[LiMA REKOMENDUOJA] ATSPARUMAS KARO METU – KAIP KOMUNIKUOTI VIDUJE IR IŠORĖJE?

[LiMA REKOMENDUOJA] ATSPARUMAS KARO METU – KAIP KOMUNIKUOTI VIDUJE IR IŠORĖJE?

2022-11-29 17:30, Vilnius, G9 Workland, Gedimino pr. 9 | Dalyvauja: 0 Registracijos terminas: 2022-11-28

LiMA nariams taikoma -20% nuolaida!

Spring 2023

Psichologinis ir komunikacinis atsparumas karo metu – aktuali tema visai visuomenei, ypač verslo ir viešojo sektoriaus organizacijoms. 

Karybos apžvalgininkas ir psichologas Aurimas Navys kalbės apie atsparumo ugdymą ir išlaikymą karo metu. Atsparumo planas organizacijų strategijose yra neišnaudota niša. Kaip susikurti tokį planą ir užsitikrinti atsparumą propagandai bei jos padariniams? 

O kas toliau? Kokie galimi scenarijai Ukrainoje, kokių pakilimo ir nuoslūgio bangų galime tikėtis? Ką dar verta žinoti ir kam ruoštis Lietuvos įmonėms ir organizacijoms, gyvenančioms ir veikiančioms greta fronto linijos? Čia akcentus sudėlios ryšį su Ukrainos kariais nuolat palaikantis ir kasdienes karo Ukrainoje apžvalgas rengiantis A.Navys. 

Aurimo patirtis – šokiruoja, ji – ne iš vadovėlio. „Komunikacija karo metu yra toli gražu ne tai, ką mes įsivaizduojame. Karo metu veikia ne tai, kas parašyta teorijoje, o tai, kas krauju parašyta", - situaciją iš vidaus mato A. Navys, glaudžiai bendradarbiaujantis su PSYOP dirbančiais ukrainiečiais. Beje, jis tvirtina, kad su propaganda nereikia kovoti. O kaip su ja tvarkytis? Apie tai – renginyje. 

Komunikacijos ekspertas Vytautas Matulevičius kartu su Ukrainos komunikacijos kolegomis skersai išilgai ištyrinėjo, kokius krizių planus svarbiausieji Ukrainos prekių ženklai ruošėsi karui. Kaip Ukrainos bankai, valstybės įmonės, prekybos tinklai ir kiti didieji prekių ženklai elgiasi ir komunikuoja karo metu bei kaip išsaugo žmonių pasitikėjimą. 

Renginio metu išgirsite: 
• Kaip po vasario 24-osios pasikeitė didžiausių Ukrainos įmonių veikla ir komunikacija;
• 17 realių pavyzdžių, kokių priešinimosi agresijai veiksmų imasi Ukrainos verslas;
• Ko iš įmonių šiandien reikalauja Ukrainos visuomenė;
• Kokios herojiško Ukrainos pasipriešinimo pamokos yra svarbios Lietuvai ir pasauliui. 

Pranešėjai:
Vytautas Matulevičius | komunikacijos srityje veikia jau daugiau nei 13 metų, per kuriuos jam teko dirbti su didžiausiais Lietuvos ir užsienio prekių ženklais. Per pastaruosius trejus metus projektai, su kuriais dirbo „Bosanova", laimėjo 20 prizinių vietų „IPRA Golden Word Awards" „PR Impact Awards", „Mi:t&links. Baltic Communication Awards" ir kituose komunikacijos apdovanojimuose. 2021 m. birželį vykusiuose „PR Impact Awards  2021", „Bosanova" buvo pripažinta Metų komunikacijos agentūra Lietuvoje. 

Aurimas Navys | karybos apžvalgininkas, buvęs specialiųjų operacijų pajėgų karininkas, gynybos ir saugumo ekspertas, psichologas, VšĮ Visuomenės informacinio saugumo agentūros bendraįkūrėjas, kartu su kolegomis kasdien rengiantis karo Ukrainoje įvykių apžvalgas. 

Renginyje sulauksime ir išskirtinio svečio, kuris renginio temą papildys asmeninėmis įžvalgomis ir pamokomis iš fronto. 

Išskirtinis svečias:
Aleksandras Tereščenko
 | Ukrainos karo veteranas, išgelbėjęs bendražygius. 2014-ųjų birželį, Donecko oro uosto apšaudymo metu, jo rankose susprogo priešininkų numesta granata, dėl kurios vyras liko be rankų ir akies. Tačiau veteranas nepasidavė, dabar užsiima visuomenine veikla ir padeda nuo karo kenčiantiems tautiečiams.

Svarbiausia informacija

Sritis:

Atsparumas karo metu

Forma:

Seminaras

Vieta:

G9 Workland, Gedimino pr. 9, Vilnius

Data ir laikas:

2022 m. lapkričio 29 d. 17:30 val.  

Dalyvio mokestis:

LiMA nariams taikoma -20% nuolaida!
Nuolaidos kodas - LiMA20!

Registracija →

Už renginio bilietus gautas pajamas Komunikacijos industrijos asociacija perves į Ukrainos kariuomenės sąskaitą.

Organizatoriai:

KIA Komunikacijos industrijos asociacija 

El.p.: kia@komunikacija.lt 

Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) neatsako už renginio organizavimo ir turinio kokybę.