[LiMA REKOMENDUOJA] Dizaino savaitė

[LiMA REKOMENDUOJA] Dizaino savaitė

2023-06-05 09:00, Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Alytus, Telšiai ir Anykščiai | Dalyvauja: 0 Registracijos terminas: 2023-06-05

DIZAINO SAVAITĖ – jau aštuonioliktus metus iš eilės vyksiantis vienintelis tokio masto dizaino festivalis Lietuvoje. 2023 m. birželio 5 – 11 dienomis net šeši Lietuvos miestai – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Alytus, Telšiai ir Anykščiai – pasiners į dizaino fiestą, kurios metu svečiai bus kviečiami sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, apsilankyti parodose, o kūrėjai – pristatyti savo naujausius darbus smalsiai ir kūrybiškai festivalio auditorijai.

Dizainas apjungia meną ir funkcijas, gerindamas gyvenimo kokybę bei suteikdamas vis naujus požiūrio taškus į žmogaus buitį ir kasdienybę. Todėl šalia interjero, industrijos, knygų, mados dizaino bei keramikos kviečiame prisijungti ir kitokio dizaino atstovus. Šiais metais tikimės nustebinti auditoriją platesne bei įvairesne programa!

Dizaino savaitės ’23 tema – #Iššūkiai, o spalva – Viva Magenta. Tai organizatorių kvietimas susidurti su provokacijomis akis į akį ir išdrįsti drauge kurti toliau, dizaino priemonėmis spręndžiant kasdienybėje kylančias problemas.

Spalva Viva Magenta – tai „Pantone“ paskelbta metų spalva. Nuo šių metų bendradarbiaudami su spalvų institutu, Dizaino savaitės organizatoriai perduoda žinią, jog 2023 metų spalva skelbiama „netradiciniu atspalviu – netradiciniam laikui“. Energija ir drąsa pulsuojantis tonas skatina optimizmą ir kviečia eksperimentuoti, puikiai atspindėdamas temos #Iššūkiai charakteristiką.

 

 

Svarbiausia informacija

Sritis:

Dizainas

Forma:

Festivalis

Vieta:

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Alytus, Telšiai ir Anykščiai

Data:

2023 birželio 5 – 11 d. (pirmadienis-sekmadienis)

Dalyvio mokestis:

Bilietus rasite čia →


LiMA nariams suteikiama 20% nuolaida!

Dėl nuolaidos kodo el.kreiptis paštu: 

vilnius@dizainoforumas.lt 

 

Organizatoriai:

Lietuvos dizaino forumas

El. paštas gurevicius@dizainoforumas.lt

Tel. nr.: +370 699 83242

Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) neatsako už renginio organizavimo ir turinio kokybę.