Pradžia

Renginio įrašas | Infosesija apie tarptautinius LiMA kvalifikacinius marketingo kursus

Renginio įrašas | Infosesija apie tarptautinius LiMA kvalifikacinius marketingo kursus

Renginio įrašas | Infosesija apie tarptautinius LiMA kvalifikacinius marketingo kursus

2022-12-23 00:00, Online | Dalyvauja: 1 Registracijos terminas: 2022-12-23


 LiMA ir ISM sertifikavimo programos informacinio

renginio įrašas 

 

Lietuvos marketingo asociacija tarptautinį marketingo sertifikavimą Lietuvoje organizuoja  nuo 2016 metų. LiMA sertifikavimas veikia pagal Nyderlandų modelį, kuris vykdomas 50 metų.

LiMA kartu su ISM Vadybos ir ekonomikos universitetu rengia 4 - 5 mėnesių trukmės kvalifikacinius marketingo kursus specialistams ir vadovams, siekiantiems gilinti savo marketingo žinias, didinti kompetencijas, siekti aukštesnės karjeros. 

LiMA organizuoja 3 lygių kvalifikacinius kursus: 

LiMA A
marketingo specialisto kursai

LiMA DIGITAL
skaitmeninio marketingo specialisto kursai

LiMA B
marketingo vadovo kursai


Skirti įvairių sričių specialistams stokojantiems sisteminių - teorinių marketingo žinių, norintiems įgyti įgūdžių sėkmingai karjerai rinkodaros srityje.

Skirti siekiantiems kompleksinių ir praktinių skaitmeninio marketingo žinių, įrankių ir sričių susiejimo marketingo tikslams pasiekti.

Skirti gilinti savo, kaip sprendimų priėmėjo, strategines marketingo žinias, toliau ugdyti kompetencijas ir semtis naujų idėjų bei patirčių iš stiprių kolegų.

Kursas tinka tiems, kurie atlieka marketingo funkcijas arba norintiems dirbti marketingo specialisto darbą.

Kursas skirtas dirbantiems su skaitmeniniu marketingu ar viena iš jo sričių, pradedantiems arba norintiems dirbti skaitmeninio marketingo specialisto darbą.

Tinka skyrių vadovams, komunikacijos vadovams, produktų / prekės ženklo vadovams, rinkodaros vadovams, verslo plėtros vadovams ar įmonių vadovams.

Kursų pradžia – vasario 17 d.

Kursų pradžia – kovo 10 d.

Kursų pradžia – kovo 8 d.

Plačiau čia

Plačiau čia

Plačiau čia

 

Sėkmingai išlaikius tarptautinius egzaminus yra suteikiama tarptautinė kvalifikacija ir 3 diplomai atitinkantys tam tikrą EMCQ lygį:
• LiMA sertifikuoto marketingo specialisto / vadovo diplomas;
• Tarptautiniu mastu pripažįstamas NIMA (The Netherlands Institute of Marketing) diplomas;
• Tarptautiniu mastu pripažįstamas EMC (European Marketing Confederation) sertifikatas.


Visus besidominčius LiMA tarptautiniais kvalifikaciniais marketingo kursais, kviečiame peržiūrėti sausio 31 d. vykusio renginio įrašą.

 

Renginio įrašas


LiMA kvalifikacinių kursų programas, skirtumus ir rekomendacijas pristato:
 

 

 

LiMA A marketingo specialisto kursų pristatymas

Doc. dr. OLGA ŠTANGEJ

ISM Vadovų magistrantūros programos direktorė. Daugiau kaip 9 metus lygiagrečiai vykdo verslo konsultavimo ir akademinę praktiką bei dirba versle Lietuvoje ir užsienio šalyse. Specializuojasi lyderystės, antreprenerystės, šeimos verslo srityse. Aktyviai įsitraukusi į skaitmeninės rinkodaros mokymus ir projektus. Vykdo mokslinius ir taikomuosius tyrimus, kurių rezultatai publikuojami akademiniuose žurnaluose ir knygose, pristatomi tarptautiniuose moksliniuose ir praktiniuose renginiuose. Dr. Olga Štangej taip pat koordinuoja LiMA sertifikavimo kursų programas.

 

 

 

 

LiMA A marketingo specialisto kursų pristatymas

Dr. DOMINYKA VENCIŪTĖ

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Verslo vadybos ir rinkodaros programos direktorė ir dėstytoja, sertifikuota marketingo vadovė bei asmeninių prekių ženklų vystymo, rinkodaros konsultacijų ir mokymų įmonės „Persona Cognita“ įkūrėja ir strategė. Šiuo metu podoktorantūros studijose tiria asmeninių prekių ženklų ir komunikacijos įtaką organizacijų rezultatams. Dominyka yra profesionalų tinklo „Benelux Business in Baltics“ bendraįkūrėja, JAV marketingo asociacijos (AMA) narė. Nuo 2018 m. skaitė daugiau nei 50 pranešimų įvairių konferencijų, atvirų ir uždarų renginių metu.

 

 

LiMA B marketingo vadovo kursų pristatymas

BENAS ADOMAVIČIUS

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto strateginio valdymo modulio vadovas, įmonių bendraturtis ir konsultantas, LiMA A kursų lektorius ir LiMA B kursų pagrindinis lektorius.

 

 


LiMA DIGITAL skaitmeninio marketingo specialisto kursų pristatymas

DOMANTAS ŠIRVINSKAS

Mokymų namų EDUMINT bendraįkūrėjas, 12 metų patirties turintis socialinių tinklų rinkodaros specialistas, šios temos mokantis jau 5-erius metus, dėstydamas praleidęs virš 1000 kontaktinių valandų. Domantas taip pat yra sertifikuotas marketingo specialistas (LiMA A). LiMA DIGITAL kursų pagrindinis lektorius.

Renginio įrašas   


Renginio partneriai

 

 

Sritis:

Marketingas, karjera

Forma:

Online infosesija

Data:

2022 m. sausio 31 d. (pirmadienį) vykusio renginio įrašas

Trukmė:

~ 1,5 val.

Organizatorius: 

LiMA administracija, info@lima.lt

LiMA sertifikavimo kursai:

Daugiau informacijos galite rasti čia

Kontaktai pasiteiravimui: sertifikavimas@lima.lt

Dalyvio mokestis:

Renginio įrašas nemokamas

 

 

Registruotis
Registracija priimama iki 2022-12-23