LiMA vadybos akademija. „Perkūnas iš giedro dangaus“: krizių valdymas ir komunikacija

LiMA vadybos akademija. „Perkūnas iš giedro dangaus“: krizių valdymas ir komunikacija

2015-12-03 13:00, Vilnius, VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parkas, J. Galvydžio g. 5 | Dalyvauja: 22 | Laisvų vietų skaičius: 8 Registracijos terminas: 2015-12-03

Įsivaizduokite įprastą penktadienio popietę. Po įtemptos, bet darbingos ir rezultatyvios savaitės mintyse jau rikiuojate savaitgalio planus ir ruošiatės atsipūsti. Tik staiga sulaukiate kolegos skambučio. „Ar girdėjai, kas nutiko?!”, - kupinu įtampos balsu klausia bendradarbis ir kaip mat papasakoja apie jūsų bendrovės padalinyje ką tik įvykusią didelę nelaimę. Neaiškiu būdu į svetimas rankas patekusią konfidencialią ir gyvybiškai svarbią informaciją. Prie jūsų bendrovės ar organizacijos padalinio besirenkančią įtūžusių piliečių minią. Arba (įrašykite su jūsų organizacijos veikla susijusį įvykį ar situaciją, apie kurį nenorėtumėte nė pagalvoti).

Lyg tyčia, aukščiausi organizacijos vadovai išvykę į komandiruotę užsienyje ir yra nepasiekiami. O jūsų telefonas netyla – klientai, kolegos, žiniasklaidos atstovai skambina ir prašo paaiškinti, kas nutiko. Suvokiate, kad jūsų organizacijai ir jums patiems prasidėjo rimčiausių išbandymų metas.

 

LiMA vadybos akademijos mokymuose „Perkūnas iš giedro dangaus“ kviesime pasikalbėti apie krizes, jų valdymą ir komunikaciją. Paskaitos-diskusijos ir praktinės dalies metu ieškosime atsakymų į klausimus, kurie gali būti gerokai reikšmingesni nei „kaip išsaugoti reputaciją, kai užklumpa rimti iššūkiai?“. Tarp jų:

  • Pasirengimas ir prevencija: kaip numatyti galimas grėsmes ir užbėgti joms už akių?
  • Organizacija: kaip pasiruošti valdyti krizes, kurioms nepavyko užkirsti kelio?
  • Strategija ir taktika: kaip elgtis susidūrus su krize?
  • Patirtis: kaip įsisavinti krizės pamokas ir antrąkart neužlipti ant to paties grėblio?

Mokymuose aptarsime Lietuvos ir užsienio įmonių ir organizacijų patirtį bei svarbiausius principus. Praktinės dalies metu ugdysime krizių valdymo ir komunikacijos įgūdžius bei plėsime savo pačių patirtį.

Mokymus veda:

Mindaugas Ardišauskas ‒ komunikacijos konsultantų agentūros „VRP Hill+Knowlton Strategies“ generalinis direktorius. Komunikacijos strategijos ir taktikos, krizių valdymo bei ryšių su žiniasklaida ekspertas, „Verslo žinių“ leidinio apie viešuosius ryšius bendraautorius. Mindaugas teikė konsultacijas daugeliui svarbiausių šalies įmonių bei valstybės institucijų, prisidėjo prie Lietuvos stojimo į ES referendumo informacinės kampanijos įgyvendinimo, kaip konsultantas dalyvavo keliose politinėse ir rinkimų kampanijose. Agentūroje „VRP Hill+Knowlton Strategies“ daugelį metų vadovavo Kampanijų ir krizių departamentui. Bendravimo su žiniasklaida, komunikacijos strategijos bei taktikos klausimais konsultavo daugelį Lietuvos visuomenės, politikos ir verslo lyderių.

Balys Narbutas mokymų vadovas, lektorius, komunikacijos konsultantas agentūrojeVRP Hill+Knowlton Strategies“. Balio specializacija ‒ ugdymo programų rengimas ir įgyvendinimas, krizių prevencija ir valdymas. Dirbęs žurnalistu bei atstovu spaudai, Balys prie VRP Hill+Knowlton Strategieskomandos prisijungė 2007 m. Yra sukūręs bei įgyvendinęs daugelį kompleksinių ugdymo programų, apimančių komunikacijos krizių valdymą, asmeninius komunikacijos gebėjimus ir lyderystę, bendravimą su žiniasklaida, vidinę komunikaciją, darbuotojų motyvaciją ir organizacijos psichologiją. Balys veda mokymus bei teikia konsultacijas tiek įvairių organizacijų darbuotojams, tiek bendrovių vadovams, visuomenės lyderiams ir politikams.

 

Tema: 

Kaip pasirengti netikėtai krizei, ir kaip suvaldyti jei tokia įvyko

 

Sritis:

Krizių valdymas ir komunikacija

 

Skirtas: 

Įmonių vadovams, marketingo, komunikacijos vadovams, įmonių savininkams.

Visiems, kurie mano, kad krizėms reikia ruoštis iš anksto

 

Forma: 

LiMA vadybos akademija, plačiau apie formatą

 

Vieta: 

VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parkas, J. Galvydžio g. 5

 

Parkavimas:

J. Galvydžio g. 5 esanti aikštelė 

 

Data: 

2015 m. gruodžio 3 d. (ketvirtadienis) 13.00 val.

 

Trukmė: 

4 val.

 

Organizatorius: 

LiMA vadybos akademijos vadovė

Vilija Džiovėnaitė, vilija.dziovenaite@gmail.com 

 
Dalyvio mokestis:   

Vienkartinis bilietas: 60 Eur + PVM

Įsigykite vienkartinį bilietą -->

 

Turintiems LiMA seminarų abonementus: 30 Eur + PVM

3 mėn. seminarų abonementas - tik 40 Eur + PVM. Įsigykite seminarų abonementą -->

 
LiMA nariams: 30 Eur + PVM (prisijunkite prie LiMA narių registracijos sistemos)

Esate marketingo, verslo vystymo, komercijos ir/arba susijusių sričių specialistas ar vadovas? Tapkite LiMA nariu - pasiskaitykite apie narystę