Seminaras „Viešasis kalbėjimas –  žingsnis į sėkmę“

Seminaras „Viešasis kalbėjimas – žingsnis į sėkmę“

2015-10-02 10:00, Klaipėda, Lietuvos Verslo Kolegija, Turgaus g 21, 502 auditorija | Dalyvauja: 22 | Laisvų vietų skaičius: 8 Registracijos terminas: 2015-10-01

Lektoriai atstovauja Retorika.lt - specializuotos iškalbos dirbtuvės, kuriose dalyviai padedami aukščiausios kvalifikacijos dėstytojų įvaldo klasikinį viešojo kalbėjimo meną ir tampa įtikinamų kalbų sakymo meistrais.

 

Yra du kalbėtojų tipai: tie, kurie nervinasi, ir tie, kurie meluoja. Markas Tvenas

 

Turbūt ne vienam iš mūsų yra tekę pajausti baimę, neramumą, ar net paniką kai turime kalbėti viešai. Rankos ir balsas dreba, delnai drėksta, mintys pasidaro nerišlios, pasakome tai, ko iš tiesų net nenorėjome pasakyti. Pradedame mindžikuoti, kvailai mosuoti, nuleisti akis ir daryti tai, ko tikrai nereikėtų. Ir tai nutinka ne tik prieš didesnę auditoriją žmonių, bet ir svarbiuose susitikimuose, kur mūsų gebėjimas KALBĖTI ir aiškiai dėstyti mintis, gali nulemti net mūsų pardavimų sėkmę. Gi puikus produktas su dar puikesniu marketingo planu bus niekas, jei nemokėsime jo pristatyti ir parduoti.

Ar tai galima įveikti – tikrai taip. Ir tai galite padaryti mokymuose jau spalio 2 d.

Viešo kalbėjimo mokys Retorika.lt dėstytojai - doc. Adrija Čepaitė – Palšauskienė ir Doc. Vytautas Kontrimas.

Žiūrovams pažįstama iš televizijos serialų ir teatro scenų, doc. Adrija Čepaitė – Palšauskienė akademiniame ir verslo pasaulyje žinoma kaip viena kvalifikuočiausių sceninės kalbos, iškalbos ir kalbinės raiškos mokytojų. Ji dėsto šias disciplinas ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, ir užsienio universitetuose. Nuolat siekia tobulėti, todėl 2012 išvyko stažuotis pas vieną garsiausių sceninės kalbos specialisčių Patsy Rodenburg Guildhall muzikos ir teatro akademijoje (JAV). Veda seminarus įmonėms ir individualiems asmenims viešojo kalbėjimo, komandos formavimo, komunikacijos temomis.


Doc. Vytautas Kontrimas
aktorius, pedagogas, Lietuvos edukologijos universiteto meninio ugdymo katedros docentas, režisieriaus Cezario Graužinio grupės aktorius. Sukūrė vaidmenis penkiolikoje spektaklių garsiausiuose Lietuvos teatruose, du iš jų apdovanoti „Auksiniu scenos kryžiumi“ - “Arabiška naktis” ir “Nutolę toliai”. Vytautas taip pat užsiima su jaunimu neformaliuose teatrinio ugdymo būreliuose bei dėsto teatro raiškos pažinimą ir filmų kūrimą. Turi sukaupęs daug patirties televizijoje ir kine. Šias profesines žinias aktorius perteikia dėstydamas kūno kalbos, charizmos ir aktorinio meistriškumo meną.

 

 

Dėl mokymų efektyvumo, vietų skaičius RIBOTAS (30 dalyvių).


Tema: 

Viešasis kalbėjimas –  žingsnis į sėkmę

Sritis: Komunikacija
Skirtas: 

Norintiems mokytis ir tobulinti viešąjį kalbėjimą

Forma:  Visai dienai skirtas seminaras
Vieta: 

Lietuvos Verslo Kolegija, Turgaus g 21, 502 auditorija, Klaipėda

Parkavimas:

Nėra

Data:  2015 m. spalio 2 d. (penktadienis) 10.00 val.
Trukmė:  8+ val.
Organizatorius:  LiMA Klaipėdos skyriaus valdyba, klaipeda@lima.lt
Dalyvio mokestis:   

Vienkartinis bilietas: 89 Eur (mokestis su PVM)

Įsigykite vienkartinį bilietą -->

LiMA nariams: 49 Eur (mokestis su PVM) (prisijunkite prie LiMA narių registracijos sistemos)

Esate marketingo, verslo vystymo, komercijos ir/arba susijusių sričių specialistas ar vadovas? Tapkite LiMA nariu - pasiskaitykite apie narystę