LiMA DAY Kaunas 2015. Inovatyvūs sprendimai marketinge

LiMA DAY Kaunas 2015. Inovatyvūs sprendimai marketinge

2015-10-14 00:00, Kaunas, Kaunas, KTU Santakos slėnis, K. Baršausko g. 59, Kaunas 51423 | Dalyvauja: 103 Registracijos terminas: 2015-10-14

 

 

„Inovacijos ir marketingas yra dvi, ir tik dvi pagrindinės įmonės funkcijos. Marketingas ir inovacijos sukuria rezultatą, visa kita yra sąnaudos“

-Peter Drucker, vienas iš garsiausių šiuolaikinio įmonių valdymo guru.

 

 

LEKTORIAI

Domas
Vyšniauskas

Dovilė
Filmanavičiūtė

Tomas
Burovas

Kristupas
Sabolius

Tomas
Balžekas

Alfas
Ivanauskas

Charizmatiškoji Dovilė Filmanavičiūtė - Miss Sheep šiuo metu vadovauja reklamos agentūros „Adell Taivas Ogilvy“ skaitmeniniam skyriui. Žodžio kišenėje neieškanti viešnia jau ruošia gerą porciją naudingos informacijos apie tikrą reklamos agentūrose verdančią virtuvę ieškant inovatyvių sprendimų, kokios reklamos tendencijos vyrauja šiuo metu ir dar daugiau.

Nenurimstantis eksperimentuotojas ir tikras inovatorius Alfas Ivanauskas supažindins su savo kūrybiškais projektais, vienas iš jų - žurnalas VMG / Virtuvės mitų griovėjai, - ir pasidalins patirtimi, ką gali išauginti marketingas susidūręs su kulinarija.

Ko gero kiekvienas iš Jūsų esate rankose laikęs ryškiaspalvę knygą „Žmogus, kuris žinojo viską“, tad apie vaizduotę, kūrybingą mąstymą ir inovacijas kalbės šios knygos bendraautorius Kristupas Sabolius.

Taip pat nepraleisime progos pasiklausyti Domo Vyšniausko iš „Digital Academy“, kuris kalbės apie reklamos ateitį mobiliuosiuose telefonuose. Iš Tomo Balžeko lūpų išgirsime apie inovacijas reklamos kanaluose ir projektą „Pabėgėlių kelias“, o Metų marketingo vadovo titului nominuotas Tomas Burovas iš Tele2 papasakos apie telekomunikacijų marketingo subtilybes ir naujoves.

 

LiMA DAY KAUNAS 2015 programa 

11:30-12:00 val. Registracija

 

 

12:00-12:45 val.                                                                              

Plastiška ateitis. Kūrybingas mąstymas ir inovacijos. Kristupas Sabolius

• Kaip veikia vaizduotė?
• Inovacijų magija. Ar tikrai?
• Vizioneriai ir jų mąstymas.
• Suvaržyta laisvė ir plastiški protai.
• Kūryba kaip kaita arba pasikeitimas.

Kristupas Sabolius – VU docentas, filosofas ir rašytojas, išleidęs romaną, keletą knygų vaizduotės tema, su režisieriumi Ignu Jonynu sukūręs scenarijų filmui „Lošėjas“, kuris buvo įvertintas tarptautiniuose festivaliuose, o 2014 m. pripažintas geriausiu Lietuvoje. 2014 m. kartu su Tomu Ramanausku parašė knygą „Žmogus, kuris žinojo viską“ ir pradėjo rengti kūrybingumą provokuojančius mokymus.

12:45-13:30 val.

Kaip atsiranda inovacijų dvasia komandoje? Tomas Balžekas

15min požiūris į inovacijas ir kodėl jos svarbios bet kuriam verslui? 
Vertingos mintys kaip inovacijos gimsta “15min” komandoje. Apžvalga apie tai, kaip keičiasi žiniasklaida, bei turinio ir reklamos vartojimas skirtingose platformose, skirtingais formatais.

Tomas Balžekas – naujienų portalo “15min.lt” ir nemokamo dienraščio “15min” įkūrėjas ir vadovas, dirbantis naujienų versle daugiau nei 10 metų. Kino teatro „Pasaka“ bendrasavininkas ir įkūrėjas.

13:30-14:15 val.

