Trys Karaliai svečiuose pas kun. Algirdą Toliatą

Trys Karaliai svečiuose pas kun. Algirdą Toliatą

2016-01-06 18:00, Vilnius | Dalyvauja: 16 Registracijos terminas: 2016-01-06

LiMA Day 2015 pranešėjas kunigas Algirdas Toliatas Trijų karalių dieną mus kviečia į svečius! Algirdas gyvena pačiame seniausiame mūriniame name Antakalnyje su įspūdingais rūsiais. „Kokio švento vyno ištrauksiu, istorijų papasakosiu...“ – žada charizmatiškasis kunigas.

Šis neformalus vakaras skirtas pokalbiams apie tai, kaip marketingo pagalba galima priartinti tikėjimą prie žmonių ir žmones prie tikėjimo. Kviečiame visus, kam smalsu padiskutuoti ir kas norite pasidalinti idėjomis, kaip sukurti stipresnę bažnyčios bendruomenę.

Kun. Algirdas Toliatas – vyriausias Lietuvos policijos kapelionas. Baigė filosofijos studijas Prancūzijoje ir teologijos mokslus Italijoje. Jį galite sutikti šv. Ignoto bažnyčioje laikant mišias ir po jų linksmai bendraujant su bendruomenės nariais „suneštinėje“ puotoje, važinėjant motociklu Vilniaus gatvėse bei bet kuriame įdomiame „žemiškame“ renginyje, kurių jis nevengia siekdamas kuo plačiau paskleisti savo idėjas. Savo populiariuosius pamokslus audio formatu kunigas talpina tinklaraštyje, žinoma, aktyviai komunikuoja ir socialiniuose tinkluose.

Tema: 

Kaip marketingo pagalba sustiprinti bažnyčios bendruomenę

Sritis:

Bažnyčios marketingas, bendruomenės

Skirtas: 

Tik LiMA nariams: marketingo ir komunikacijos specialistams, besidomintiems bendruomenių kūrimu ir/ar dvasingumu, jo populiarinimu

Forma: 

Neformalus susitikimas

Data: 

2016 m. sausio 6 d. (trečiadienis) 18.00 val.

Trukmė: 

2 val.

Organizatorius: 

LiMA Vilniaus skyriaus valdyba, Raminta Girdvainė, raminta@girdvaine.lt, +370 674 03732

Dėl apmokėjimų kreiptis:

LiMA veiklos koordinatorė Deimantė Šimaitytė, info@lima.lt+370 672 90607

Dalyvio mokestis:

LiMA nariams nemokamai (prisijunkite prie LiMA narių registracijos sistemos)

Esate marketingo, verslo vystymo, komercijos ir/arba susijusių sričių specialistas ar vadovas? Tapkite LiMA nariu - pasiskaitykite apie narystę