[LiMA REKOMENDUOJA] Įvadas į skaitmeninės mados komunikaciją

[LiMA REKOMENDUOJA] Įvadas į skaitmeninės mados komunikaciją

2022-05-23 16:00, Online | Dalyvauja: 0 Registracijos terminas: 2022-05-23

Nemokamas nuotolinis seminaras!

 

Università della Svizzera italiana (Šveicarija) dėstytoja ir tyrėja dr. Nadzeya Kalbaska, ves nuotolinį seminarą "Įvadas į skaitmeninės mados komunikaciją". 

Dr. Nadzeya Kalbaska yra skaitmeninės mados komunikacijos tyrimų grupės vadovė (Institute of Digital Technologies for Communication, Faculty of Communication, Culture and Society, USI - Università della Svizzera italiana, Lugano, Šveicarija ir Skaitmeninės mados komunikacijos jungtinės magistro programos koordinatorė. Programą vykdo Università della Svizzera italiana (Lugano, Šveicarija) ir Paris 1 Pantheon Sorbonne University (Paryžius, Prancūzija). 

Šio seminaro metu studentams bus pristatomos skaitmeninės mados komunikacijos dedamosios, kur glaudžiai bendradarbiauja mada bei informacijos ir komunikacijos technologijos. Seminaro dėmesys skiriamas trijų tipų interakcijai: (1) komunikacija ir marketingas, (2) dizainas ir gamyba, (3) kultūra ir visuomenė. Pranešėja studentus pakvies diskusijai apie mados komunikaciją skaitmeninėje erdvėje, kaip derinami komunikacijos būdai, kokią įtaką daro tradicinių (offiline) medijų kanalų išmanymas. Bus analizuojami vertingi akademiniai tyrimai šia tema ir aptariami įgūdžiai, reikalingi darbui dinamiškoje skaitmenėje erdvėje.

Registracija

Svarbiausia informacija

Sritis:

Skaitmeninės mados komunikacija

Forma:

Seminaras

Vieta:

Internetu

Data ir laikas:

2022 m. gegužės 23 d. (pirmadienis) 16:00

Kaina:

Seminaras NEMOKAMAS!

Organizatorius:

Kazimiero Simanavičiaus universitetas,
rasa.levickaite@ksu.lt

Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) neatsako už renginio organizavimo ir turinio kokybę.