LiMA DAY KLAIPĖDA'21: Marketingas verslo augimui

LiMA DAY KLAIPĖDA'21: Marketingas verslo augimui

2021-06-17 10:00, Klaipėda, Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A ir internetu | Dalyvauja: 386 Registracijos terminas: 2021-06-17

Jau prieinamas renginio įrašas

Renginio įrašas

 


Apžvalga | Pranešėjai | Programa Bilietų kainos


Visos dienos konferencija gyvai ir internetu!

300+ min. marketingo ir komunikacijos turinio, 15 pranešėjų
300+ marketingo, pardavimų ir verslo atstovų
Vakarinis networking'as Klaipėdoje

Šių metų konferencija dedikuota temai - Marketingas verslo augimui!

Besikeičiančioje aplinkoje marketingo departamentas vis dažniau užima strateginę rolę organizacijos valdyme, vartotojų patirties gerinime ir viso verslo augime.

Norint atitikti klientų lūkesčius, reikia efektyviai organizuoti pardavimo procesus, suprasti klientų norus ir poreikius bei sėkmingai valdyti prekių ženklus. Vartotojo pažinimas, vertės kūrimas, sėkmingų reklamos priemonių bei kanalų pasirinkimas ir sėkmingos pirkėjo kelionės užtikrinimas yra šiuolaikiniai marketingo tikslai, kurių rezultatas - laimingi pirkėjai.
 

Tik strateginis požiūris į produktą, klientą ir verslo augimą ir bendradarbiavimas gali užtikrinti tvarų verslo augimą.

 

Konferencijoje bus kalbama:
• Kokios marketingo strategijos spartina verslo plėtrą?
• Kokie marketingo veiksmai skatina pardavimus?
• Kaip ieškoti naujų pardavimų kanalų?
• Kokios komunikacijos ir pardavimų skatinimo priemonės užtikrina ilgalaikius rezultatus?
• Kaip tvarus požiūris ir bendradarbiavimas gali užtikrinti ilgalaikius rezultatus?

Kam skirta konferencija?
Marketingo, komunikacijos, pardavimų, viešųjų ryšių specialistams ir vadovams, verslo sektoriaus atstovams, vadovams, ir visiems, kuriems rūpi jų įmonės, organizacijos ar produkto augimas. 

Konferencijos pagrindinė informacija:
Data ir laikas:
birželio 17 d., 10:00 - 18:00
Vieta:
gyvai Kultūros fabrike, Bangų g. 5A, Klaipėdoje arba internetu
Medžiaga: dalyviai gaus pranešėjų, kurie sutiks dalintis, skaidres bei video įrašą 

SVARBI INFORMACIJA DALYVAUJANTIEMS GYVAI:
Konferencijoje dalyvauti gyvai bus galima turint birželio 17 d. galiojantį galimybių pasą.

Jei konferencijos dieną dar neturėsite galiojančio galimybių paso, LiMA partneriai tarptautinė medicinos tyrimų laboratorija SYNLAB suteiks galimybę atlikti SARS-CoV-2 greitojo antigeno tyrimą SYNLAB laboratorijoje NEMOKAMAI.

Tyrimą atlikti reikia ne ankščiau nei 48 val. ir ne vėliau nei 1 val. iki Jūsų atvykimo į konferencijos vietą.
Dėl galimybių paso ar registracijos greitajam testui susisieksime atskirai su visais įsigijusiais bilietą dalyvauti konferencijoje gyvai.

LiMA nariams dalyvavimas internetu - nemokamas!

Konferencijos pranešėjai:

Interactio: Kaip užkariauti pasaulinę rinką su perversmą nešančiu prekės ženklu ir kultūra

Pranešimo metu Henrikas Urbonas pasidalins patirtimi kaip įsiveržti į beveik dešimties milijardų dolerių vertės rinką, kurioje per daugiau nei penkis dešimtmečius nesikeitė technologijos? Kaip su savo novatorišku produktu daryti perversmą? Kaip vyksta sinchroninis vertimas versle bei valstybinėse institucijose?

Henrikas Urbonas, INTERACTIO bendraįkūrėjas ir vadovas

Kada leisti sau kūrybinę agentūrą?

Tikrasis kūrybingumas yra prabanga - jums nebūtinai to reikia. Kaip įsivertinti, ar Jūsų verslui reikia kūrybinės agentūros? Ir jei ryžotės sau tai leisti - ko iš reklamos strategų bei kūrybininkų tikėtis bei reikalauti? Ko galima pasimokyti iš reklaminių kampanijų Klaipėdoje?

