Sertifikuoto skaitmeninio marketingo specialisto (LiMA DIGITAL) kursai

Sertifikuoto skaitmeninio marketingo specialisto (LiMA DIGITAL) kursai

2022-10-21 12:30, online + Vilnius | Dalyvauja: 40 | Laisvų vietų skaičius: 1 Registracijos terminas: 2022-10-28

 

 LiMA DIGITAL specialisto kursai – tai intensyvi 5-ių mėn. trukmės programa, kurioje įgyjami esminiai teoriniai skaitmeninio marketingo pagrindai ir įgyjamos bazinės žinios darbui su skaitmeniniais įrankiais.

Sertifikuoto skaitmeninio marketingo specialisto kursų metu įtvirtinamos žinios apie bendrus marketingo ir skaitmeninio marketingo pagrindus ir principus, priemones, įrankius ir rodiklius bei jų tarpusavio sąsajas. Lavinami sprendimų pagrindimo ir įgyvendinimo įgūdžiai. Kursų gale laikomas tarptautiniai egzaminai, kurios išlaikius suteikiama tarptautinė profesinė kvalifikacija ir 3 diplomai.

Spalio 21 d. startuoja LiMA DIGITAL kursai su atnaujinta ir praplėsta programa!

LiMA DIGITAL MARKETINGO SPECIALISTO KURSŲ TIKSLAS: 
Įgyti arba kelti skaitmeninio marketingo specialisto profesinę kvalifikaciją. Programa skirta įgauti pagrindines skaitmeninio marketingo kompetencijas, kad kursą pabaigęs dalyvis galėtų įsidarbinti skaitmeninio marketingo specialisto pozicijoje arba praplėstų jau turimas atsakomybes, sustiprintų savo įgūdžius.

LiMA DIGITAL KURSAI SKIRTI:
Siekiantiems kompleksinių ir praktinių skaitmeninio marketingo žinių iš strateginės perspektyvos, įrankių ir sričių susiejimo marketingo tikslams pasiekti, gilesnių žinių tose srityse, kuriose nedirba arba dirba mėgėjiškai. Kursas skirtas dirbantiems su skaitmeniniu marketingu ar viena iš jo sričių, pradedantiems arba norintiems dirbti skaitmeninio marketingo specialisto darbą.

LiMA DIGITAL KURSŲ PRIVALUMAI:
• Intensyvi 5-ių mėn. trukmės programa, kurioje įgyjami esminiai teoriniai skaitmeninio marketingo pagrindai ir įgyjamos bazinės žinios darbui su skaitmeniniais įrankiais;
• Sėkmingai išlaikius egzaminus suteikiama tarptautinė profesinė kvalifikacija bei tai liudijantys NIMA ir LiMA diplomai ir Europos marketingo konfederacijos (EMC) sertifikatas;
• Programa papildyta 2 naujomis temomis - apie fundamentalius marketingo pagrindus ir kampanijos planavimą. Jos apjungs ir dar labiau įprasmins skaitmeninių kanalų integraciją, suteiks papildomų žinių, leisiančių greičiau suprasti ir suvokti marketingo veikimo principus, pagrindines sąvokas, praktikoje naudojamus įrankius;
• Darbas su savo projekto (įmonės, kliento ar nuosavos veiklos) skaitmeniniais įrankiais;
• Savarankiškų užduočių įvairovė suteiks galimybę praktiškai išbandyti platformas, padės įsivertinti ir suprasti savo skaitmeninių kanalų situaciją, nustatyti probleminius taškus, išsikelti tikslus;
• Lektoriai praktikai, savo srities profesionalai iš tokių įmonių kaip BPN Intense, Nord Security, Surfshark, Evolvery, NFQ Technologies, AdDrama, SuperYou, Sons & Daugthers ID, EduMint, ne tik ves įdomias paskaitas, bet ir suteiks grįžtamąjį ryšį, aptardami praktinių užduočių klausimus grupinių, individualių konsultacijų metu arba atsakydami dalyviams asmeniškai raštu;
• Patogus mokymo būdas, pritaikytas dirbantiems žmonėms, tačiau suteikiantis galimybę megzti naujus profesinius ryšius bei tobulėti kartu su rinkos bendraminčiais;
• Atnaujintas partnerių tinklas LiMA DIGITAL programai suteikia galimybę dar plačiau įsiklausyti į šiandieninius verslo ir marketingo rinkos poreikius, atliepti startuolių bendruomenės iššūkius ir suteikti platformą bendradarbiavimui, įtraukiant į rinką naujai sertifikuotus specialistus.
• Įskaičiuotas dalyvavimas net trijose LiMA konferencijose LiMA DAY Kaunas'22: Performance Marketing, LiMA DIGITAL UPDATE'23 ir LiMA CMO SUMMIT'23.
• Sertifikuotų specialistų kvalifikacijos viešinimas ir įtraukimas į registrą LiMA ir EMCQ duomenų bazėje;
• LiMA Sertifikavimo Alumni bendruomenė.

