LiMA Kauno narių pietūs

LiMA Kauno narių pietūs

2023-02-15 12:00, Kaunas, Betygalos g. 14 | Dalyvauja: 21 Registracijos terminas: 2023-02-15

ŽMONĖS.ŽINIOS.PATIRTYS

Kada paskutinį kartą keliavote troleibusu? O ar pamenate prieš kelis metus Kauno miesto gatvėmis riedėjusius ilgaūsius senolius „Škoda“, nusidažiusius įvairiomis spalvomis ir nuotaikingais piešiniais? Ko gero, šie buvę ryškūs eismo dalyviai tikrai patraukė daugelio dėmesį. Tai buvo atsisveikinimo „Atia, senienos, labas, naujienos!“ projekto dalis.


Nuotr. Kauno miesto savivaldybė

LiMA Kauno narių pietūs – „Pasivėžinkime“

Atsisveikinimo su senaisiais troleibusais metu buvo surengta bene didžiausia gatvės meno galerija, kurioje buvo net 50 eksponatų. Šiuos „Škoda“ troleibusus meno kūriniais pavertė gatvės meno kūrėjai iš įvairių Lietuvos ir pasaulio miestų. Vėliau šie senoliai buvo išleisti į užtarnautą poilsį.

Visgi, Kaune tikrai gyvena labai originalių idėjų kupini žmonės. Tad vienam jų kilo mintis įsigyti kelis senuosius troleibusus ir iš jų sukurti kavinę „Keturiolikta stotelė“. Šis skaičius žymi ilgiausią buvusį maršrutą, kuris juosė bene visą Kauną.

Idėjos sumanytojui teko gerai pasiraitoti rankoves ir pakovoti dėl troleibusų įsigijimo. Apie visa tai jis ir papasakos pietų metu. Taip pat pasidalins kokia transformacija laukė troleibusų, ką pavyko išsaugoti, ką teko paaukoti. Tad, keliauti troleibusu tikrai neversime. Priešingai, turėsime progą apsilankyti ypač originalioje kavinėje ir pamatyti bei išgirsti visą troleibusų „reinkarnacijos“ istoriją.

Ši simbolinė vieta galbūt padiktuos ir dar vieną būsimų pietų temą apie keliones: įsimintiniausias, atostogų, o gal gyvenimo keliones?

Susitikime, pasikalbėkime ir geriau pažinkime vieni kitus.

Į vasario mėnesio Kauno narių pietus kviečia LiMA Kauno taryba. 

Registracija

Renginys skirtas tik LiMA nariams! 

Svarbiausia informacija:

Forma:

Neformalūs pietūs

Data:

2023 m. vasario 15 d. (trečiadienis) 12:00 val.

Vieta: 

„Keturiolikta stotelė“Betygalos g. 14, Kaunas

Trukmė:

~ 2 val.

Organizatorius:

LiMA Kauno skyriaus taryba

 

Kilus klausimams kreipkitės el. paštu info@lima.lt arba tel. nr. +370 672 90 607

Fotografavimas:

Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama, todėl jūs galite būti matomas renginio vaizdinėje medžiagoje viešai prieinamoje komunikacijoje

Renginys skirtas: 

Tik LiMA nariams
Dalyvavimas nemokamas, dalyviai už maistą ir gėrimus moka patys.


Registracija LiMA nariams →