Giedrė Ona Šileikytė, AUTORIAI įkūrėja ir vadovė

12 rinkodaros partnerysčių verslo augimui

Strateginės partnerystės rinkodaroje didžiosioms kompanijoms ne naujiena: Starbucks ir Spotify, Google ir Nestle, Tinder ir Mustang ir n+k kitų. Tačiau 83% smulkiųjų verslų ir net 67% rinkodaros specialistų niekada apie tai nepagalvojo, nors pamatę sėkmės istorijas užsidega ambicija tai išbandyti. Kad toks noras virstų rezultatu, šio pranešimo metu sužinosite 12 pagrindinių rinkodaros partnerysčių tipų, kurias galėsite pasitelkti savo verslo augimui.

Dr. Donatas Jonikas, MARKETOLOGAI direktorius, konsultantas
Donatas yra ekonomikos mokslų daktaras, rinkodaros praktikas su daugiau kaip 16 metų patirtimi, kuris specializuojasi startuolių ir inovatyvių verslų rinkodaroje, padeda įsivertinti idėjos potencialą bei prisitraukti klientų. Jis yra dirbęs su daugiau kaip 50 įmonių ne tik Europje, bet ir Kinijoje, Mauritanijoje. Donatas taip pat yra pirmasis lietuvis įtrauktas į World's Top 30 Startup Gurus for 2020. Jo knyga „Startup Evolution Curve“, parašyta atlikus 1.447 startuolių tyrimą, Amazon platformoje pateko į Top 5 geriausiai perkamų knygų sąrašą savo kategorijoje ir jame išbuvo beveik keturis mėnesius.

Ką daryti, kai nežinai, ką daryti?

Pranešimas apie netikėtus, bet drąsius sprendimus, kurie padeda pasiekti didžiausias pergales.

Tadas Burgaila, KILO HEALTH bendraįkūrėjas ir vadovas

 

 

  

Tvarumo komunikacija: buzzword'as, trendas ar būtinybė?

Kalbėti apie skolos pasauliui grąžinimą, gamtos ir išteklių tausojimą, įmonių socialinę atsakomybę tampa vis madingiau. Kodėl svarbi ir kuo pasižymi tvarumo komunikacija? Ką daryti marketingo specialistui, kai visi imasi gelbėti visatą?

Rūta Diržanauskaitė, Integruotos komunikacijos agentūros CO:AGENCY partnerė
Daugiau nei 15 metų nardo komunikacijos vandenynuose. Didelę dalį patirties sukaupė dirbdama viešojo ir privataus sektorių organizacijose, nuosavame leidybos versle. Pastaruosius kelis metus konsultuoja žinomus prekės ženklus, agentūros „co:agency“ klientus, korporatyvinės, rinkodaros, tvarumo komunikacijos ir viešųjų reikalų srityse.

 

Marketingo strategijos ir taktikos draugystė – kelias į verslo augimą

Sun Tzu - kinų mąstytojas, karo teoretikas, parašęs veikalą „Karo menas“, jau senų senovėje teigė, jog strategija be taktikos  - lėčiausias kelias į pergalę, o taktika be strategijos tėra triukšmas prieš pralaimėjimą. Kaip keitėsi ir keičiasi šių dviejų verslo komponenčių įtaka verslo augime? Kaip stiprinti šią draugystę? Kam kasdienėje veikloje skirti daugiau pastangų?

Dr. Lineta Ramonienė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto docentė, CRC PROJECTS vadybos konsultantė ir vadovaujanti partnerė
Dr. Lineta Ramonienė užima docentės pareigas ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Ji yra Magistrantūros Tarptautinės rinkodaros ir vadybos programos vadovė. Ji specializuojasi strateginio valdymo ir rinkodaros srityse ir daugiau kaip dvidešimt metų dėsto, kuria ir plėtoja verslo programas. Lineta taip pat aktyviai konsultuoja įmones strateginio valdymo ir rinkodaros srityse. Ji aktyviai dalyvauja tarptautinėse konferencijose ir skaitė pranešimus daugiau nei dešimt pasaulio šalių.

