Kauno narių kavos pertraukėlė: viktorina „Ypatinga Lietuva“

Kauno narių kavos pertraukėlė: viktorina „Ypatinga Lietuva“

2021-05-07 12:00, Online | Dalyvauja: 22 Registracijos terminas: 2021-05-07

ŽMONĖS. ŽINIOS. PATIRTYS.

Žmonės ir jų kuriama bendruomenė yra kertinė ir esminė LiMA egzistavimo ašis. Siekiant dar labiau stiprinti narių tarpusavio bendravimą LiMA Kauno taryba kiekvieną mėnesį kviečia susitikti narių kavos pertraukėlėse.

Kavos pertraukėlės metu:

  • Susipažinsite su naujais LiMA nariais;
  • Palaikysite ir stiprinsite ryšį su LiMA bendruomene;
  • Pasidalinsite profesinėmis sėkmėmis ir iššūkiais;
  • Gausite patarimų, įžvalgų iš rinkos kolegų;
  • Sužinosite apie artimiausias LiMA veiklas;
  • Naudingai praleisite pietų metą, pasisemsite įkvėpimo!

Susitikimo tema ir viešnia:

Šią vasarą tikriausiai dar daugelis iš mūsų nepakels sparnų į kitas šalis, dėl to galėsime dar geriau pažinti mūsų kraštą. Jau galime pradėti rinkti sąrašą vietų, objektų ir faktų apie Lietuvą, o atšilus orams (ar prasidėjus jau savaitgaliui), atrasti gražiausias mūsų šalies vietas.

Leidyklos „Terra Publica“, kuri specializuojasi leidiniuose apie Lietuvą, rinkodaros vadovė Rusnė Jankūnaitė kviečia LiMA bendruomenę į virtualią viktoriną „Ypatinga Lietuva“, kurios metu susipažinsime su mūsų šalies saugomomis teritorijomis: 6 rezervatais, 5 nacionaliniais parkais, 30 regioninių parkų, jų gamta ir gyvūnija.

Prie viktorinos galėsite prisijungti per savo išmaniuosius telefonus ar kompiuterius suvedus nuorodą ar nuskaičius QR kodą, kuriais pasidalinsime susitikimo metu.

PRIZAS! Viktorinos pirmos vietos laimėtojas gaus leidyklos „Terra Publica“ įsteigtą prizą – knygą „Ypatinga Lietuva. Keliaujame po Lietuvos saugomas teritorijas“. Viktorinos antros ir trečios vietos laimėtojai taip pat bus apdovanoti leidyklos „Terra Publica“ įsteigtais prizais.

Po viktorinos galėsime padiskutuoti jums rūpimais klausimas: ką aplankyti, kas dabar aktualu ir pan. Susitikime ir drauge leiskimės į kelionę po nuostabią Lietuvą!

 

 

 

Rusnė Jankūnaitė

Leidybos namų „Terra Publica“ rinkodaros vadovė


Rusnė daugiau nei 5 metus derina kultūros ir vadybos pasaulius. Susipažinusi su muzikos ir teatro gyvenimo ypatumais, ji apsistojo ties knygomis leidybos namuose „Terra Publica“. Kartu su visa komanda siekia sujungti ryšius tarp autorių ir skaitytojų, padėti skaitytojams atrasti jiems tinkamas knygų istorijas ar stalo žaidimus jų laisvalaikiui. Knygų, stalo žaidimų ir jų autorių viešinimas, bendradarbiavimas su didžiausia muge Lietuvoje „Vilniaus knygų mugė“, renginių organizavimas, video reportažai, bendravimas su knygynais, bibliotekomis – tai tik nedidelė dalis įdomaus ir labai dinamiško darbo kultūros rinkoje, su kuria Rusnė gali jus supažindinti.

Bendraukime!

Renginys skirtas tik LiMA nariams! 

Forma:

Neformalus online bendravimas

Data:

2021 m. gegužės 7 d. (penktadienį) 12:00 val.

Trukmė:

~ 45 min.

Organizatorius:

LiMA Kauno skyriaus taryba, info@lima.lt

Prisijungimo nuoroda:

Renginio dieną LiMA komanda el. paštu ir SMS žinute atsiųs dalyviams susitikimo nuorodą ir prisijungimo duomenis.

Renginys skirtas: 

Tik LiMA nariams pratęsusiems arba įsigijusiems narystę 2021 m.: nemokamai 

 

Registracija LiMA nariams →

 

Esate marketingo, verslo vystymo, komercijos ir/arba susijusių sričių specialistas ar vadovas? 

Tapkite LiMA nariu →