Pokalbių klubas su Metų CMO'22 Regimantu Urbanu ir LiMA Vilniaus skyriaus tarybos rinkimai

Pokalbių klubas su Metų CMO'22 Regimantu Urbanu ir LiMA Vilniaus skyriaus tarybos rinkimai

2022-09-14 16:00, Vilnius, „Surfshark“ ofisas, Upės g. 21 - 1, 10 aukštas | Dalyvauja: 38 Registracijos terminas: 2022-09-14

Susipažinkite su Metų marketingo vadovu!

Vakaro metu jūsų lauks:


 

 

Trumpa ekskursija į „Surfshark”

„Surfshark“ yra Lietuvoje įkurta pasaulinė privatumo apsaugos sprendimų bendrovė. Jos kuriamas virtualus privatus tinklas „Surfshark VPN“ yra tarp trijų didžiausių pasaulyje ir vienas iš nedaugelio, kurį pripažįsta nepriklausomi saugumo ekspertai. 2021 m. „Cybersecurity Excellence“ apdovanojimuose „Surfshark“ laimėjo aukso medalį ir pelnė novatoriškiausios metų saugos tarnybos titulą. 2022 m. „Surfshark“ kartu su kibernetinio saugumo bendrove „Nord Security“ paskelbti antruoju oficialiu vienaragiu Lietuvoje. 

 

Pokalbis su Regimantu Urbanu

SURFSHARK marketingo vadovas, Metų CMO'22

Regimantas turi daugiau nei 16 metų patirtį dirbant su pažangiausių technologijų startuoliais ir žiniasklaidos agentūromis. Savo karjerą pradėjo Lietuvos žiniasklaidos agentūrų (Media-House & Publicum Media) skaitmeniniuose skyriuose, žiniasklaidos kanale - 15min.lt. Vėliau dirbo GOOGLE marketingo vadovu Baltijos šalims, miesto mobilumo programėlės TRAFI marketingo vadovu, agentūros EVOLVERY marketingo vadovu ir strateginiu patarėju. Šiuo metu Regimantas vadovauja 80 marketingistų komandai startuolyje SURFSHARK.

LiMA aštuntą kartą organizavo Metų marketingo vadovo rinkimus, kuriuose į Metų CMO titulą šiemet pretendavo 38 rinkodaros vadovai ir vadovės. Regimantas Urbanas rinkimų komisijos buvo išrinktas kaip stipriausias marketingo vadovas! 

 

 


LiMA Vilniaus skyriaus tarybos rinkimai

Nepraleiskite - Jūsų balsas ir dalyvavimas yra kiekvieno limiečio teisė!
Renginio metu bus renkama nauja LiMA Vilniaus skyriaus taryba 2 metų kadencijai, ją sudarys 5 savanoriškais pagrindais pareigas einantys nariai.

LiMA tarybų narių veiklos:
• Aktyvus įsitraukimas į LiMA projektinių grupių veiklą ir jų stiprinimas;
• Bendradarbiavimas su kitomis su LiMA veikla susijusiomis organizacijomis (NVO, aukštosiomis mokyklomis, privačiomis įmonėmis) ir LiMA atstovavimas, dalyvavimas kitų organizacijų renginiuose;
• Proaktyvus narių pritraukimas, bendravimas su LiMA nariais, jų įtraukimas ir išlaikymas;
• LiMA veiklų komunikavimas nariams ir išorei;
• Idėjų dėl partnerysčių, veiklų siūlymas.

Kviečiame LiMA Vilniaus skyriaus narius apsvarstyti savo kandidatūrą ir prisidėti prie marketingo bendruomenės stiprinimo! 


Kandidatų sąrašas

Registracija į renginį

Svarbiausia informacija

Forma:

Neformalus bendravimas, tarybos rinkimai

Data:

2022 m. rugsėjo 14 d. (trečiadienis) 16:00 val. 

Vieta:

Surfshark“ ofisas, Upės g. 21 - 1, Vilnius (10 aukštas)

Trukmė:

~ 2,5 val

Parkavimas: 

Miesto parkavimas

Organizatorius:

LiMA administracija, info@lima.lt

Renginys skirtas:

Tik LiMA nariams!

Registracija LiMA nariams →

Dalyvavimas nemokamas! 

 

Esate marketingo, verslo vystymo, komercijos ir/arba susijusių sričių specialistas ar vadovas?

Tapkite LiMA nariu →

Filmavimas ir fotografavimas:

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolimesnėje renginio komunikacijoje.