Pandemijos iššūkiai versle: kūrybiški sprendimai, kurie pasiteisino ir naujos verslo plėtros galimybės

Kaip išsilaikyti rinkoje pandemijos metu? Greitai keičiantis verslo aplinkai yra būtina aktyviai koreguoti savo veiklos modelius. Tad pranešimo metu Aušra pasidalins sėkmingais verslo modelio pavyzdžiais, kurie pagrįsti bendradarbiavimu. O taip pat pasidalins įžvalgomis, kaip išskirtinė verslo koncepcija leido sėkmingai augti pandemijos metu.

Aušra Pacevičiūtė, 10 TILTŲ bendraįkūrėja 
Prekės ženklų „Lighthauzas“ ir „Unframed me“ įkūrėja, projekto „Klaipėdos kūrybiško verslo uostas“ iniciatorė, turinti daugiau nei 10 metų patirtį verslo ir projektų valdymo bei vadovavimo srityse. Verslo mentorė, LiMA Klaipėda tarybos narė, visuomenininkė.

 

H2H: kada vartotoją vadinsime žmogumi?

Pranešimo metu Indrė kalbės apie vartotojo elgsenos tendencijas bei pokyčius: koks vartotojas buvo vakar, kas vyksta šiandien ir ko laukti rytoj? Paanalizuosime naujus bei senus vartotojo elgsenos mitus kartu su neurorinkodaros įžvalgomis. Galiausiai, visi kartu ieškosime atsakymo, kada vartotoją vadinsime žmogumi ir kodėl šis požiūris svarbus šiandienos marketingo strategijoje.

Indrė Razbadauskaitė-Venskė, marketingo konsultantė, LiMA Klaipėda tarybos pirmininkė 
Indrė Razbadauskaitė Venskė - LCC tarptautinio universiteto, Lietuvos verslo kolegijos dėstytoja, LiMA Klaipėdos skyriaus tarybos pirmininkė, „Nepaleisk svajonės“ (renginių organizavimas) įkūrėja bei Global key (neurorinkodaros tyrimai ir rinkodaros konsultacijos) bendrasavininkė, mentorė, aktyvistė, Klaipėda - Europos jaunimo sostinė 2021 lyderystės platformos koordinatorė.

  

Privatumas ir lojalumo programos – (ne)suderinama?

Duomenų apie klientus rinkimas iš „pirmų rankų“ tampa vėl vis labiau aktualus tiek Google, tiek kitoms paieškos sistemos įgyvendinant planus neleisti naudoti slapukų. Viena iš priemonių tiesiogiai gauti tokius duomenis – lojalumo programos. Privatumui bei asmens duomenų apsaugai keliamų reikalavimų užtikrinimas kuriant bei įgyvendinant tokias programas iš pirmo žvilgsnio yra tikras „galvos skausmas“. Tačiau ar tai turi gąsdinti? Kaip tai suderinti?

Giedrė Dailidėnaitė, PRIMUS partnerė advokatė
Advokatė, advokatų kontoros PRIMUS partnerė, įmonių ir komercinės teisės grupės vadovė – Sertifikuota informacijos apsaugos specialistė Europoje (CIPP/E), reguliacinės teisės, įmonių teisės, įmonių pertvarkymo, valdymo, akcininkų ginčų bei krizinių situacijų sprendimų ekspertė.

  

Rinkodara ne pagal standartą

Dalia Gun, KLAIPĖDOS VALSTYBINIO JŪRŲ UOSTO DIREKCIJA, Rinkodaros skyriaus vadovė
Dalia Gun turi 19 metų darbo patirtį transporto sektoriuje (jūrų uosto), 10 metų VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje.

Akivaizdu: grožis pasaulio nebeišgelbės. O ar reklamos dizainas gali išgelbėti pardavimus?

F. Dostojevskis yra pasakęs: „Grožis išgelbės pasaulį“. Šiandien pasidarė per daug banalu kalbėti apie grožį, o „cool“ kultūros palydėtuvės senai įvyko. Ar vis dar vertiname reklamos dizainą pagal grožio skalę? Kokio „grožio“ standartai reikalingi šiandien ir kaip įtikti jaunajai kartai? Kokias vertybes atspindi dizainas šiandien, kur ieškoti įkvėpimo ir kaip praeities pamokas galime išnaudoti dizaine?

Inesa Budginė, STAND UP įkūrėja ir kūrybos vadovė
Inesa Budginė, Stand Up reklamos agentūros kūrybos vadovė ir įkūrėja, reklamos srityje dirba 13 metų, profesinės patirties bagažas - daugiau nei 1000 reklamos projektų. Visai nesenai Inesos komanda pelnė pasaulinį sidabro apdovanojimą kategorijoje Vizualinis identitetas. Nereikalingų prekių ar paslaugų nebūna - būna tik nuobodžios ir neveiksmingos jų reklamos - sako Inesa.

