LiMA kontaktų vakaras ir Vilniaus skyriaus valdybos rinkimai

LiMA kontaktų vakaras ir Vilniaus skyriaus valdybos rinkimai

2016-03-09 18:00, Vilnius, Socialinių mokslų kolegija (SMK), Kalvarijų g. 137E, Vilnius | Dalyvauja: 85 Registracijos terminas: 2016-03-09

Kviečiame į interaktyvų vakarą, kurio metu sužinosite, kaip užmegzti pirmąjį kontaktą, ir iškart tai pritaikysite praktikoje! Po užsiėmimo vyks LiMA Vilniaus valdybos rinkimai, kurių metu išsirinksime žmones, kurie LiMA bendruomenei atstovaus artimiausius dvejus metus.

Naujokams tai puiki proga įsilieti į bendruomenę – susipažinti su kitais nariais bei vienu reikšmingiausių procesų – rinkimais. O „jau nebe naujokams“ ir senbuviams – pabūti su bendraminčiais ir praplėsti pažinčių ratą.

Praktinis užsiėmimas „Tyla ar small talk?“
18.00-19.30

Tyla ar „small talk“? Kuris iš būdų greičiau išplės jūsų kontaktų ratą? Ar žinote, kokią galią ir įtaką gali padaryti trumpas pokalbis su visai nepažįstamu ar mažai pažįstamu žmogumi? Ir ką daryti, kad „small talk“ taptų lengvai inicijuojamu dalyku?

Ugnė ir Simonas tiki, kad sėkmingam kontakto mezgimui įtaką daro ne tik efektyvi verbalinė kalba, bet ir akių kontaktas, kūno pozicija, rankos paspaudimo būdas ir daugelis kitų dalykų, apie kuriuos dažnai nesusimąstome. Apie kontakto kūrimą ir jo svarbius elementus praktiniame užsiėmime papasakos charizmatiškieji „myTurn“ viešojo kalbėjimo lektoriai.

Apie lektorius:


Ugnė Juodytė – „myTurn“ viešojo kalbėjimo lektorė, psichologė, koučerė, būsima psichoterapeutė-Geštalto praktikė, viešojo kalbėjimo ir lyderystės klubo „First Toastmasters of Lithuania“ narė, 2014-2015 m. klubo prezidentė, turinti 6 metų patirtį mokymų srityje.

 

 

Simonas Jakubauskas – „myTurn“ viešojo kalbėjimo lektorius, koučeris, teisininkas, tarptautinių viešojo kalbėjimo varžybų nugalėtojas, renginių moderatorius ir vedėjas, angliško viešojo kalbėjimo klubo „Confident Voices Vilnius“ įkūrėjas.

 

 

Vilniaus skyriaus valdybos rinkimai
19.30-20.30

Vakaro metu išsirinksime naująją Vilniaus skyriaus valdybą, kuri LiMA bendruomenei atstovaus artimiausius dvejus metus
! Į renginį kviečiami tiek norintys kandidatuoti, tiek atiduoti savo balsą. Daugiau informacijos apie pačius rinkimus gausite savaitę iki renginio.

Tema: 

Kaip užmegzti pirmąjį kontaktą

Sritis:

Komunikacija, networking‘as

Skirtas: 

LiMA nariams

Forma: 

Kontaktų vakaras + valdybos rinkimai

Data: 

2016 m. kovo 9 d., 18.00 val.

Trukmė: 

2,5 val.

Organizatorius: 

LiMA Vilniaus skyriaus valdyba, Raminta, raminta@girdvaine.lt, +370 674 03732

Klausimai dėl apmokėjimų:

LiMA veiklos koordinatorė Agnė Masionytėinfo@lima.lt, +370 672 90607

Dalyvio mokestis:   

LiMA nariams nemokamai