[LiMA REKOMENDUOJA] Nacionalinė galimybių diena | Antreprenerystės festivalis

[LiMA REKOMENDUOJA] Nacionalinė galimybių diena | Antreprenerystės festivalis

2021-02-18 10:00, Online | Dalyvauja: 0 Registracijos terminas: 2021-02-18

 

Kur tik pažvelgsi – šiandien pasauliui kaip niekad reikalingas antreprenerio požiūris. O kas tai – kas yra tas antreprenerio požiūris? Ir kodėl šiandien jis toks svarbus?

Išlaužk antreprenerio požiūrį!
Vasario 18-ąją jaunimo antreprenerystės ir finansinio raštingumo ugdymo organizacija „Lietuvos Junior Achievement“ skelbia Nacionaline galimybių diena ir kviečia dalyvauti antreprenerystės festivalyje – inovatyvioje konferencijoje, kurioje jūsų laukia dešimtys išskirtinių pranešimų švietimo bendruomenei, jaunimui, verslui ir valstybei!

NACIONALINĖ GALIMYBIŲ DIENA – KAS TAI?
Diena, kai bus kalbama ne apie problemas, o apie drąsius jų sprendimus. Inovatyvi konferencija, įkvėpsianti antreprenerio požiūrio. Festivalio pranešimų metu bus atskleista, kaip pastebėti ir kurti galimybes, kaip didelių iššūkių akivaizdoje kūrybiškai pažvelgti į situaciją, atrasti naujas idėjas ir pasiūlyti pokytį kuriančius sprendimus.

KUR? KADA? KAIP?
Festivalio programa bus suskirstyta į dvi dalis: švietimo bendruomenei ir jaunimui. Švietimo bendruomenei atskleis gaivų, ambicingą ir nestandartinį būdą pažvelgti į ugdymą, o jaunimą pakraus pasitikėjimu atkakliai siekti savo svajonių – net ir sudėtingoje, COVID-19 pandemijos paveiktoje rinkoje.

- Pranešimus švietimo bendruomenei vasario 18 d. nuo 10:00 iki 15:00 val. žiūrėkite tiesioginėje transliacijoje „Lietuvos Junior Achievement“ „Facebook“ puslapyje, „YouTube“ kanale ir DELFI.TV!
- LIVE jaunimui su socialinių tinklų influenceriais vasario 18 d. nuo 12:00 iki 14:00 val. žiūrėkite „Lietuvos Junior Achievement“ instagrame @jauniejiantrepreneriai!
Gyvas transliacijas ves ir pašnekovus kalbins laidų vedėja, buvusi krepšininkė Dalia Belickaitė!

- Privataus ir viešojo sektorių darbuotojams metamas iššūkis tapti verslus kuriančių moksleivių mentoriais, o jį priėmusiems dovanoja visuomenės lyderių įžvalgas apie antreprenerystę!

Registruokis mentorystei ir vasario 18 d. išskirtinius antreprenerystės festivalio pranešimus gauk į savo el. pašto dėžutę! Daugiau informacijos https://lja.lt/verslas-ir-valstybe/


ĮKVEPIANTYS PRANEŠĖJAI!
Prie Nacionalinės galimybių dienos jungiasi ir pagrindinį festivalio pranešimą skaitysianti Lietuvos Respublikos Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė, ir dar dešimtys inspiruosiančių pranešėjų! Tarp jų:


- Kristina Dryža, viena įtakingiausių pasaulio futurologių ir verslo konsultančių, antropologė, rašytoja
- Danielius Stasiulis, inovatyvios internetinio mokymosi platformos „BitDegree“ bendraįkūrėjas
- Alberto Levy, „inovacijų evangelistas“, tarptautinis dėstytojas, technologijų ir rinkodaros konsultantas
- Paul De Miko, socialinių tinklų žvaigždė, turinio kūrėjas „YouTube“
- Mantas Mikuckas, pirmojo lietuviško „vienaragio“ „Vinted“ bendraįkūrėjas ir vykdantysis direktorius
- Dalia Ibelhauptaitė, teatro ir operos režisierė, prodiuserė
- Alfredas Bumblauskas, istorijos profesorius
- Ernestas Kalabuckas, pirmosios lietuviškos kosmoso technologijų įmonės „NanoAvionics“ technologijų vadovas
- Simona Cymbaliukaitė, turinio apie ekologiją, veganizmą, tvarią madą, verslumą, produktyvumą kūrėja „Instagram“ ir „YouTube“, kavos ir kulinarijos entuziastė

Ir dar daug kitų! Pilną pranešėjų sąrašą rasite http://antrepreneriopoziuris.lt/

KNYGA „ANTREPRENERIO POŽIŪRIS“:
Festivalyje bus pristatyta ir naują „Lietuvos Junior Achievement“ išleistą Larry C. Farrell knygą „Antreprenerio požiūris“! Joje – naujausias pasaulinio antreprenerystės ugdymo autoriteto tyrimas apie antreprenerystės praktikas, kurias taiko sėkmingiausi pasaulio antrepreneriai, taip pat lietuvišką knygos vertimą papildžiusios „Junior Achievement“ alumnų Lietuvoje istorijos: Mariaus Jurgilo, Lietuvos banko valdybos nario, Romualdos Stragienės, „BIOK laboratorijos“ vadovės, Dalios Lašaitės, lietuviško startuolio „CG Trader“ vadovės, Aleksandro Abišalos, Lietuvos nepriklausomos valstybės akto signataro, ir dar daug kitų! Plačiau - https://lja.lt/poziuris/

Detalią renginio programą rasite: http://antrepreneriopoziuris.lt/

Sritis:

Antreprenerystė

Forma:

Festivalis

Vieta:

Online

Kaina: 

Dalyvavimas nemokamas

Data ir laikas:

2021 m. vasario 18 d. (ketvirtadienis) 10:00 - 15:00 

Organizatorius:

„Lietuvos Junior Achievement“ https://lja.lt/

Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) neatsako už renginio organizavimo ir turinio kokybę.