 

Daugiau pardavimų marketingo automatizavimo pagalba

Nesvarbu tai pirmas ar 10000 vartotojas besikreipiantis į Jus, idealiu atveju jis turėtų gauti vieningą patirtį visose savo kelionės etapuose. Užtikrinti šią patirtį žmogiškųjų resursų pagalba tampa vis brangiau, todėl verslai ieško galimybių kaip skaitmenizuoti bei automatizuoti pardavimo bei aptarnavimo procesus. Pranešimo metu aptarsime, kuo skirtingiems verslo segmentams gali padėti populiariausios Lietuvoje marketingo automatizavimo ir naujienlaiškių platformos automatizuotai gerindamos vartotojo patirtį bei didindamos pardavimus.

Matas Pocius, NFQ.email komandos vadovas, LiMA valdybos narys
Per karjerą sukaupęs daugiau nei 10 metų patirtį, šiuo metu vadovauja UAB NFQ TECHNOLOGIES el. pašto rinkodaros skyriui. Mato ir komandos sėkmingai įdiegti procesai klientams padeda patekti tarp TOP 5 pardavimų kanalų, vertinant el. pardavimų apyvartą. Matas taip pat yra LiMA valdybos narys, LiMA A sertifikuotas marketingo specialistas bei dėsto LiMA DIGITAL kursuose.

B2B: kaip klientams nutiesti raudoną kilimą, kai viskas persikėlė į skaitmeną?

B2B įmonės 2021 metus pradėjo iš geresnių pozicijų, nei B2C. Kokios tendencijos palies B2B rinkodarą? Kaip susigaudyti pokyčių karuselėje ir išnaudoti atsiradusias galimybes? Pamirškime tai, ką žinojome anksčiau, nes dabar laikas augti kitokioje realybėje.

Julius Kaknevičius, WE ARE MARKETING partneris
Julius - B2B marketingo agentūros We Are Marketing įkūrėjas, per beveik 10 veiklos metų dirbęs su daugiau nei 300 B2B įmonių iš įvairių industrijų. Raktas į rezultatyvų B2B marketingo piltuvėlį yra nuolat kintantis, todėl Julius įsisavina naujausias žinias, jas praktiškai išbando ir yra pasiruošęs atradimais su visais pasidalinti.

Kaip įgalinti socialinius tinklus pardavimo didinimui?

Pranešimo metu išgirsite socialinių tinklų tendencijas ir praktikas - Kaip vartotojai elgiasi socialiniuose tinkluose? Ar gali socialiniai tinklai padėti kurti darbdavio įvaizdį? Ar reikia būti TikTok‘e? Ar influenceriai vis dar efektyvūs?

Mindaugas Lataitis, SUPERYOU vadovas
Digital agentūros SUPERYOU vadovas. Vilniaus kolegijos, verslo vadybos fakulteto lektorius. Įvairių konferencijų pranešėjas. Rinkodaros srityje dirbantis daugiau nei 12 metų. 4 pastaruosius metus kuria strategijas ir įgyvendina įvairiausius projektus socialiniuose tinkluose. Prekių ženklai, prie kurių strategijos ar komunikacijos buvo dirbta: Tele2, IQOS, Nike, Swedbank, Lithuania. Real is beautiful, Akropolis, Ežys, Telia, MO muziejus, BENU, Kino Pasaka, Paupys, Utenos alus, Carlsberg ir kt.

Gintarė Surgutanovienė, SUPERYOU verslo vystymo vadovė

Gintarė turi ilgametės patirties rinkodaros srityje: profesinę karjerą pradėjo nuo rinkos tyrimų, vėliau dirbo žiniasklaidos planavimo agentūroje, šiuo metu yra verslo vystymo vadovė turinio agentūroje SUPERYOU. Socialinių tinklų discipliną dėsto Kazimiero Simonavičiaus universitete bei Edumint mokymų namuose. Prekių ženklai, su kuriais šiuo metu dirba Gintarė: Tele2, Vinted, Swedbank, Maxima.

