Pradžia

[LiMA REKOMENDUOJA] Komunikacija krizių metu

[LiMA REKOMENDUOJA] Komunikacija krizių metu

[LiMA REKOMENDUOJA] Komunikacija krizių metu

2021-11-10 18:00, Online | Dalyvauja: 0 Registracijos terminas: 2021-11-11

 Lietuvos komunikacijos asociacijos nuotolinis renginys „Komunikacija krizių metu“

LiMA nariams taikoma 20 proc. nuolaida!

Nutikus krizei tarp teisininkų ir komunikacijos specialistų vyksta ping-pong dėl to, kas bus pasakyta viešai – tokią frazę yra tekę girdėti ne vienam. Visgi šiame procese itin svarbus ir organizacijos vidus – komunikacija su darbuotojais, taip pat partneriais ir kitomis svarbiausiomis suinteresuotomis šalimis. Kaip rasti balansą ir išvengti didesnių reputacinių nuostolių renginyje papasakos vidinės ir išorinės bei krizių komunikacijos ekspertai.

PRANEŠĖJAI:
Lina Nuobarienė –  komunikacijos profesionalė, kuri pasidalins savo patirtimi apie vidinės komunikacijos svarbą krizių atveju. Ką sakyti darbuotojams, kai negali pasakyti praktiškai nieko? Kaip elgtis su anksčiau planuotais vidinės komunikacijos veiksmais? Kaip suprasti, kad pasiektas krizės dugnas ir išvengti blogiausio scenarijaus? Kaip suvaldyti krizę ir atstatyti darbuotojų saugumo jausmą?

Kęstutis Gečas žiniasklaidoje ir komunikacijoje dirba daugiau kaip 28 metus, yra integruotos komunikacijos agentūros „INK agency“ vyresnysis partneris, vadovauja komunikacijos agentūrų grupei „Hero group“, taip pat yra komunikacijos tinklaraščio „Dansu Dansu“ bendraautorius. Kęstutis per savo karjerą dalyvavo sprendžiant daugiau kaip 50 įvairaus dydžio ir sudėtingumo komunikacijos krizių ir skandalų – tad jo įžvalgos apie krizių kilmę, mechaniką bei padarinius itin vertingos.

Registracija

 

LiMA nariams taikoma 20 proc. nuolaida, nuolaidos kodą rasite vidinėje komunikacijos sistemoje.

Svarbiausia informacija

Sritis:

Komunikacija, krizių komunikacija

Vieta:

Online

Kaina: 

Registracija →

 

LiMA nariams taikoma 20 proc. nuolaida!

Prisijunkite →

Data:

2021 m. lapkričio 10 d., 18:00 val.

Organizatorius:

Lietuvos komunikacijos asociacija

Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) neatsako už renginio organizavimo ir turinio kokybę.