vasara'15! Žaismingas kontaktų vakaras su POINTS OF YOU™

vasara'15! Žaismingas kontaktų vakaras su POINTS OF YOU™

2015-07-22 18:00, Šiauliai, Pramogų klubo „Mega“, kavinė „Pop Cafe“ (Rūdės g. 27a, iš kiemo pusės) | Dalyvauja: 14 Registracijos terminas: 2015-07-22

Užsukite smagiai praleisti laiką, geriau pažinti save ir kitus LiMiečius! Vakarą praleisime žaismingai – su sąmoningumo žaidimu POINTS OF YOU™, kuris padeda praplėsti požiūrį ir atrasti įdomių dalykų apie save ir kitus. Pažadame: jaukią atmosferą, nuoširdžius pokalbius, truputį pauzės ir truputį juoko. Vizitinės kortelės nebūtinos – norime sužinoti, kas slypi už jų!

Žaidimą sudarančios nuotraukos, žodžiai ir istorijos išlaisvina asociatyvų mąstymą ir vaizduotę, leidžia ištrūkti iš proto pinklių ir pažvelgti į viską kitu kampu. Įspėjame! Žaidimas gąsdina bijančius išlipti „iš savo dėžutės“ – pamatyti ir sužinoti daugiau nei žinojo iki šiol, ar prisiminti seniai užmirštus užmojus. Tikimės, kad nesat tame tarpe? :)

POINTS OF YOU™ gimė Izraelyje 2006 m., jį sukūrė du koučeriai, įkvėpti filmo    „Pay it Forward“. Šiuo metu POINTS OF YOU™ „gyvena“ 147 šalyse ir yra išverstas į 16 kalbų. Visame pasaulyje kūrybiškos POINTS OF YOU™ priemonės įkvepia šimtus tūkstančių žmonių – yra naudojamos asmeniniam tobulėjimui, šeimose ir porose, įmonėse, koučingo specialistų, psichologų, mokytojų, lektorių, vadovų ir t.t.

Ypač rekomenduojame LiMA naujokams – bus puiki proga prisistatyti ir iš arčiau pažinti kitus LiMA bendruomenės narius. Kad bendrauti būtų tikrai jauku ir spėtume visus pažinti – dalyvių skaičius ribojamas iki 25.

Raminta Girdvainė – sertifikuota koučingo specialistė, baigusi ICF (International Coach Federation) patvirtintą POINTS OF YOU™ trenerių programą. Taip pat – komunikacijos konsultantė, LiMA Vilniaus skyriaus valdybos pirmininkė. Marketingo, komunikacijos ir renginių organizavimo srityje dirba 8-erius metus, daugiausia patirties įgijo leidybos ir knygų prekybos versle, taip pat žurnalistikoje ir energetikoje. Atradusi savo pašaukimą mokyti(s) šiuo metu ji padeda tobulėti kitiems, atrasti save ir savo talentus.

„Kviečiu nusimesti mūsų profesines kaukes ir pažiūrėti, kas slepiasi už jų. Visi mes puikūs specialistai, o kokie mes draugai, antrosios pusės, tėvai? Ar gyvename savo svajonių gyvenimus? Esu tikra, kad turite kuo pasidžiaugti ir pasidalinti su kitais – įdomiais hobiais, nutikimais ir troškimais! Noriu jus pažinti kiek kitaip. O jūs?”

 

„Jei manai, kad gali kažką padaryti ar manai, kad negali, abiem atvejais esi teisus.”  (Henry Ford) 

Sritis: 

Asmeninis tobulėjimas, tarpasmeniniai santykiai

Tema: 

Savęs ir kitų pažinimas

Skirta: 

Tik LiMA nariams

Forma: 

Neformalus vakaras (žaidimas)

Vieta: 

Pramogų klubo „Mega“, kavinė „Pop Cafe“  (Rūdės g. 27a, iš kiemo pusės)

Parkavimas: 

nemokamas

Data: 

2015-07-22, ketvirtadienis, 18.00

Trukmė:

2 val.

Organizatorius: 

LiMA Šiaulių skyrius

Dalyvio mokestis: 

LiMA nariams: nemokamai


Turintiems seminarų abonementus: nėra galimybės sudalyvauti (tik LiMA nariams)


Kitiems: nėra galimybės sudalyvauti (tik LiMA nariams)