Inovatyvių verslų rinkodara: išskirtinio vertės pasiūlymo kūrimas

Inovatyvių verslų rinkodara: išskirtinio vertės pasiūlymo kūrimas

2015-06-22 17:30, Klaipėda, Kretingos g. 36, Klaipėda | Dalyvauja: 8 Registracijos terminas: 2015-06-22

Donatas Jonikas

Rinkodaros agentūra

UAB „Marketologai“

 

Apie seminarą

Įsivaizduokite, kaip pasikeistų Jūsų verslas, jei potencialiems klientams pateiktumėte tokį pasiūlymą, kurio jie negalėtų atsisakyti (apie Omnitel atvejį nekalbėsime... :))  O kaip reikėtų sukurti “teisingą” (vadinasi - pelningą) pasiūlymą inovatyviame versle - kai galbūt iki šiol rinkoje iš vis nebuvo tokio produkto ar paslaugos, o vartotojas net nesusimąstė, jog turi poreikius ar problemas, kurias Jūs sprendžiate?...  

Auksinės formulės nėra, taip, kaip nėra ir 100% garantijos, kad Jums iš vis pasiseks.  Deja, tokia tiesa – daugelis inovatyvių verslų žlunga būtent dėl to, jog nesugeba pateikti rinkai patrauklaus išskirtinio vertės pasiūlymo. Gera žinia ta, jog yra praktinės metodikos ir mastymo įrankiai, kurie ženkliai padidina tikimybę sukurti išties sėkmingą išskirtinės vertės pasiūlymą.

 

Apie lektorių

Rinkodaros vadybos magistras su daugiau kaip 10 metų praktine patirtimi. Įgyvendino verslo projektus Ukrainoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Kinijoje, Mauritanijoje ir kitose šalyse. Dirbo su daugiau kaip 40-ies įmonių rinkodaros strategijomis pradedant smulkia paslaugų įmone Klaipėdos uoste, baigiant 97 mln. EUR vertės pirolizės jėgaine Donetske. Parašė tris knygas (praktinius rinkodaros mokymosi vadovus) iš kurių mokosi Lietuvos ir užsienio aukštųjų mokyklų studentai. Veda praktinius rinkodaros seminarus universitete, yra kviečiamas kaip ekspertas ir komisijos narys į įvairius verslumo renginius. Jungtinėje trijų Lietuvos universitetų doktorantūroje rengia daktaro disertaciją verslo socialinės atsakomybės tema, buvo įtrauktas į tarptautinio mokslinio projekto „Logistica Balticum“ ekspertų grupę.

 

Sritis:

Marketingas

Tema:

Inovatyvių verslų rinkodara: išskirtinio vertės pasiūlymo kūrimas

Skirta:

Marketingo, komunikacijos specialistams

Forma:

Vakarinis seminaras

Vieta:

LCC tarptautinis universitetas, Kretingos g. 36, Klaipėda

Data:

2015 m. birželio 22 d. 17:30 val.  (pirmadienis)

Trukmė:

~2 val.

Organizatorius:

LiMA Klaipėda skyriaus valdyba, klaipeda@lima.lt

 

Dalyvio mokestis:

LiMA nariams: nemokamai

Turintiems seminarų abonementus: nemokamai
Įsigykite seminarų abonementą -->

Kitiems: vienkartinis bilietas 15 € + PVM
(perkamas registracijos metu)