Pradžia

[LiMA REKOMENDUOJA] HR HAKATONAS – pirmas toks Lietuvoje!

[LiMA REKOMENDUOJA] HR HAKATONAS – pirmas toks Lietuvoje!

[LiMA REKOMENDUOJA] HR HAKATONAS – pirmas toks Lietuvoje!

2021-06-02 13:00, Online | Dalyvauja: 0 Registracijos terminas: 2021-06-01

Tarptautinė HR grupė „CVO Recruitment | Simplika“ išdidžiai pristato HR hakatoną – pirmąjį tokio tipo renginį Lietuvoje! Tai inovatyvi ir kūrybiška forma ieškoti unikalių sprendimų, kurie padės išspręsti kilusius HR iššūkius versle. Hakatono dalyviai spręs didžiausių šalies įmonių realias žmogiškųjų išteklių problemas, o jų sprendimus galės panaudoti ir asmeninėje praktikoje. Tarp HR iššūkių atstovų – „Vinted“, „Oxylabs“, „Baltic Amadeus“.

HR hakatone dalyvauti kviečiame įvairių dydžių įmonių vadovus, personalo atrankų specialistus, taip pat bet kurios srities darbuotojus, susiduriančius su panašiais iššūkiais savo bendrovėse. Juk kuo didesnė įvairovė, tuo unikalesni sprendimai!

HR hakatono metu dalyviai susiburs į komandas (nuo 5 iki 10 dalyvių), o pasirinkę konkretų iššūkį, spręs problemą ir taikant dizaino mąstysenos metodą kurs unikalius sprendimus.

Inovatyviausių, unikaliausių ir kūrybiškiausių sprendimų autorių, laimėjusių komandų lauks bilietai į didžiausią konferenciją personalo lyderiams „HR Savaitė Lietuva’ 2021“, kuri šiemet įvyks kartu su 30-uoju tarptautiniu Europos HR kongresu. Jos metu iššūkių laimėtojai galės ne tik susitikti su Europos personalo lyderiais, bet ir su visais renginio dalyviais pasidalinti savo sukurtais sprendimais. Išskirtinius prizus nugalėtojams taip pat skirs ir iššūkius pateikusios bendrovės: „Vinted“, „Oxylabs“, „Baltic Amadeus“.

Hakatonas vyks dvi dienas (po pusdienį), online formatu:
Birželio 2 dieną (13:00 – 17:00 val.)
Birželio 3 dieną (13:00 – 17:00 val.)
Renginys lietuvių kalba.

Hakatono moderatorius: Gediminas Buivydas
Komisijos nariai: „Vinted“, „Oxylabs“, „Baltic Amadeus“, „HR Savaitė‘ 2021”, „PVPA“, „OVC Consulting“, „CVO I Simplika“, „Vilnius Coding School“, „LiMA“ atstovai.

REGISTRACIJA Į IŠŠŪKIUS BUS PASKELBTA GREITU METU!

Daugiau informacijos

 

Sritis:

HR

Forma:

Hakatonas 

Vieta:

Online

Data ir laikas:

Birželio 2 dieną (13:00 – 17:00 val.)
Birželio 3 dieną (13:00 – 17:00 val.)

Organizatorius:

CVO Recruitment Lithuania

Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) neatsako už renginio organizavimo ir turinio kokybę.