Pradžia

[LiMA REKOMENDUOJA] Kūrybiškumo festivalis ADC*LT 2021

[LiMA REKOMENDUOJA] Kūrybiškumo festivalis ADC*LT 2021

[LiMA REKOMENDUOJA] Kūrybiškumo festivalis ADC*LT 2021

2021-09-03 10:00 | Dalyvauja: 0 Registracijos terminas: 2021-09-03

LiMA nariams taikoma 10% nuolaida.

Nuolaidos kodą rasite vidinėje komunikacijos sistemoje.

  

 Kviečia dalyvauti jau antrajame ADC*LT festivalyje, kuris skirtas dizaino, reklamos ir Lietuvos kūrybos sektorių bendruomenei.

Kūrybiškumo festivalis ADC*LT šiemet klausia - kas TAU yra “geras“? Vienam geras darbas yra pasikloti lovą iš ryto, kitam paaukoti pinigus labdarai, dar kitam išmokti naują kalbą. Nuo čia ir pradedame būti. Būti “gerais” pradedame nuo savęs. Ne geriausiais, ne pirmais ir stipriausiais… Bet “gerais” - su tikslu ir atsakomybe.  

Šias temas ADC*LT kvies nagrinėti trijose festivalio dalyse:

KONFERENCIJA. Šiemet išgirsime užsienio pranešėjus, kurių darbai inspiruoja viso pasaulio kūrėjus, o įgyvendinti projektai priverčia ieškoti naujų, šviežių požiūrio taškų į kūrybos ir atsakomybės santykį. Taip pat susirinkusių lauks diskusija, kelsime klausimą: kas yra atsakinga kūryba Lietuvos kontekste?

JAUNIEJI TALENTAI. Šių metų festivalį pradėti kvies reklamos ir kūrybiškumo mokykla The Atomic Garden, pristatanti kūrybinį maratoną „Creative Brief Contest” Palangoje, kurio metu jaunieji kūrėjai kurs reklamas, sprendžiančias tvarumo problemas. Apšilus maratone, ADC*LT kvies į kūrybines peržiūras, kurių metu industrijos ekspertai mentoriaus jauniesiems kūrėjams bei įvertins portfolio, atsakys į karjeros klausimus. Programos gale, mentoriai išrinks labiausiai nusipelniųsį kūrėją, kuriam atiteks garbė dalyvauti tarptautiniame ADC*E konkurse atstovaujant Lietuvai.

APDOVANOJIMAI. Konkurso žiūri, atrinkta iš industrijos kolegų visame pasaulyje išrinks stipriausius praėjusiųjų metų dizaino, reklamos, komunikacijų projektus, kurie vėliau gaus teisę dalyvauti tarptautiniame ADC*E festivalyje. Festivalio kulminacija – apdovanojimai, per kuriuos yra skelbiami šių metų geriausieji ir švenčiamas kūrybiškumas!

Registracijos gali būti atšaukiamos iš anksto informuojant festivalio organizatorių el. paštu info@adclietuva.lt.

Organizatorius pasilieka teisę keisti registracijos atšaukimo ir mokesčio grąžinimo sąlygas, atsižvelgiant į COVID-19 ar panašią pasaulinę situaciją bei tuo metu galiojančius valstybės apribojimus renginiams. 

LiMA nariams su kodu, kurį galite rasti prisijungus prie vidinės komunikacijos sistemos, (nuolaidos kodą įveskite registracijos metu) bus taikoma 10% nuolaida. 

 Daugiau informacijos ir registracija

Jei kils papildomų klausimų susisiekite el. paštu: info@adclietuva.lt

Sritis:

Dizainas, reklama, kūryba

Forma:

Kūrybiškumo festivalis

Vieta:

Vilnius Tech Park, Vilnius

Mokymų pradžia:

2021-09-03

Festivalio iniciatoriai:

Lietuvos Dizaino Asociacija (LDA) ir ADC*LT

Organizatoriaus kontaktai pasiteiravimui:

info@adclietuva.lt

Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) neatsako už renginio organizavimo ir turinio kokybę.