Renginio įrašas |  Kaip susikalbėti teisininkui ir marketingistui? Prekės ženklo registracijos...

Renginio įrašas | Kaip susikalbėti teisininkui ir marketingistui? Prekės ženklo registracijos tips&trics

2023-12-28 00:00, Online | Dalyvauja: 20 Registracijos terminas: 2023-12-28

Renginio įrašas!

Lietuviai palyginti menkai saugo savo sukurtą intelektinę nuosavybę. Pagrindiniai mitai, dėl kurių praktikoje yra vengiama saugoti savo intelektinę nuosavybę dažniausiai įvardijami šie:

1) įmonės vardas saugo mano produktus;
2) patentų biuras atsisakė registruoti mano prekės ženklą;
3) registracija yra brangus malonumas;
4) mano prekių ženklas nėra naujas.

Visgi, kai neregistruotas prekės ženklas tampa žinomu neretai advokatams jį tenka „gelbėti“ teismuose dėl kitų subjektų nesąžiningos veiklos.

Renginio įraše bus pasidalinta:

• praktiniais pavyzdžiais ir bylomis, kurios iliustruos, kas atsitinka, kai prekės ženklas yra neregistruojamas;

• patarimais, ką daryti siekiant sėkmingos prekės ženklo registravimo strategijos;

• sėkmingais pavyzdžiais, kuomet Lietuvos įmonės jau pasinaudojo ES parama intelektinės nuosavybės apsaugai ir registracijai. Svarbiausi patarimai, padėsiantys sėkmingai sudalyvauti programoje;

• pasiteisinusiomis praktikomis, kaip susikalbėti ir bendradarbiauti marketingistams ir teisininkams? 

 

Renginio įrašas  

 

Renginio pranešėjos: 

 

 

Prekių ženklų registracijos mitai ir TIPS&TRICS. Kas gali išgelbėti neregistruotą brand‘ą?

Kokie yra mitai, dėl kurių lietuviai neregistruoja prekės ženklų? Kaip atrodo sėkmingo prekės ženklo registravimo strategija? Praktiniai pavyzdžiai dar neregistruotam brand‘ui. 

Giedrė Domkutė, AAA Law advokatų kontoros vadovaujanti partnerė, advokatė


Viena iš specializacijos sričių – intelektinės nuosavybės apsauga, joje dirba jau daugiau kaip 20 metų. Su kolegomis yra vieni pirmųjų intelektinės nuosavybės ir jos apsaugos ekspertų Lietuvoje, turi sukaupę kompleksinę bei unikalią patirtį šioje srityje. Konsultuoja Lietuvos ir užsienio klientus intelektinės nuosavybės objektų registravimo, naudojimo, pažeidimų, licencinių bei franšizės sutarčių klausimais. Taip pat atstovauja klientus derybose bei teisminiuose ginčuose dėl prekių ženklų, patentų, dizaino registracijos, naudojimo, apsaugos bei nesąžiningos konkurencijos veiksmų. Prestižinio „Legal 500“ žinyno yra ne kartą pripažinta kaip viena geriausių intelektinės nuosavybės apsaugos eksperčių Lietuvoje.

 

 

16 mln. dydžio ES parama intelektinės nuosavybės apsaugai ir registracijai. Sėkmingi pavyzdžiai

ES programos ir paramos intelektinės nuosavybės apsaugai esmė bei pagrindiniai principai. Kas gali ja pasinaudoti? Sėkmingi dalyvavimo programoje pavyzdžiai ir atvejai. 

Aušra Pakėnienė, AAA Law advokatų kontoros prekių ženklų grupės vadovė, partnerė ir patentinė patikėtinė

Virš 20 metų specializuojasi intelektinės nuosavybės apsaugos srityje. Yra viena pirmųjų intelektinės nuosavybės apsaugos eksperčių Lietuvoje, turinti patirties dirbant su pirmaisiais prekių ženklais, dizainais ir patentais Lietuvoje. Konsultuoja klientus registruojant prekių ženklus ir dizainus, patentuojant išradimus Lietuvoje, Europos Sąjungoje ir visame pasaulyje. Dirbo su prekių ženklų registracija ir tokiose šalyse kaip Filipinai, Nigerija, Brazilija. Atstovauja Lietuvos ir užsienio klientus protestuose ir ginčuose LR Patentų biure, ES Intelektinės Nuosavybės Tarnyboje.

 

 

 

Prekių ženklų reklama. Kada teisininkai nesusikalba su marketingu?

Balansuodami tarp reklamos kūrybiškumo ir teisinių rizikų suvaldymo neretai teisininkai ir marketingistai nesikalba arba nesusikalba. Tad kaip sėkmingai bendradarbiauti marketingistams ir teisininkams? Ką reikia apgalvoti prieš naudojant prekės ženklą reklamoje?

Justina Nikė, AAA Law advokatų kontoros asocijuota partnerė, advokatė


Daugiau kaip 10 metų dirba intelektinės nuosavybės teisinės apsaugos srityje ir domisi su prekių ženklais, dizainu, autorių teise, reklama  susijusiais klausimais. Konsultuoja Lietuvos ir užsienio klientus dėl intelektinės nuosavybės naudojimo ir apsaugos strategijų, vertina prekių ženklų reklamų turinį ir jų rizikas, pataria produktų rinkodaros klausimais, atstovauja prekių ženklus ginčuose dėl intelektinės nuosavybės pažeidimų ir nesąžiningos konkurencijos. Dalyvauja klientams įgyvendinant su intelektine nuosavybe itin glaudžiai susijusius visuomenės informavimo, technologijų ir pramogų verslo projektus, vertina jų teisines rizikas. Socialinių tinklų, reklamos, intelektinės nuosavybės apsaugos, freelancer‘ių veiklos temomis rašo ir publikuoja straipsnius, veda mokymus.

LiMA nariams renginio įrašas nemokamas!

Renginio įrašas 

Svarbiausia informacija

Tema:

Prekės ženklo registracija

Forma:

Seminaras

Renginys vyko:

2022 m. kovo 16 d. (trečiadienis) 16:00 val.

Įrašo trukmė:

1,5 val.

Organizatorius:

LiMA administracija, info@lima.lt

Renginio įrašo įsigijimas:

Renginio įrašo įsigijimo eiga:
1. Norėdami nusipirkti renginio įrašą, spauskite mygtuką „Registruotis“
2. Renginio įrašas bus prieinamas prisijungiant su Google paskyra, todėl prašome nurodyti registracijoje savo Gmail el. paštą
3. Pasirinkę mokėjimo būdą, apmokėkite nurodytą mokestį
4. LiMA komanda pranešėjo skaidrėmis ir renginio įrašu pasidalins per 1 d.d. nuo apmokėjimo gavimo jūsų nurodytu el. paštu.

Dalyvio mokestis:

LiMA nariams: nemokamai 

Renginio įrašas LiMA nariams →

 

Bilietų grąžinimo politika