[LiMA REKOMENDUOJA] Aukite stipresni su Google ir Digital Academy

[LiMA REKOMENDUOJA] Aukite stipresni su Google ir Digital Academy

2022-09-29 13:00, Online | Dalyvauja: 0 Registracijos terminas: 2022-09-29

Augimas per elektroninę prekybą: Pasiruošk, Nusitaikyk, Pataikyk
Naujienlaiškių rinkodara

Prekyba internetu karantino metu vieniems verslams padėjo išgyventi, kitiems – kilti aukštyn. Šis, artėjantis ruduo žada naujus iššūkius ir galimybes. Elektroninė prekyba jau tapo tradicine aikštele, tad į ją nepakanka išbėgti. Sėkmė ir tritaškiai priklausys tiems, kurie orientuojasi ir veikia greitai, tiksliai, užtikrintai.

Didžiosios sezono rungtynės – Juodasis penktadienis – vyks tuo pačiu laiku, kaip ir kasmet (ir kaip visad – per anksti). Taigi, jei ketini išlaikyti greitį ir pelnyti sėkmę, pats metas joms ruoštis iš anksto. Trys „Auk su Google“ ketvirtadieniai taps tavo treniruočių programa, vedama skaitmeninės rinkodaros eksperto Pauliaus Milišausko.

Naujienlaiškių rinkodara
Tiesa, kad naujienlaiškių rinkodara (e-mail marketing) „buvo vakar“. Ji taip pat yra šiandien ir išliks aktuali rytoj. Net jei atrodo, kad santykio su klientu vien laišku neužmegsi, naujienlaiškių pagalba gali jį išlaikyti aktyvų ir dar sustiprinti. Valandos trukmės paskaita ir klausimų-atsakymų sesija taps proga pasitikrinti, atgaivinti ir atnaujinti žinias, kaip to pasiekti. Vietų skaičius ribotas.

Kam skirti mokymai?
Visiems, pradedantiems ar auginantiems savo verslą bei esantiems ar siekiantiems būti atsakingais už įmonės skaitmeninę ir strateginę rinkodarą bei prekybą. Piniginis mokestis renginiui netaikomas.

Registracija

Svarbiausia informacija

Sritis:

Naujienlaiškių rinkodara

Forma:

Mokymai

Vieta:

Internetu

Data ir laikas:

Rugsėjo 29 d. 13:00 – 14:00

Dalyvio mokestis:

Dalyvavimas - nemokamas!

Organizatorius:

Digital Academy
El.p.: info@digitalacademy.lt

Tel.: +370 616 70506

Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) neatsako už renginio organizavimo ir turinio kokybę.