Šeštadienio brunch'as

Šeštadienio brunch'as

2016-03-19 10:00, Vilnius, VŠĮ Šiaurės miestelio technologijų parkas, J. Galvydžio g. 5, Vilnius | Dalyvauja: 20 Registracijos terminas: 2016-03-18

Adomas Baltagalvis - Facebook reklamos ekspertas, socialinių tinklų entuziastas. Per paskutinius trejus metus dirbo Lietuvoje, Indijoje, Malaizijoje bei Portugalijoje ir administravo Facebook reklaminių kampanijų už daugiau nei €500,000. Šiuo metu padeda klientams iš Amerikos, Kanados bei Australijos pritraukti daugiau kontaktų bei pardavimų su Facebook reklama. Laisvalaikiu keliauja, rašo apie internetinę reklamą AdomasBaltagalvis.com, AgoraPulse.com bei SocialMedia.lt blog'uose.

Seminaro metu Adomas atksleis, kaip išnaudoti Facebook Power Editor ir Business Manager įrankių galimybes, sėkmingai parinkti tikslines auditorijas, sukurti, testuoti ir optimizuoti reklamas, sekti konversijas bei įgyvendinti pakartotines rinkodaros kampanijas. Taip pat analizuosime konkrečias reklamos kampanijas ir pardavimų sistemas, kurias galėsite lengvai pritaikyti ir savo verslams.

Svarbu – užsiregistravusiems bus atsiusta anketa, kurios pagalba, seminaro vedėjas nustatys tam tikrus dalyvaujančių poreikius bei suteiks galimybė iš anksto užduoti klausimus, ar išsakyti seminaro lūkesčius.

Kviečiame dalyvausiančius užpildyti šį klausimyną.

Tema: 

Facebook Business Manager/Power Editor įrankių galimybių apžvalga, konkrečių pavyzdžių pateikimas, teisingas kampanijų sustatymas, auditorijų bei reklamos variacijų testavimas, ataskaitų analizavimas, remarketingo kampanijos ir t.t.

Sritis:

Reklama socialiniuose tinkluose

Skirtas: 

Visiems, kurie dirba su Facebook reklama aukštesniame nei pradedančiojo lygyje

Forma: 

Šeštadieno brunch‘as (arba praktinis seminaras )
Būtina atsinešti savo nešiojamąjį kompiuterį!

Vieta: 

VŠĮ Šiaurės miestelio technologijų parkas, J. Galvydžio g. 5, Vilnius

Parkavimas:

Aikštelė šalia pastato

Data: 

2016 m. kovo 19 d. (šeštadienis) 10.00 val.

Trukmė: 

5 val. (+ 1 val. pietūs + 2 pertraukos po 15 min.)

Organizatorius: 

LiMA Socialinių tinklų specialistų grupės koordinatorė Olga Kapustina, 
olga.kapustina22@gmail.com, +370 674 69913

Dėl apmokėjimų kreiptis:

LiMA veiklos kooradinatorė Agnė Masionytėinfo@lima.lt, +370 672 90607

Dalyvio mokestis:   

LiMA nariams 60 Eur (renginys skirtas tik LiMA nariams)