Tips and tricks PR'ui išmatuoti

Tips and tricks PR'ui išmatuoti

2016-04-13 18:30, Vilnius, „Corner Hotel“, T. Ševčenkos g. 16 | Dalyvauja: 121 | Laisvų vietų skaičius: 14 Registracijos terminas: 2016-04-13

Šiandieninėje visuomenėje mes norime suskaičiuoti ir pinigais vertinti viską. Neišvengiamai ir ryšius su visuomene pradedame vertinti skaičiais, nauda ar kitomis skalėmis.

Nėra vienos formulės, kuri pamatuotų ar vienos, ar kitos įmonės PR‘as yra/buvo sėkmingas. Kiekvienu atveju keliami tikslai, rodikliai, kuriuos pasiekiame ryšių su visuomene priemonėmis, yra skirtingi. Susitarimas - sėkmės formulė - nėra niekur užrašyta, ji priklauso nuo kliento ir tiekėjo, nuo įmonės ir jos agentūros, nuo vadovo ir jo komunikacijos specialisto iškeltų tikslų ir lūkesčių.

Seminare bus nagrinėjama, kaip išsikelti tikslus ir kokias matavimo priemones jiems parinkti. Seminaras skirtas smulkių ir vidutinių įmonių marketingo specialistams, kuruojantiems ryšius su visuomene. Tema nebus orientuota į RsV specialistus. 

Pranešėja: Sandra Meškauskaitė, RsV konsultantė ir komunikacijos agentūros „Ad verum“ vykdomoji direktorė. 4 metų patirtis aviacijos ryšių su visuomene srityje – buvusi Vilniaus oro uosto ir oro linijų bendrovės „Air Lituanica“ komunikacijos vadovė. 7 metų patirtis koordinuojant projektus sveikatos apsaugos sektoriuje. Pastarųjų kelių metų „arkliukas“ – verslo įmonių vidinė ir išorinė komunikacija, ieškant geriausios „lentynos“ įmonei, kur ją padėti, kad būtų graži ir savimi patenkinta.

Tema: 

Seni, bet geri būdai išmatuoti ryšius su visuomene

Sritis:

Komunikacija, ryšiai su visuomene

Skirtas: 

Smulkių ir vidutinių įmonių marketingo specialistams, kuruojantiems ryšius su visuomene. Tema nebus orientuota į RsV specialistus.

Forma: 

Vakarinis seminaras

Vieta: 

„Corner Hotel“, T. Ševčenkos g. 16, Vilnius

Parkavimas:

Netrukus patikslinsime

Data: 

2016 m. balandžio 13 d., 18.30 val.

Trukmė: 

1,5+ val.

Organizatorius: 

LiMA Vilniaus skyriaus valdyba, Rūta, ruta.saineryte@gmail.com, +370 675 36011

Klausimai dėl apmokėjimų:

LiMA veiklos koordinatorė Agnė Masionytė, info@lima.lt, +370 672 90607

Dalyvio mokestis:   

  

Vienkartinis bilietas: 19 Eur (mokestis nurodytas su PVM)

Įsigykite vienkartinį bilietą →

Turintiems LiMA seminarų abonementus: nemokamai

3 mėn. seminarų abonementas - tik 40 Eur + PVM. Įsigykite seminarų abonementą →

LiMA nariams: nemokamai (prisijunkite prie LiMA narių registracijos sistemos)

Esate marketingo, verslo vystymo, komercijos ir/arba susijusių sričių specialistas ar vadovas? Tapkite LiMA nariu - pasiskaitykite apie narystę