 

Konferencijos programa:

10:00 – 10:10 Konferencijos atidarymas
10:10 - 10:35
Dr. Lineta Ramonienė | Marketingo strategijos ir taktikos draugystė – kelias į verslo augimą
10:35 - 11:00 Henrikas Urbonas | Interactio: Kaip užkariauti pasaulinę rinką su perversmą nešančiu prekės ženklu ir kultūra
11:00 - 11:25 Dr. Donatas Jonikas | 12 rinkodaros partnerysčių verslo augimui
11:25 - 11:45 Aušra Pacevičiūtė | Pandemijos iššūkiai versle: kūrybiški sprendimai, kurie pasiteisino ir naujos verslo plėtros galimybės
11:45 - 12:10 Pertrauka
12:10 - 12:35 Mindaugas Lataitis ir Gintarė Surgutanovienė | Kaip įgalinti socialinius tinklus pardavimo didinimui?
12:35 - 13:00 Matas Pocius | Daugiau pardavimų marketingo automatizavimo pagalba
13:00 - 13:25 Giedrė Dailidėnaitė | Privatumas ir lojalumo programos – (ne)suderinama?
13:25 - 14:00 Pietų pertrauka
14:00 - 14:25 Inesa Budginė | Akivaizdu: grožis pasaulio nebeišgelbės. O ar reklamos dizainas gali išgelbėti pardavimus?
14:25 - 14:55 Giedrė Ona Šileikytė | Kada leisti sau kūrybinę agentūrą?
14:55 - 15:20 Julius Kaknevičius | B2B: kaip klientams nutiesti raudoną kilimą, kai viskas persikėlė į skaitmeną?
15:20 - 15:40 Dalia Gun | Rinkodara ne pagal standartą
15:40 - 16:00 Pertrauka
16:00 - 16:25 Tadas Burgaila | Ką daryti, kai nežinai, ką daryti?
16:25 - 16:50 Rūta Diržanauskaitė | Tvarumo komunikacija: buzzword'as, trendas ar būtinybė?
16:50 - 17:20 Indrė Razbadauskaitė-Venskė | H2H: kada vartotoją vadinsime žmogumi?
17:20 - ... Vakarinis networking'as


Bilietų kainos

 

DALYVAUKITE KONFERENCIJOJE
GYVAI* (vietų skaičius yra ribotas)
STEBĖKITE KONFERENCIJĄ 
INTERNETU

LiMA Klaipėdos skyriaus nariams:

0 Eur

LiMA nariams:

49 Eur

Svečiams:

79 Eur*

*LiMA ambasadoriaus kodų ir
seminarų abonementų turėtojams
taikoma 20% nuolaida.

Perkant 3+ bilietus taikomos nuolaidos.
Susisiekite:
info@lima.lt, +370 672 90 607

LiMA Klaipėdos skyriaus nariams:

0 Eur

LiMA nariams ir LiMA seminarų
abonementų turėtojams:

0 Eur

Svečiams:

49 Eur*

*LiMA ambasadoriaus kodų
turėtojams taikoma 20% nuolaida.

Perkant 3+ bilietus taikomos nuolaidos.
Susisiekite:
info@lima.lt, +370 672 90 607

Pirkti bilietą Pirkti bilietą

 


*SVARBI INFORMACIJA DALYVAUJANTIEMS GYVAI:

Konferencijoje dalyvauti gyvai bus galima turint birželio 17 d. galiojantį galimybių pasą.
Jei konferencijos dieną dar neturėsite galiojančio galimybių paso, LiMA partneriai tarptautinė medicinos tyrimų laboratorija SYNLAB suteiks galimybę atlikti SARS-CoV-2 greitojo antigeno tyrimą SYNLAB laboratorijoje NEMOKAMAI.

Tyrimą atlikti reikia ne ankščiau nei 48 val. ir ne vėliau nei 1 val. iki Jūsų atvykimo į konferencijos vietą.

Dėl galimybių paso ar registracijos greitajam testui susisieksime atskirai su visais įsigijusiais bilietą dalyvauti konferencijoje gyvai.


SYNLAB tarptautinė medicinos tyrimų laboratorija, pasižyminti ilgalaike patirtimi diagnostikos srityje, stipria moksline ir konsultacine baze ir klinikinėmis studijomis grįstomis technologijomis. SYNLAB laboratorijos adresus galite rasti ČIA.


SAUGUMAS:

Dalyvių, pranešėjų ir personalo saugumas yra svarbiausias LiMA komandos prioritetas. Todėl, laikydamiesi Nacionalinio visuomenės sveikatos centro, LR Vyriausybės nurodymų ir rekomendacijų, imsimės visų atsargumo priemonių, kad konferencija vyktų saugiai.

