LiMA Kauno narių vasaros sutiktuvės – „Šaltibarščių festivalis“

LiMA Kauno narių vasaros sutiktuvės – „Šaltibarščių festivalis“

2023-06-01 18:00, Kaunas, Užnerio g. 13 | Dalyvauja: 21 Registracijos terminas: 2023-06-01

LiMA Kaunas vasaros sutiktuvės – „Šaltibarščių festivalis“

Į susitikimą kviečia LiMA Kauno skyriaus taryba:
 
Kalendorinę vasaros pradžią nuspalvinkime rožine spalva!
Ko gero, beveik kiekvienas lietuvis, paklaustas, koks skonis jam asocijuojasi su vasara įvardintų ne ką kitą, o būtent šaltibarščius. Tad birželio 1-ąją kviečiame į „Šaltibarščių festivalį“ Kaune, kurio metu pasitiksime vasarą ir užbaigsime LiMA Kaunas sezoną.
 
Renginio metu ne tik skanausime ikona tapusią sriubą, bet ir kitus patiekalus. Gryname ore, puošnioje aplinkoje bendrausime, dalinsimės prabėgusiomis LiMA Kaunas metų patirtimis, kviesime įsitraukti į laukiančias smagias vakaro veiklas, klausysimės kviestinio svečio – lektoriaus, koučingo ir lyderystės specialisto, tinklalaidės „Aha momentai“ įkūrėjo ir vedėjo Edvino Grauželio.
 
Taip pat nepamiršime ir būtinai visi drauge pirmą kartą paminėsime tarptautinę marketingo dieną, kuri nuo šiol kalendoriuose puoš gegužės 27-ąją. Nusiteikite perkratyti savo atminties klodus ir įdarbinti meninius sugebėjimus – apie ką mes čia? Sužinosite tik atėję.
 
Kad rožinė spalva vyrautų ne tik lėkštėse, kviečiame kiekvieną pagal norus ir fantaziją savo įvaizdžiui taip pat įnešti šios žavingos spalvos, kad atmosfera būtų dar šventiškesnė.
 
Vasaros skoniai, jauki aplinka ir bendraminčių būrys – tobulas derinys vasaros sutiktuvėms! Sukryžiavę pirštus tikimės puikaus oro ir nekantriai laukiame kiekvieno iš jūsų!
 


Renginys skirtas tik LiMA nariams! 

Svarbiausia informacija:

Forma:

Neformalus susitikimas

Data:

2023 m. birželio 1 d. (ketvirtadienis) 18:00 val.

Vieta: 

Užnerio g. 13 (pasitiks rožiniai balionai), Kaunas

Trukmė:

~ 2 val.

Organizatorius:

LiMA Kauno skyriaus taryba

 

Kilus klausimams kreipkitės el. paštu info@lima.lt arba tel. nr. +370 672 90 607

Fotografavimas:

Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama, todėl jūs galite būti matomas renginio vaizdinėje medžiagoje viešai prieinamoje komunikacijoje

Renginys skirtas: 

Tik LiMA nariams
Dalyvavimas nemokamas!


Registracija LiMA nariams →