SVARBI INFORMACIJA APIE KURSUS:
Laikotarpis: 2022 spalio 21 d. - 2023 kovo 17 d.
Vieta: online + Vilniuje
Mokymo būdas: 9 vakarinės paskaitos internetu ir 4 intensyvios pusės dienos sesijos penktadieniais Vilniuje. Papildomai kviesime dalyvius jungtis nuotoliniu būdu konsultacijoms ir pasirengimo egzaminams sesijoms. Paskaitos bus įrašomos.
Intensyvumas:
- Vakarinės tiesioginės online paskaitos. 4 ak. val. su 10 min. pertrauka 1 k. per savaitę nuo 18:00 iki 21:10 val;
- Gyvos pusės dienos sesijos Vilniuje 6 ak. val. trukmės su 3 pertraukomis 1 kartą per mėnesį nuo 12:30 iki 17:45 + dalyvių networkingas;
- Papildomos vakarinės online konsultacijos užduočių aptarimui 1-2 k. per savaitę nuo 18.00 iki 19.30 arba 20.15;
- laikas savarankiškam mokymuisi ir skaitmeninio plano rengimui (A2 rašto darbas).
Kalba:
- Paskaitų kalba - lietuvių;
- Paskaitų medžiaga - lietuvių/anglų;
- Rekomenduotinas vadovėlis - anglų;
- Egzaminai - lietuvių/anglų.
Turinys: kursų turinys parengtas pagal tarptautinius NIMA reikalavimus skaitmeninio marketingo specialisto kvalifikacijai įgyti, bet jais neapsiriboja. Lektoriai ruošia paskaitų turinį ir užduotis vadovaudamiesi rinkos patikrintais bei populiariausiais metodais ir įrankiais.
LiMA DIGITAL A1 modulio reikalavima pagal NIMA
LiMA DIGITAL A2 modulio reikalavima pagal NIMA

LiMA DIGITAL KURSŲ PROGRAMA

Programa suskirstyta į 2 modulius
A1 modulis - teorinė dalis su užduotimis savarankiškam darbui. Laikomas tarptautinis A1 egzaminas internetu iš uždarų (testo tipo) klausimų. Egzaminui ruoštis yra rekomenduotinas vadovėlis anglų kalba ir dvi online pasirengimo sesijos su lektoriumi. Egzaminas yra parengtas NIMA – The Netherlands Insitute of Marketing. LiMA jiems įtakos neturi.
•  A1 teorinė dalis pagrįsta nuosekliu pagrindinių marketingo ir skaitmeninio marketingo temų pristatymu, kiekvieną temą siejant su populiariausiais įrankiais bei praktiniais pavyzdžiais. Kaip papildoma kursų vertė, dalyviams suteikiama galimybė praktiškai atlikti užduotis pagal savo atvejį (darbovietės, kliento ar nuosavos veiklos), kurias galima aptarti su lektoriumi papildomų nuotolinių konsultacijų metu. Užduotys padės praktiškai išbandyti įrankius su savo paskyromis ir tuo pačiu pasirengti A2 dalies rašymui.