 

Konferencijos vizualinis identitetas

  

  

Pagrindinis rėmėjas



Su kodu LIMA yra suteikiama 15% nuolaida apsistoti viešbutyje „National Hotel“.
Nuolaida galioja iki rugpjūčio 31 d. rezervuojant nakvynę per www.nationalhotel.lt

Konferencijos vieta

Informaciniai partneriai

Rėmėjai

  

Transliacijos partneriai
  

Transliacija rūpinasi zoomtv.lt. Daugiau informacijos
apie mūsų transliacijos partnerius - https://www.zoomtv.lt

  

Sritis:

Marketingas, komunikacija, verslas, pardavimai

Tema:

Marketingo įžvalgos pardavimams didinti

Forma:

Konferencija

Data:

2021 m. birželio 17 d. (ketvirtadienis)

Vieta:

• Gyvai Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda
• Internetu

Trukmė:

Konferencija ~ 8 val. (10:00-18:00)

Organizatorius:

LiMA Klaipėdos skyriaus valdyba ir LiMA administracija, info@lima.lt

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolimesnėje renginio komunikacijoje.

Bilietų grąžinimo politika

LiMA DAY KLAIPĖDA’19 dalyvavo: ACC DISTRIBUTION, ACME EUROPE, ADAMPOLIS, ADVOKATŲ KONTORA, ARIJUS, ARMARIS, ATOSTOGŲ PARKAS, ATRANKA360, AUTOAIBĖ, BALTICUM TV, BALTIJOS VERTIMAI, BALTIKA LIETUVA, BE-GE BALTIC, BEINITAS, BGP PRODUCTS, BIOK LABORATORIJA, CLINIC DPC, ČILI PIZZA, D. KAČINSKO VAKARŲ REKLAMA, DB OUTLET, DENIA SOLUTIONS, DFDS SEAWAYS, DIGISIMO, DINO.LT RADAILIIAI, DOTNUVA BALTIC, DR. A. ALBERTJAN KLINIKA, DSK CAPITAL, EFEKTO INŽINERIJA, EG MEDIA, EUROBIURAS, FITCLUB, FITNESO AKADEMIJA, FREELANCE, GERUVIS, GITANA, GLOBALIOS IDĖJOS, GLOMERA, GRAFŲ BALDAI, IGNITIS GRUPĖ, IMPROVEMENT, IN YOUR POCKET, INVESTUOK LIETUVOJE, ISTORINĖ VIRTUVĖ, ITCC, IV DIGITAL TOUCH, JUMIRA, KAUNO KOLEGIJA, KAVOS DRAUGAS, KERPITA, KLAIPĖDOS ARENA, KLAIPĖDOS BASEINAS, KLAIPĖDOS JAUNIMO TEATRAS, KLAIPĖDOS KULTŪRŲ KOMUNIKACIJŲ CENTRAS, KLAIPEDOS PIENAS, KLAIPĖDOS STATYBOS KOMPANIJA, KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA, KOKOSAS, KOMODA, KRETINGOS SMAGRATIS, LAURESTA, LAUSNA, LAVIGA, LCC TARPTAUTINIS UNIVERSITETAS, LEMONA, LIETUVOS AUKŠTOJI JŪREIVYSTĖS MOKYKLA, LIETUVOS ENERGIJOS, LIETUVOS GELEŽINKELIAI, LIETUVOS RYTAS, LIETUVOS ŽEMĖS ŪKIO KONSULTAVIMO TARNYBA, LIGHT HOUSE, MIDA LT, MILIVA, NEPTŪNO KREPŠINIO KLUBAS, NORTHWAY MEDICINOS CENTRAI, PAJŪRIO TARPININKAS, PAŽINTYS, PERSĖ, REGSEDA, RŪTA, S. JOKUŽIO LEIDYKLA – SPAUSTUVĖ, SB DANTŲ KLINIKA , SIDABRINĖ SROVĖ, SMK, SOLVENTUS, SPORTGATES, SVEIKATOS IR GROŽIO KLINIKA, ŠIAULIŲ VALSTYBINĖ KOLEGIJA, TELŠIŲ AUTODALYS, TEREKAS, TOBULĖJIMO PROJEKTAI, TU MATOMAS, VERSLO RINKODARA, VIRTUVĖS TECHNIKA, VISTRONA, Z.I.M.WAY.