Juoko joga

Juoko joga

2015-09-15 18:30, Vilnius, Europa City Vilnius, Vilnius Jasinskio g.14 | Dalyvauja: 29 Registracijos terminas: 2015-09-15

Pakalbėkime apie juoką. Kaip dažnai juokiatės ir kas Jus prajuokina? Ar yra taip, jog laukiate, kad kažkas Jus pralinksmintų ar dažniau patys imatės iniciatyvos?

Kas yra juokas? Ar tai – Jūsų laimės išraiška? O gal  viskas yra atvirkščiai?

Juoktis lengva ar sunku? Žinoma, sakysite, lengva juoktis, kai esi laimingas. O ar galėtumėte juoktis, jei jaustumėtės liūdnas/-a, piktas/-a ar nusivylęs/-usi? Šiandien esu suradusi atsakymą į šį klausimą, kad TAIP – TAI ĮMANOMA!

Nežinau kas kurį surado: ar juokas mane, ar aš - juoką, bet jis mane lydi per gyvenimą vis stipriau ir stipriau. Šiame gyvenimo etape  esu atradusi „Juoko Jogą“.  

Kodėl Juoko Joga?
Priežastis, kodėl šie užsiėmimai vadinami Juoko Joga yra ta, kad ši metodika jungia juoko pratimus su jogos kvėpavimo pratimais.
Juoko Jogos koncepcija grindžiama moksliškai įrodytu faktu, kad žmogaus organizmas negali atskirti dirbtinio ir tikro juoko, o nauda sveikatai gaunama ta pati – sukuriama „laimės chemija“.
Juoko jogos sesijos metu juoktis gali kiekvienas, nepasitelkdamas humoro, pokštų ar komedijų. Iš esmės, mes galime juoktis be jokios priežasties ir tai yra nuostabu!

Kadangi Juoko Jogoje juokas naudojamas kaip pratimas, mes galime juoką pratęsti tiek kiek norime.

Kokia Juoko Jogos nauda?

  • Juoko užsiėmimai gali pakeisti asmens nuotaiką per kelias minutes. Pakili nuotaika leidžia jaustis gerai ir šią būseną kartais išlaikyti net visą dieną.
  • Juokas aprūpina kūną ir smegenis didesniu deguonies kiekiu, o tai leidžia jaustis energingesniu, produktyvesniu bei pozityvesniu.
  • Juokas stiprina imuninę sistemą ir mažina streso lygį.
  • Juokas yra puiki žmonių jungtis, sukurianti rūpesčiu bei pasidalinimu grįstus santykius.
  • Juoko pagalba Jūs įnešite į savo gyvenimą daugiau džiaugsmo ir pozityvios energijos.Juoko užsiėmimai gali pakeisti asmens nuotaiką per kelias minutes. Pakili nuotaika leidžia jaustis gerai ir šią būseną kartais išlaikyti net visą dieną.
  • Juokas aprūpina kūną ir smegenis didesniu deguonies kiekiu, o tai leidžia jaustis energingesniu, produktyvesniu bei pozityvesniu.
  • Juokas stiprina imuninę sistemą ir mažina streso lygį.
  • Juokas yra puiki žmonių jungtis, sukurianti rūpesčiu bei pasidalinimu grįstus santykius.

 

Kristina yra Sertifikuota „Juoko jogos“ trenerė, profesionali ICU koučingo specialistė, „Points of you“ kūrybinių koučingo įrankių praktikė. Dalyvavusi daugybėje seminarų bei darbinių sesijų Lietuvoje bei Ispanijoje, apie darnų asmenybės vystymąsi. Sutikusi daug nuostabių žmonių, susipažinusi su  įvairiomis dvasinio tobulėjimo technikomis, įgavusi žinių apie emocinį intelektą, psichologiją bei Visatos dėsnius. Atradusi dalijimosi džiaugsmą – tai yra tai, kas šiandien ją daro laiminga. Nori su jumis pasidalinti laimės ir juoko filosofija, bei atskleisti paslaptį, kaip juoko pagalba mes galime kurti rūpesčiu ir pasidalijimu grįstus santykius.