[LiMA REKOMENDUOJA] Kas ir kaip kuria darbdavio įvaizdį?

[LiMA REKOMENDUOJA] Kas ir kaip kuria darbdavio įvaizdį?

2023-01-18 18:00, Vilnius, M. K. Čiurlionio g. 84 | Dalyvauja: 0 Registracijos terminas: 2023-01-18

LiMA nariams taikoma speciali kaina!

Augant profesionalių darbuotojų poreikiui, konkurencija tarp darbdavių didėja. Šią talentų kovą laimi įmonės, turinčios stiprią darbdavio reputaciją. Kas ir kaip ją kuria? Kokie aspektai patraukliausi potencialiems darbuotojams? Kaip netradicinės komunikacijos formos gali padėti pritraukti darbuotojų? Į šiuos klausimus atsakys ir savo patirtimi LTKA renginyje pasidalins:

• Živilė Brazė | „Omnisend“ darbdavio prekės ženklo vadovė. 15 metų komunikacijos srityje dirbanti profesionalė, patirtį kaupė tokiose organizacijose kaip „Danske Bank“, „Tesonet“ ir „Nord Security“. Živilė renginyje pasidalins atlikto tyrimo darbdavio komunikacijos tema įžvalgomis bei praktiniais darbdavio komunikacijos pavyzdžiais.

• Jaunius Špakauskas | skaitmeninių paslaugų bendrovės „Bitės Lietuva“ korporatyvinės komunikacijos vadovas. Daugiau nei 10 metų komunikacijos srityje veikiantis profesionalas anksčiau rūpinosi į Lietuvą atėjusių tokių įmonių kaip „Uber“ ir „Bolt“ komunikacija, vadovavo „Maxima“ ir „Maxima Grupės“ komunikacijai. Jaunius renginyje atskleis kaip gimė originalios „Bitė Lietuva“ darbdavio komunikacijos kampanijos ir kokius rezultatus jos atnešė.

• Božena Petikonis-Šabanienė | tarptautinės žaliosios energetikos „Ignitis Renewables“ personalo vadovė, prieš tai daugiau kaip 15 metų dirbusi (iš jų 10 – vadovavusi) pasaulinės personalo sprendimų kompanijos „ManpowerGroup“ įmonėms Lietuvoje ir Latvijoje. Božena renginyje atskleis, kokios matomos darbdavio srities tendencijos, kas svarbu siekiant pritraukti talentų ne tik iš Lietuvos, bet ir kitų šalių, koks yra HR skyriaus vaidmuo kuriant darbdavio įvaizdį.

Svarbiausia informacija

Sritis:

Darbdavio įvaizdis

Forma:

Seminaras

Vieta:

Crowne Plaza, M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius

Data ir laikas:

2023 m. sausio 18 d. 18:00 val.  

Dalyvio mokestis:

Speciali kaina LiMA nariams: 29 Eur.

Registracija →

Organizatoriai:

Lietuvos komunikacijos asociacija

El. paštas: info@ltka.eu    

Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) neatsako už renginio organizavimo ir turinio kokybę.