Tarptautinės marketingo dienos šventinis vakaras

Tarptautinės marketingo dienos šventinis vakaras

2024-05-27 17:00, Vilnius, Aludarių g. 3 | Dalyvauja: 116 Registracijos terminas: 2024-05-27

Švęskime Tarptautinę marketingo dieną kartu!

 

Lietuvos marketingo asociacija su KILO HEALTH kviečia gegužės 27 d. Tarptautinę marketingo dieną paminėti kartu!

Renginio metu laukia:
•  Diskusija su tarptautinio marketingo profesionalais „Kur yra Lietuvos vieta globalaus marketingo žemėlapyje?” apie globalaus marketingo svarbą, augimą, kompetencijų stiprinimą ir lietuvių lyderystę tarptautiniu mastu
•  Apdovanojimo už gyvenimo nuopelnus marketingui nugalėtojo paskelbimas (praeitais metais apdovanojimą gavo marketingo disciplinos pradininkas Ph. Kotler‘is)
• Tarptautinės marketingo dienos quiz’as, kuriame bus galima ne tik pasitikrinti savo žinias, bet ir laimėti prizus
• LiMA narių mentorystės programos pristatymas ir paleidimas
• Neformalus bendravimas, gėrimai, užkandžiai bei kitos staigmenos


Dalyvavimas LiMA nariams - nemokamas!

Registracija

 

Diskusija „Kur yra Lietuvos vieta globalaus marketingo žemėlapyje?

   
 

 

Diskusijos dalyviai:

Vytautas Kubilius, GOOGLE vadovas Baltijos šalims

Nuo 2012 m. dirbdamas GOOGLE, jis vadovavo ekosistemos plėtrai, strateginėms partnerystėms ir marketingo iniciatyvoms keliose besivystančiose rinkose. Nuo 2015 m. Vytautas vadovauja bendrovės Baltijos regiono biurui. Prieš pradėdamas dirbti GOOGLE, jis dirbo reklamos agentūros HAVAS DIGITAL generaliniu direktoriumi Lietuvoje. Vytautas taip pat aktyviai dalyvauja startuolių bendruomenės veikloje - jis yra aktyvus verslo angelų investuotojas, „Vilnius Tech Park” valdybos narys ir „Change Ventures“ rizikos kapitalo partneris.

Laurynas Šuopys, Kilo Health CMO @ E-Commerce

Performance marketingo ir growth hacking'o ekspertas, skaitmeninės reklamos platformose išleidęs daugiau nei $50 mln. dolerių. Dirbo tarptautinėse reklamos agentūrose Australijoje ir Lietuvoje, o šiuo metu padeda Kilo Health fiziniams produktams augti skaitmeninėje erdvėje ir mažmeninėje prekyboje. Su skaitmenine rinkodara dirba beveik dešimtmetį, o per šį laikotarpį turėjo galimybę dirbti su 200 skirtingų įmonių Australijoje, Jungtinėse Valstijose ir Europoje.


Giedrė Vilkė, Metų CMO’23, SWISSMONEY pajamų augimo vadovė, SMP

Giedrė turi daugiau nei 10-ies metų patirtį skirtingose C-lygio pozicijose vadovaujant komercijos, klientų aptarnavimo, operacijų, rinkodaros komandoms bei būnant įmonės vadove. Ekspertė veiklą vykdė tiek Baltijos šalyse, tiek didžiausiose Europos rinkose (D. Britanijoje, Danijoje, Olandijoje ir kitose) bei Jungtinėse Amerikos Valstijose. Giedrė užaugo kartu su Pigu.lt, kur prisijungė, kuomet jis buvo tik startuolis, o po 9 metų jai atsisveikinant, Pigu.lt yra tapęs e-komercijos lyderiu Baltijos šalyse.


Gražvydas Kaminskas, NFQ TECHNOLOGIES marketingo vadovas, SMP
 

Savo profesinę patirtį sukaupė dirbdamas su startuoliais bendrovėse kaip „Teamgate“, „Tesonet“, „iTo“ grupės įmonėje „Tasker“, šiuo metu dirba „NFQ“ pardavimų ir rinkodaros srityse, taip pat sukaupta patirtimi aktyviai dalinasi pre-akseleratoriuje „Techhub”, akseleratoriuje „Startup Wise Guys” bei su Verslios Lietuvos projekto „Sparnai” eksporto lyderiais. „Metų CMO'24" rinkimuose komisijos buvo apdovanotas specialia nominacija už strateginį marketingą tarptautinėje plėtroje.

Andrius Milinavičius, BALTIC SANDBOX VENTURES partneris ir direktorius

Rizikos kapitalo fondo partneris, inovacijų entuziastas, investuotojas, visuomeninių iniciatyvų vystytojas, įvairių verslumo projektų mentorius, ekosistemos vystymo ekspertas. LiMA atstovas žiniasklaidoje, konferencijų pranešėjas ir panelinių diskusijų moderatorius.


 


DJ Silversoul programa

Vakaro nuotaiką soulful house garsais iš vinilinių plokštelių nuspalvins LiMA valdybos narys Matas Pocius a.k.a. DJ Silversoul.


 


Tarptautinė marketingo diena

Europos marketingo konfederacija (EMC), kurios narė yra LiMA, pernai priėmė vienbalsį sprendimą gegužės 27 dieną paskelbti tarptautine marketingo diena. Šia diena siekiama išryškinti marketingo svarbą versle ir visuomenėje bei skatinti pasididžiavimą marketingo profesija. Šią dieną vyks įvairios aktyvacijos tiek Europoje, tiek Lietuvoje, taip pat bus paskelbtas ir apdovanotas marketingistas už viso gyvenimo nuopelnus.


Renginio programa:

16:30 - 17:00

Registracija ir networking'as

17:00 - 17:15

Renginio atidarymas ir sveikinimo kalbos

17:15 - 18:00

Diskusija Kur yra Lietuvos vieta globalaus marketingo žemėlapyje?“

18:00 - 18:15

Tarptautinės marketingo dienos quiz’as

18:15 - 18:30

Apdovanojimo už gyvenimo nuopelnus paskelbimas ir sveikinimai

18:30 - 20:00

Šventinis networking'as su užkandžiais ir gėrimais 

Dalyvavimas LiMA nariams - nemokamas!

RegistracijaVizualinio identiteto ir tarptautinės komunikacijos partneris:

 


Renginio partneriai:
 


Renginio svečius vaišina:

 


Renginio rėmėjai:
 

SVARBIAUSIA INFORMACIJA

Tema:

Tarptautinė marketingo diena

Forma:

Šventinis vakaras

Data:

2024 m. gegužės 27 d. (pirmadienis), 17:00 - 20:00 val.

Vieta:

Aludariai Story Cellar, Aludarių g. 3, Vilnius

Trukmė:

~ 3 val.

Organizatorius:

LiMA administracija, info@lima.lt

Fotografavimas ir filmavimas:

Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama, todėl jūs galite būti matomas renginio vaizdinėje medžiagoje viešai prieinamoje komunikacijoje

Dalyvio mokestis:

LiMA nariams dalyvavimas nemokamas!

Bilieto kaina svečiams: 49 Eur
Pirkti bilietą →