[LiMA REKOMENDUOJA] Lyderystė: būdai, kaip sutelkti kolektyvą

[LiMA REKOMENDUOJA] Lyderystė: būdai, kaip sutelkti kolektyvą

2021-09-30 18:00, Online | Dalyvauja: 0 Registracijos terminas: 2021-09-30

LiMA bendruomenei taikoma papildoma 15% nuolaida bilietams

Nuolaidos kodas - LIMA


  Lyderystė: būdai, kaip sutelkti kolektyvą

MASTERCLASS METU DISKUTUOSIME:
 Lyderystė – tai atmosferos sukūrimas aplinkoje, kur žmonės siekia bendrų tikslų, auga, tobulėja ir lyderio pagalba pasiekia pilną savo potencialą.
 Kiekvienam lyderiui svarbu išsiaiškinti apie save du dalykus – savo stiprybes ir „fatalines klaidas“. Visas pastangas nukreipti į savo stiprybes, o „fatalines klaidas“ tik neutralizuoti, kad jos nepridarytų per daug žalos.
 Ir stiprybės, ir „fatalinės klaidos“ pas kiekvieną lyderį bus skirtingos. Nustebtumėte, kiek mažai lyderių gali įvardinti šiuos savo bruožus. O būtent nuo šio suvokimo ir prasideda sąmoningas lyderio augimas, kuomet žinau, kodėl pasiekiau rezultatų.
 ,,Norint būti geru lyderiu, reikia žvelgti ne tik į save, bet ir į kontekstą, kuriame esi. Jei kam nors turi gebėjimų, imi ir darai. Jei gebėjimų neturi, ieškai, kuo galėtum sekti. Geras lyderis yra ir geras sekėjas, komandos žaidėjas’’, – sako Inga.

MASTER CLASS METU SUŽINOSI:

 Kodėl sėkmingai lyderystei nepakanka tik charizmos?
• Kokiais būdais sutelkti komandą bendram tikslui?
• Kokia lyderystės reikšmė šiandien ir kaip ji kinta?
• Kokie lyderio veiksmai lemia progresą, o kurie komandos demotyvaciją?

INGA MINELGAITĖ

Dr. Inga Minelgaitė – Islandijos universiteto profesorė, pirmoji užsienietė, gavusi dėstytojos darbą Islandijos universiteto Verslo katedroje, o vėliau tame pačiame universitete įkūrusi vadybos institutą.  „WoW University“ tarybos narė ir vizituojanti profesorė keletoje kitų universitetų Europoje.  I.Minelgaitės knyga apie lyderystę Islandijoje nominuota geriausios knygos apdovanojimui didžiausioje Europoje vadybos asociacijoje, o vadinamajame mokslininkų feisbuke „Academia.edu“, kuris vienija 82 mln. narių, Ingos knyga buvo tarp 4 proc. skaitomiausių.  Pagrindinė jos mokslinių tyrimų sritis – lyderystė ir būdai, kuriais lyderiai sugeba sutelkti kolektyvą bendriems tikslams. Inga turi daugiau nei dešimties metų praktinės patirties verslų valdyme.  Pastaraisiais metais kaip lektorė arba konsultantė dirba su įmonėmis, tarp jų ir didžiausios pasaulyje savo srityje įmones..


LiMA bendruomenei taikoma papildoma 15% nuolaida bilietams

Nuolaidos kodas - LIMA

Daugiau informacijos ir registracija

 

Sritis:

Lyderystė

Forma:

Master Class

Vieta:

Online

Data:

2021.09.30 18:00 - 20:00

Organizatoriaus kontaktai pasiteiravimui:

8-684-86719
info@almamaster.com

Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) neatsako už renginio organizavimo ir turinio kokybę.