[LiMA REKOMENDUOJA] LOGIN 2022

[LiMA REKOMENDUOJA] LOGIN 2022

2022-06-02 09:00, Vilnius, Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo", Laisvės pr. 5 | Dalyvauja: 0 Registracijos terminas: 2022-06-02

Didžiausias inovacijų ir progreso festivalis Baltijos šalyse grįžta 16-ą kartą!

  

LOGIN konferencija KIEKVIENAM, kuris nori žinoti, atrasti ir būti įkvėptas. 150 pranešėjų, 3 000 dalyvių ir dvi dienos pranešimų, pokalbių, diskusijų apie technologijas bei inovacijas mūsų kasdienybėje, darbe, versle, šeimoje. Švęskime skaitmeninę kultūrą ir vasaros pradžią drauge!

LOGIN konferencija yra dvikalbė – nemaža dalis turinio lietuvių kalba, tačiau ir užsieniečiai ras sau turinio „sočiam“ vartojimui. Susipažinti su nuolat pildomu pranešėjų sąrašu galite konferencijos svetainėje. Tarp jų - „Angry birds“ kūrėjas Peteris Vesterbacka, „Netflix“ dokumentinio filmo „Tinder Swindler“ herojė Pernilla Sjoholm, kūrybiškumo specialistas Tomas Ramanauskas, neromokslininkė dr. Rūta Neniškytė, edukologė dr. Austėja Landsbergienė, „programišius“ Alfredas Chmieliauskas Jaunesnysis ir daugelis kitų.

Į LOGIN konferenciją galite eiti visa komanda - tai gali būti Jūsų padėka administratorei už puikų darbą, pardavėjams motyvacija sugeneruoti daugiau „lead‘ų“, IT darbuotojams proga išvėdinti galvą arba tiesiog visiems drauge gauti įkvėpimo, praplėsti akiratį, sužinoti kuo gyvena geriausi savo srities profesionalai, pabendrauti networking zonose, pasimatyti ar susipažinti su potencialiais klientais bei partneriais. Kviečiame švęsti skaitmeninę kultūrą ir vasaros pradžią drauge jau birželio 2-3 dienomis, Litexpo parodų rūmuose, Vilniuje!

 

Daugiau informacijos

Svarbiausia informacija

Sritis:

Socialiniai tinklai, komunikacija, marketingas, reklama

Forma:

Konferencija

Vieta:

LITEXPO 

Kaina: 

LiMA nariams taikoma -15% nuolaida!
Nuolaidos kodas - LIMALOGIN15
Nuolaida taikoma visiems bilietų tipams!

Data:

2022 m. birželio 2-3 d. 

Organizatoriaus kontaktai pasiteiravimui:

El.p: gabija@login.lt
Tel.: +370 655 40885

Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) neatsako už renginio organizavimo ir turinio kokybę.