[LiMA REKOMENDUOJA] LOJERIAI IR PIJARŠČIKAI: Dviejų pasaulių susidūrimas komunikacijoje

[LiMA REKOMENDUOJA] LOJERIAI IR PIJARŠČIKAI: Dviejų pasaulių susidūrimas komunikacijoje

2022-04-14 17:30, Vilnius, Workland, Gedimino pr. 20 | Dalyvauja: 0 Registracijos terminas: 2022-04-14

LiMA nariams taikoma 20% nuolaida!

Kaip teisininkams ir komunikacijos specialistams dirbti kartu: stereotipai, privalumai, trūkumai, skirtumai, panašumai ir papildomos vertės kūrimas.

„Nors mūsų veikloje pasiekti tikslines auditorijas ir jas įtikinti yra svarbiausias tikslas, daug kam atrodo, kad teisininkai ir viešųjų ryšių specialistai yra tarytum aliejus ir vanduo – nesusimaišo. Vieni atsargūs, kiti – greiti veikti, vieni – skrupulingi, kiti – kūrybiški, vieni – konkretūs,  kiti –lengvabūdžiai. Tokių stereotipų gana daug ir net gali pasirodyti, kad teisininkai ir komunikacijos specialistai yra tarsi pozicija ir opozicija politikoje. Tačiau praktika rodo, kad pasiekta šių sričių sinergija būna itin vertinga“, - sako renginio pranešėjai, finansinės komunikacijos agentūros „Publicum FComm“ vadovas Vaidotas Vyšniauskas ir advokatų kontoros WINT partneris Andrius Iškauskas.

Abu pripažįsta savo veikloje matę situacijų, kuomet stereotipai pasirodė besantys arti tiesos, tačiau kur kas dažniau teisininkų ir viešųjų ryšių specialistų tandemai veikė kaip vieni kitus papildantys ir glaudžiai bendradarbiaujantys komandos nariai, kartu didinantys vertę klientui. 

Situacijų, kai viešųjų ryšių specialistams ir teisininkams tenka dirbti drauge – apstu: krizių ir problemų sprendimas, finansinė komunikacija, sandorių komunikacija, korporatyvinė komunikacija, viešieji pirkimai, teisinių ginčų komunikacija, sprendimų priėmimo komunikacija ir pan. 

Apie tai ir bus kalbama renginyje – kaip iš pažiūros skirtingai mąstantiems teisės ir komunikacijos profesionalams sustiprinti vieniems kitus ir bendradarbiauti komandoje.


Pranešėjai:

• Andrius Iškauskas – advokatų kontoros WINT partneris, Technologijų ir žiniasklaidos praktikos grupės vadovas, sukaupęs daugiau kaip 16 metų profesinės patirties technologijų teisės ir intelektinės nuosavybės srityse, sulaukęs rinkos lyderių ir tarptautinių teisės žinynų „Legal 500“, „Chambers & Partners“, „IP Stars“, „Who’s Who Legal“ ir kt. pripažinimo, Komunikacijos industrijos asociacijos Garbės teismo narys.

• Vaidotas Vyšniauskas –  buvęs žurnalistas, 2008 metais įkurtos pirmos ir vienintelės specializuotos finansinės komunikacijos įmonės Baltijos šalyse „Publicum FComm“ partneris ir vadovas, turintis daugiau kaip 20 metų finansinės informacijos rengimo, sklaidos, strateginės analizės, krizių komunikacijos bei ryšių su žiniasklaida ir investuotojais patirties. 

Daugiau informacijos ir bilietai 


Svarbiausia informacija

Sritis:

Teisininkai ir komunikacijos specialistai

Forma:

Seminaras

Vieta:

Workland, Gedimino pr. 20, Vilnius

Data ir laikas:

2022 m. balandžio 14 d. (ketvirtadienis), 17:30-19:00 val.

Kaina:

35 Eur
Registracija →

LiMA nariams taikoma 20% nuolaida! Nuolaidos kodą rasite vidinėje LiMA komunikacijos sistemoje.
Prisijungti prie vidinės komunikacijos sistemos →

Organizatoriai:

Komunikacijos industrijos asociacija

Tel. pasiteiravimui 8 682 55507, el.p. info@komunikacija.lt

Komunikacijos industrijos asociacija (KIA) rūpinasi sveika komunikacijos paslaugų rinka, aukštais profesiniais standartais ir veikiančiu rinkos savireguliacijos mechanizmu bei aktyviai dalyvauja edukacinėje komunikacijos srities veikloje.

Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) neatsako už renginio organizavimo ir turinio kokybę.