[LIMA REKOMENDUOJA] Naujos kartos lyderystės kursas moterims

[LIMA REKOMENDUOJA] Naujos kartos lyderystės kursas moterims

2020-10-19 00:00 | Dalyvauja: 0 Registracijos terminas: 2020-10-19

LiMA narėms taikoma 25 Eur nuolaida WOW University lyderystės kursams.

Nuolaidos kodą rasite vidinėje komunikacijos sistemoje.

 

Kviečiame prisijungti!

 

Pristatome naują, specializuotą #Savilyderystės kursą! Šis kursas skirtas moterims, siekiančioms efektyvesnio idėjų įgyvendinimo bei didesnio produktyvumo versle ar komandoje.

Savęs pažinimas skamba kaip dar viena nuvalkiota frazė. Bet tik žinodama, kas tave išmuša iš vėžių, gali priimti teisingus sprendimus krizinėse situacijose. Juk tikrai yra tekę siekti tikslo, įnirtingai dirbti ir skaudžiai nusivilti, kai vėl koją pakišo lėti procesai, komanda, išoriniai trukdžiai... Kokius naujus įgūdžius stiprinsi Savilyderystės kurse?

ASMENINĖ LYDERYSTĖ. Išsigryninsi savo autentišką lyderystės stilių bei gausi įrankius, padėsiančius geriausiai išnaudoti savo stiprybes. Sužinosi, kaip siekti asmeninių tikslų ir neaukoti sveikatos, šeimos bei laisvalaikio.

LYDERYSTĖ KOMANDOSE. Suvoksi esminius efektyvių komandų formavimo principus. Tokiais remiasi sėkmingiausios inovatyvios kompanijos ir startuoliai. Gebėsi daryti įtaką pavieniams žmonėms ir komandoms.

ANTREPRENERIO MĄSTYSENA. Išmoksi įžvelgti unikalias idėjas ir inicijuoti jų įgyvendinimą. Nustosi tapatintis su savo didžiausiomis baimėmis ir rasi būdų, kaip pasiekti „neįmanomus” tikslus. Pradėsi matyti daugiau galimybių savo veikloje ar versle.

ATEITIES VERSLAS IR VIZIJA. Sužinosi, kuo turi remtis ir apie ką galvoti verslininkė, augindama ateities organizaciją. Suprasi savo viziją, asmeninei ir komandos lyderystei.


Asmeninės lyderystės paskaitas ves vienos geriausių savo sričių specialistų, ISM MBA dėstytojos:

Jurgita Gaukštė, sertifikuota „Barrett Values Centre“ specialistė, lyderystės konsultantė geriausiose verslo mokyklose Šveicarijoje, Kinijoje ir Rusijoje.

- O taip pat – žymi profesorė Inga Minelgaitė, tinklalapyje „Academia.edu“, vienijančiame 82 milijonus narių, esanti viena skaitomiausių autorių lyderystės, projektų ir verslo valdymo temomis.

Viso kurso metu tavęs laukia ypatingai stipraus turinio paskaitos, didelę naudą atnešančios praktinės užduotys, klausimų-atsakymų sesijos, rekomendacijos žinių praplėtimui, kontaktų vakaras ir net daugiau. Žinome, kad naujos žinios ir įgūdžiai yra neįkainojami, tačiau nieko nėra geriau už tai, kad šiandien galime pasiūlyti tau beveik EMBA lygio mokymus už itin mažą kainą.

 Nori pokyčių savo komandoje ar versle? Būk tuo pokyčiu! 

Registruokis į Naujos kartos lyderių kursą čia.

Savilyderystės kursas startuos spalio 19 d.

Sritis:

Lyderystė, verslas, marketingas, reklama

Forma:

Kursai

Vieta:

Internete

Data:

2020 m. spalio 19d. - gruodžio 13d.  

Organizatoriaus kontaktai pasiteiravimui:

mes@wowuniversity.org 

Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) neatsako už renginio organizavimo ir turinio kokybę.

 Daugiau informacijos: https://www.wowuniversity.org/savilyderystes-kursas/