A2 modulis - praktinės užduoties rengimas pagal NIMA reikalavimus– analitika ir skaitmeninio plano ruošimas. Laikomas A2 egzaminas - rašto darbo pridavimas ir ginimas. Rašto darbui ruošitės atlikdami savarankiškas užduotis paskaitų metu bei dalyvaudami dvejose online pasirengimo sesijose, kuriose galėsite aptarti aktualiausius klausimus.
• A2 praktinė dalis apima savarankišką savo projekto skaitmeninio marketingo plano rengimą ir ginimą. Dalyvis rengia konkrečių veiksmų planą iš dviejų dalių: I dalis (pasirinkto interneto puslapio) ANALITIKA yra privaloma, II dalis – pasirenkama iš temų sąrašo: paieškos variklio marketingas (SEM), reklama internete (online advertising), socialinė medija (social media) arba naujienlaiškių marketingas (newsletter marketing). Plane nurodoma analizuojama įmonė, išanalizuojama dabartinė situacija, iškeliami tobulinimo ar nauji tikslai bei pateikiami konkretūs žingsniai su pavyzdžiais, kaip tie tikslai turėtų būti pasiekti.

Svarbiausia informacija:

Plačiau apie LiMA DIGITAL kursus:

LiMA DIGITAL Sertifikuoto skaitmeninio marketingo specialisto kursai

Kursų organizatoriai:

Lietuvos marketingo asociacija (LiMA), sertifikavimas@lima.lt

Tarptautiniai sertifikavimo partneriai:

NIMA – Nyderlandų marketingo institutas (angl. The Netherlands Institute of Marketing), tarptautinių kvalifikacinių egzaminų organizatorius, pagal kurių egzaminų reikalavimus yra paruošta kursų programa. NIMA ruošia ir verčia nuotolinius tarptautinius egzaminus ir juos sėkmingai išlaikius, suteikia kvalifikaciją.

EMC – Europos marketingo konfederacija (angl. European Marketing Confederation); akredituoja egzaminus tarptautiniu mastu ir suteikia kvalifikacijos laipsnį.

Kursai skirti:

Pradedantiesiems skaitmeninio marketingo srities specialistams, siekiantiems kompleksinių ir praktinių skaitmeninio marketingo žinių su praktiniais įrankių išbandymais.

Forma: 

Teorinis ir praktinis skaitmeninio marketingo kursas

Kvalifikacinių kursų kaina:

LiMA nariams: 2180 Eur

Svečiams: 2300 Eur

Mokestį sudaro kursų paskaitos ir 2 tarptautiniai egzaminai

Nesate narys? Kviečiame juo tapti! LiMA metinės narystės kaina - 100 Eur (+ 40 Eur vienkartinis stojimo mokestis)

Mokėjimo sąlygos: 

1. Vietai kursuose ir kainai rezervuoti atliekamas avansinis mokėjimas.

2. Mokestį už kursus galima mokėti dalimis (600 Eur avansas + likusi suma) arba iškart pilną sumą.

  Jei mokama dalimis: 

 2.1 Registracijos metu kainai ir vietai kursuose rezervuoti yra pervedamas avansas (600 Eur). Avansas mokamas pavedimu į LiMA sąskaitą (rekvizitai), nurodant dalyvio vardą, pavardę ir kursų pavadinimą.

2.2 Likusią sumą už kursus galima mokėti dalimis. Už kursus turi būti pilnai atsiskaityta likus ne mažiau nei 21 d. (trys savaitės) iki A1 egzamino.

2.3 Jeigu likusi suma mokama dalimis, galutinis mokėjimas negali būti didesnis nei 30 proc. kainos.

2.4 Taip pat galimas individualus mokėjimo planas pagal atskirą susitarimą.

2.5 Suteikiama galimybė dalintis kursų kainą su darbdaviu, jei toks poreikis yra.

3. PVM mokestis studijų paslaugai nėra taikomas 

4. Sąskaita faktūra išrašoma kursams pasibaigus (pilnai įvykdžius paslaugą)

Registracija:

REGISTRUOTIS Į KURSUS

Kontaktai pasiteiravimui:

Sertifikavimo vadovė
Lina Vaikšnorienė
sertifikavimas@lima.lt 

+370 675 24330

Fotografavimas ir filmavimas: 

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolimesnėje renginio komunikacijoje.