[LiMA REKOMENDUOJA] Minios psichologija: kaip kalbėti su masėmis?

[LiMA REKOMENDUOJA] Minios psichologija: kaip kalbėti su masėmis?

2023-01-31 17:30, Vilnius, Gedimino pr. 20 | Dalyvauja: 0 Registracijos terminas: 2023-01-31

LiMA nariams taikoma 20% nuolaida!

Streikai, maršai ir kiti judėjimai... Neretai kyla klausimas, kodėl išsilavinę, kritiškai mąstantys žmonės, būdami grupėje, priima ne pačius geriausius sprendimus. Kodėl žmonės eina į minią, ir, būdami minioje, praranda kritinį mąstymą ir netgi tampa agresyvūs. Kada žmonių grupė virsta minia ir kada pradeda veikti minios psichologija? Kuo minios psichologija yra išskirtinė ir kaip ji veikia? Komentarai socialiniuose tinkluose ir komentarai po straipsniais – kur dingsta bet koks kritinis mąstymas? Kodėl būdamas minioje žmogus įgyja daugiau drąsos ir tampa agresyvus? 

Apie minios psichologiją ir ypatumus, kaip bendrauti su minia, šįkart papasakos socialinės psichologijos ekspertas, Vytauto Didžiojo universiteto docentas, psichologas, knygos Socialinė psichologija autorius Visvaldas Legkauskas. 

Žinodami minios veikimo principus, galėsime prognozuoti: kur minios atsiras, ką jos darys, kas veiks ir neveiks, kaip minias gesinti ir valdyti. Renginyje remsimės realiais pavyzdžiais iš pastarųjų metų Lietuvos, Ukrainos, Baltarusijos ir kt. aktualijų – dekonstruosime minios psichologiją.

Registracija

Svarbiausia informacija

Sritis:

Minios psichologija

Forma:

Seminaras

Vieta:

Gedimino pr. 20, Vilnius

Data ir laikas:

2023 m. sausio 31 d. 17:30 - 19:30 val. 

Dalyvio mokestis:

LiMA nariams su nuolaidos kodu LiMA20 taikoma 20% nuolaida! 

Organizatoriai:

Komunikacijos industrijos asociacija
El.p.: kia@komunikacija.lt 
T
el.: 8 682 55507

Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) neatsako už renginio organizavimo ir turinio kokybę.