Reklamos mobiliuosiuose telefonuose ateitis. Domas Vyšniauskas

eMarketer apskaičiuota, kad Mobile Ad Spending 2015 metais pasieks $67.1 milijardo. Tai rinkos dalis kurios nežymia laikyti nevalia. Mobiliųjų įrenginių vartotojų skaičius aplenkė kompiuterių skaičių ir pasiekė 2.2 milijardus. Ar mes jau suplanavome kaip pasiekti ir kokybiškai aptarnauti klientus kurie gyvena savo išmaniuosiuose telefonuose?

Domas Vyšniauskas yra sertifikuotas „Google“ treneris ir „Digital Academy” idėjos autorius. Domo mėgstamiausias Google produktas yra Google Analytics. Prieš vienuolika metų pradėjęs dirbti tradicinės rinkodaros srityje Domas pasuko interneto rinkodaros keliu ir nuo 2005 metų kuria įvairius interneto projektus ir jų rinkodaros sprendimus.

14:15-14:45 val.

Kavos pertrauka

14:45-15:30 val.

Inovacijų beieškant: prekės ženklų sinergija. Tomas Burovas

Ar didieji prekės ženklai gali tapti stipresni kai apjungia jėgas, ar visgi sinergija yra labiau kenksminga? Ar verta saugoti prekės ženklo nepriklausomybę ar geriau apjungti jėgas su kitu prekės ženklu, kuris taikosi į tą patį vartotojų segmentą? Ar tai vyksta praktikoje ir ar visi laimi?

Tomas Burovas – tarptautinę patirtį turintis marketingo profesionalas. Tele2 Marketingo vadovas nuo 2011 metų.

15:30-16:15 val.

Ar geros istorijos išgelbės pasaulį? Dovilė Filmanavičiūtė

Pasaulis šaukte šaukia: tradicinė reklama mirė, tegyvuoja turinio rinkodara! Ir ginčytis su šia tendencija nebeįmanoma. Tačiau ar tikrai miršta vartotojų poreikis išgirsti nepaprastą istoriją, kurią jiems nori papasakoti jų mylimas prekės ženklas? Nė velnio. Tai gal pasikalbėkime kaip keičiasi tos istorijos ir kaip dėl jų keičiamės mes?

 

Dovilė Filmanavičiūtė – prieš gerą dešimtmetį karjerą pradėjusi kaip žurnalistė, vėliau savo širdį Dovilė amžiams atidavė reklamai. Šiuo metu vadovauja skaitmeninių sprendimų skyriui agentūroje Adell Taivas Ogilvy. Nebetiki tradicine reklama 15-75 metų auditorijai, iš didžiųjų Lietuvos miestų, su didesnėmis nei vidutinės pajamomis. Kiekvieną dieną priima iššūkį kurti ne šiaip sau reklamą, o turinį, kuris priverstų vartotojus pamilti prekės ženklus, su kuriais Dovilė dirba. Jos portfelyje – patirtys su didžiausiais prekės ženklais Lietuvoje ir Pabaltijo šalyse.

 

16:15-17:00 val.

Nė žingsnio be inovacijų: nuo svajonės iki geriausio pasaulyje žurnalo. Alfas Ivanauskas

Nesuskaičiuojama galybė valandų ore, daugybė įveiktų kilometrų ir dar daugiau pagamintų desertų. Įkvėpimas ir idėjų paieškos neturi ribų ar sienų, todėl patiekalai filmuojant laidą gaminami braidant po vandenyną ar skrendant lėktuvu. Neišsenkančios inovacijos ir netradiciniai sprendimai jau tapo kasdienybe, kuri nenustoja stebinti. Kaip visa tai pavyksta?

 

Alfas Ivanauskas baigęs meno vadybą, dirbo reklamos srityje, tačiau geriausiai jaučiasi
kurdamas – ir ne tik virtuvėje. „Nieko nėra neįmanomo”, - nuolat kartoja Alfas. Visi
verčiantys mąstyti „out of the box” atradimai sugula į kulinarines knygas, jau tapusias
bestseleriais, ir kulinarinį žurnalą, dvejus metus iš eilės Kinijoje tarptautiniuose apdovanojimuose
pelniusį geriausio pasaulyje kulinarinio žurnalo titulą.

 

17:00-18:00 val. 

Pokalbiai prie vyno taurės

 

Dalyvio mokestis: tik 99 Eur

 

Mokestis nurodytas įskaitant PVM.