Kalėdinis 2015-ųjų LiMA Kaunas vakaras

Kalėdinis 2015-ųjų LiMA Kaunas vakaras

2015-12-09 18:00, Kaunas, Pabėgimo kambarys „Rūsys“, Laisvės al. 51A (vidiniame kieme) | Dalyvauja: 24 Registracijos terminas: 2015-12-09

Mielieji,

2015-ieji prabėgo it viena diena, kupina daug gražių ir prasmingų akimirkų. Prisiminkime jas! Kviečiame jus gruodžio 9 d. 18:00 val. pabūti drauge, linksmai praleisti laiką ir prisiminti smagiausius momentus. Vakaro programa išties intriguojanti!

Galvas pasukti kvies lapkritį Laisvės alėjoje duris atversiantis pabėgimo kambarys "Rūsys". RŪSYS – tai puiki pramoga kompanijai! Visame pasaulyje didelio populiarumo sulaukusiame pabėgimo kambaryje reikės ištrūkti iš užrakinto kambario per 60min! Kad rastumėte raktą reikės spręsti užduotis, ieškoti įvairių užuominų, galvoti, kaip panaudoti rastus daiktus! Mūsų laukia du skirtingi kambariai su skirtingomis temomis ir sunkumo lygiais, bei erdvė pergalei atšvęsti! 

Ir tai dar ne viskas. Mūsų taip pat laukia smagus ir nuotaikingas protmūšis Kalėdų tematika, kurį mums dovanoja renginių organizavimo firma "Eventon".

Šventinio vakaro užkandžiais ir gėrimais rūpinasi LiMA.    

Simbolinė vakaro kaina: 10 € (su PVM)

P.S. vietų skaičius ribotas.


Pabėgimo kambarys Rūsys meta iššukį Tau – ar sugebėsi ištrūkti iš užrakinto kambario per 60 min? Kad atrakintum duris Tau teks pasitelkti savo ir kolegų aštrų protą, intuiciją, sutelkti žinias bei pastabumą ir galbūt Jums pavyks?

Vakaro metu išbandysime du naujus, dar dažais kvepiančius kambarius, įkurtus Laisvės al. prie pat fontano.

 

Kambarys Memento

Po sunkios psichologinės traumos Maiko atmintis yra pažeista. Visas gyvenimas susideda iš mėginimų kažką atsiminti (tatuiruotės, įrašai, momentinės foto). Maikas apkaltinamas jaunos moters nužudymu, jį tuoj areštuos. Ar jam pavyks atsiminti kas įvyko tą lemtingą naktį ir įrodyti savo nekaltumą?

Kambarys Tamsos brolija

Kad taptum draugijos nariu- turi būti turtingas, įtakingas ir pasižymėti aštriu protu. Brolija veikia tik tamsoje. Jie naudoja architektūrinius simbolius bei slaptus ženklus, kad išsaugotų savo paslaptis. Ar sugebėsi jas atskleisti visiškoje tamsoje?

Pramoga skirta 3 - 6 žmonių komandai.

Daugiau informacijos www.pabegimorusys.lt

 

Nekantriai visų laukianti,
Kauno LiMA valdyba

Tema: 

2015-ųjų Kalėdinis Kauno LiMA vakaras

Sritis:

Kalėdos

Skirtas: 

LiMA Kaunas nariams

Forma: 

Pramoginis renginys

Vieta: 

Pabėgimo kambarys „Rūsys“, Laisvės al. 51A (vidiniame kieme)

Data: 

2015 m. gruodžio 9 d. (trečiadienis) 18.00 val.

Trukmė: 

3-4 val.

Organizatorius: 

LiMA Kauno skyriaus valdyba, kaunas@lima.lt, Miglė +370 611 15065 

Klausimai dėl apmokėjimų: 

Veiklos koordinatorė Deimantė Šimaitytė, +370 645 550044, info@lima.lt

Dalyvio mokestis:

LiMA nariams: 10 Eur (su PVM) (prisijunkite prie LiMA narių registracijos sistemos)

Esate marketingo, verslo vystymo, komercijos ir/arba susijusių sričių specialistas ar vadovas? Tapkite LiMA nariu - pasiskaitykite apie narystę