[LiMA REKOMENDUOJA] Komunikacijos dabartis ir ateitis

[LiMA REKOMENDUOJA] Komunikacijos dabartis ir ateitis

2024-02-22 17:30, Vilnius, Universiteto g. 3 | Dalyvauja: 0 Registracijos terminas: 2024-02-22

cover1

Kaip komunikacijos praktikai ir akademikai visame pasaulyje supranta komunikacijos kuriamą socialinę vertę ir poveikį bei kokia jų reikšmė komunikacijos praktikai? Kas yra gera komunikacijos praktika? Kaip matuoti komunikacijos kuriamą socialinę vertę? Kokie šiandieniniai iššūkiai komunikacijos laukui, kaip atliepti besikeičiančius suinteresuotų šalių poreikius ir kokios prognozės komunikacijos srities ateičiai?

Įžvalgomis šiais klausimais pasidalins Lietuvoje viešinti profesorė dr. Ana Adi, pasaulinio tyrimo „Komunikacijos ateitis ir jos socialinis poveikis“ iniciatorė bei bendraautorė. Šis tyrimas vykdytas trimis kalbomis 21 pasaulio šalyje, pradinė jo imtis sudarė 600 dalyvių. Naudotas kokybinis (Delfi) tyrimo metodas, apėmęs 4 tyrimo etapus. Šiame tyrime, atliktame bendradarbiaujant su Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetu, dalyvavo ir Lietuvos komunikacijos praktikai bei mokslininkai, tad renginyje bus pristatyta, kaip mūsų šalies komunikacijos laukas atrodo pasauliniame kontekste.

Apie pranešėją:
Ana Adi yra Quadriga taikomųjų mokslų universiteto Berlyne profesorė, „Digital Communication Awards“ vertinimo komisijos pirmininkė ir tinklalaidės „Women in PR“ autorė ir vedėja. Profesorės Adi moksliniai tyrimai sutelkti į ryšių su visuomene ir komunikacijos profesionalumo bei ateities perspektyvas ir sprendimus,  komunikacijos kuriamą socialinę vertę bei poveikį.  Savo tyrimuose ji daug dėmesio skiria komunikacijos vertės matavimui ir istorijų pasakojimui (storytelling).

Svarbiausia informacija

Sritis:

Komunikacijos kuriama socialinė vertė

Forma:

Seminaras

Data:

2024 m. vasario 22 d. Ketvirtadienis, 17:30 val.

Vieta:

Vilniaus universiteto Mažoji aula, Universiteto g. 3, Vilnius

Dalyvio mokestis:

Renginys nemokamas, būtina registracija!

 

Registruotis galite čia →

Organizatoriai:

LTKA
El. paštas:  info@ltka.eu    

Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) neatsako už renginio organizavimo ir turinio kokybę.