Marketingas ir ryšiai su visuomene šiandien: pakeliui ar kas sau?

Marketingas ir ryšiai su visuomene šiandien: pakeliui ar kas sau?

2015-04-23 18:00, Vilnius, „Artis Centrum hotels“, Totorių g. 23, Vilnius | Dalyvauja: 62 | Laisvų vietų skaičius: 28 Registracijos terminas: 2015-04-23

Ar tikrai tvirtai žinome, kas yra marketingas ir ryšiai su visuomene (RsV) Lietuvoje šiandien? Kaip pasiekti geresnių rezultatų – dirbant atskirai už uždarų durų ar kartu prie apskrito stalo? Ar gebame atskirti, kurias komunikacijos projektų veiklas reikėtų patikėti marketingo skyriui, o kurios vis dėlto turi likti RsV specialisto atsakomybe. Informacijos pateikimo formų ir priemonių gausybėje marketingas ir RsV neišvengiamai plečia savo atsakomybių sritis, o riba, kuri skiria šias dvi profesijas tampa nesibaigiančių diskusijų objektu.

 

Balandžio 23 dieną, kviečiame jus į išskirtinį Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos (LRVS) ir Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) renginį, kuriame ieškosime atsakymų į šiuos ir kitus opius klausimus.

 

Renginyje išgirsite universitetų atstovų pranešimus apie marketingo ir RsV teoriją, kitaip sakant – prisiminsite, kokios yra fundamentalios šių giminingų sričių tiesos. Po pranešimų teoretikus ir praktikus kviesime karštai diskusijai, kurios metu bus nagrinėjamos RsV ir marketingo sinergijos galimybes, atsakomybių ribos ir kiti pikantiški klausimai, į kuriuos ne visada įmanomas vienas teisingas atsakymas. 

 

Pranešėjai: prof. dr. Sigitas Urbonavičius (VU Ekonomikos fakultetas), Daiva Lialytė (VU Komunikacijos fakultetas)

Diskusijos dalyviai: prof. dr. Sigitas Urbonavičius, Daiva Lialytė, Rytis Buračas (Permamon LT), Mindaugas Ardišauskas („VRP Hill+Knowlton Strategies“), Antanas Bubnelis („Teo“),

Moderatorius: Orijana Mašalė (OMC Consulting)

 

Prof. dr. Sigitas Urbonavičius

Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto Rinkodaros katedros vedėjas, verslo konsultantas, LiMA garbės narys, pirmojo lietuviško marketingo vadovėlio autorius, daugelio marketingo dalykų dėstytojas, dėstęs ar vykdęs konsultacinius projektus daugelyje šalių (Lietuvoje, JAV, Slovėnijoje, Uzbekistane, Kazachstane, Armėnijoje, Kroatijoje, Rusijos Federacijoje, Kirgizijoje, kt.).

 

Renginio metu profesorius skaitys pranešimą „Pastebėjimai apie šiandienį marketingą: pasiekimai, tendencijos ir galimybės“.

 

 

Daiva Lialytė                   

Daiva Lialytė komunikacijos srityje dirba nuo 1998 metų. Šiuo metu Vilniaus universitete Komunikacijos fakultete magistrantams dėsto „Tarptautinės komunikacijos kampanijos” ir „Reputacija ir įvaizdis“ paskaitų ciklus. Daiva vadovauja ryšių su visuomene bendrovei „Integrity PR“ ir yra jos valdybos narė. Komunikacijos profesionalė aktyviai dalyvauja Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos veikloje – yra jos Tarybos ir Garbės teismo narė.

 

 

 

 

 

Rytis Buračas

LiMA centrinės valdybos narys, verslo konsultavimo bendrovės „Permamon LT“ direktorius, strateginių pardavimo ir marketingo konsultantas, startuolių mentorius, turintis daugiau nei 15 metų patirtį. Vadovaujančiose pozicijose dirbęs didžiausiose Lietuvos įmonėse, tokiose kaip „Senukai“, „Penki Kontinentai“, „ALG Knygynai“ (Pegasas), „Dvarčionių keramika“ bei kitose.

 

 

 

 

 

 

 Aleksandras Golod
Patyręs verslo plėtros ir rinkodaros vadovas su daugiau nei 15 metų patirtimi Baltijos šalyse ir Vidurio bei Rytų Europoje. Aleksandras kaupė patirtį dirbdamas asmeniniame versle, skirtingose rinkodaros ir verslo plėtros pozicijose šalies didžiausioje IT didmenos įmonėje – Microsoft Lietuvoje ir Baltijos šalyse, taip pat vadovaudamas rinkodarai Microsoft Baltijos šalyse ir Centrinėje ir Rytų Europoje. Šiuo metu Aleksandras dirba verslo plėtros ir rinkodaros vadovu UAB Ruptela“, kurią „Deloitte išrinko kaip Top 7 augančią įmonę CEE regione 2013 ir 2014 metais. Įmonės didžioji dalis produkcijos eksportuojama į 116 šalių visame pasaulyje.

 

 

 

 

Mindaugas Ardišauskas

Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos Tarybos narys Mindaugas Ardišauskas komunikacijos srityje dirba 15 metų. Komunikacijos konsultantų agentūroje „VRP Hill+Knowlton Strategies“ užima generalinio direktoriaus pareigas.

 

 

 

 

 

 

Antanas Bubnelis

Komunikacijos srityje Antanas Bubnelis dirba 12 metų. Šiuo metu jis yra „Teo“ vadovų komandos narys. Antanas nuolat galvoja apie įmonės išorinę ir vidinę komunikaciją, ryšius su žiniasklaida, socialinę atsakomybę, ryšius su investuotojais ir valdžios institucijomis. 

 

 

 

 

 

 

Orijana Mašalė

Komunikacijos srities profesiniu keliu Orijana eina 14 metų, 11 metų dirba kaip organizacijų ar jų padalinių vadovė. Įkūrė ir šiuo metu vadovauja strateginės komunikacijos bendrovei „OMConsulting“. Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungai Orijana vadovauja antrą kadenciją. Orijana dirbo energetikos bendrovės „Chevron“ patarėja, draudimo bendrovės „If“ Rinkodaros departamento vadove, Valstybės kontrolės Komunikacijos ir tarptautinių ryšių departamento direktore, taip pat dirbo ūkio ministro patarėja. Komunikacijos profesionalė ne tik skaito pranešimus komunikacijos ir reputacijos temomis, bet ir moderuoja verslo renginiuose, dalyvauja komunikacijos projektų apdovanojimų vertinimo komisijų darbe.

Kad diskusija vyktų sklandžiau ir produktyviau, kviečiame iš anksto pagalvoti apie galimus klausimus diskusijai ir juos atsiųsti el. paštu, adresu jurate@lrvs.lt.---------

 

Renginio informacija:

Laikas: balandžio 23 d. (ketvirtadienis), renginio pradžia 18 val. (registracija nuo 17.30 val.)

Renginio kaina: LiMA ir LRVS nariams NEMOKAMAI, svečiams – 11 Eur (su PVM)

Vieta: „Artis Centrum hotels“, Totorių g. 23, Vilnius