėti skonių ir spalvų atradimai! Degustacinės vakarienės, a la carte meniu, kur inovacijos šiuolaikinėje gastronomijoje derinamos su senosiomis tradicijomis.

 

 

 

 

Mes, Pušku pušku, kolektyvas kūrybingas verslas, vystantis savo prekės ženklą ,,Pušku pušku” Lietuvoje ir užsienyje nuo 2008 metų. Vadovaujamės filosofija, jog norint būti laimingu nereikia didelių pokyčių ar investicijų, nes tikime, jog kiekvieno gyvenime yra dalykų, dėl kurių galima džiaugtis.  Įkvėpti šios sampratos, suteikiame galimybę rinktis iš daugiau nei 1500 skirtingų sėdmaišių, kurie yra sukurti šiuolaikiškiems žmonėms, ieškantiems naujų dizaino idėjų ir unikalumo kiekvienoje detalėje. Sėdmaišis gali tapti puikia dovana draugui ar partneriui, dar daugiau išskirtinumo siūlome pasiekti siuvinėjant vardus, prekinių ženklų logotipus ar atspaudžiant unikalų vaizdą ant sėdmaišių.

 

 

 

 

„Supergarden“ gimė iš... praktiškumo. Kai namuose norėjosi kažko skanaus. Kai norėjosi maisto produktų, kurie visiems tiktų ir patiktų. Kad valgant negraužtų viršytos dienos normos kalorijos ir cukraus kiekis. Norėjosi kažko, kas primintų vasarą ir šiltų dienų prisilietimą. Mes esame naujai įsikūrusi įmonė, pilna entuziazmo ir ieškanti iššūkių – naujų pasiūlymų ir idėjų. Supergarden gamina liofilizuotus – džiovintus šaltyje produktus: uogas, vaisius, daržovės, prieskonius, užkandžius ir t.t.. Produktas yra visiškai natūralus, intensyvaus, tikro, ryškaus skonio, be pridėtinių kvapiklių bei dažiklių, pridėtinių cukrų, tinka, kaip puikus užkandis bei maisto priedas.

 

 

  

  

 

 

Renginio programa

 

15:30 - 16:00

Registracija, pasitikimas ir lankymasis stenduose

16:00 - 16:30

Živilė Sederevičiūtė - Pačiauskienė | Verslo dovanų etiketas

16:30 - 16:55

Odeta Plakienė | Kaip įdarbinti verslo dovanas?

16:55 - 17:20

Algina Bedulskė | Patyriminės dovanos

17:20 - 17:50

Kavos pertrauka ir lankymasis stenduose

17:50 - 18:50

Diskusija „Ką dovanosime klientams ir partneriams šiais metais?“

 

Renginio partneriai

  

Sritis:

Verslo dovanos, dovanų marketingas

Forma:

Seminaras ir verslo dovanų idėjų paroda

Vieta:

Socialinių mokslų kolegija, Kalvarijų g. 137E, Vilnius

Pritaikymas žmonėms su judėjimo negalia:

Pritaikyta

Parkavimas:

Miesto parkavimas

Data:

2020 m. spalio 1 d. (ketvirtadienis) 16:00 - 19:00 val.

Trukmė:

~ 3 val.

Organizatorius:

LiMA administracija, info@lima.lt

Dalyvio mokestis:

 

Vienkartinis bilietas: 25 Eur

Registracija → 

 

Perkant 3 bilietus ir daugiau taikomos nuolaidos. Dėl grupinių bilietų rašykite el. paštu info@lima.lt

 

LiMA nariams: nemokamai

Prisijungimas prie LiMA intraneto → 

 

Esate marketingo, verslo vystymo, komercijos ir/arba susijusių sričių specialistas ar vadovas? Tapkite LiMA nariu →

 

LiMA seminarų abonementų savininkams: nemokamai

Įsigykite seminarų abonementą →

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.