Freedom LTd - Lietuva, jos istorinis ir geopolitinis brendas

Freedom LTd - Lietuva, jos istorinis ir geopolitinis brendas

2016-03-07 18:30, Vilnius, „Corner Hotel“, T. Ševčenkos g. 16 | Dalyvauja: 48 Registracijos terminas: 2016-03-07

Ypatingas LiMA svečias  - Jonas Ohman ryškiausiai žinomas kaip vienas iš organizacijos „Blue/Yellow“, tiekiančios pagalbą Ukrainos kariams, įkūrėjų.

Jonas – Švedijos lietuvis, vertėjas, žurnalistas, publicistas ir kinematografininkas, sukūręs tokius filmus kaip „Nematomas frontas“, „Smogikai“, į švedų kalbą išvertęs Jurgos Ivanauskaitės romaną „Ragana ir lietus”, Jurgio Kunčino „Tūla”, Sigito Parulskio „Trys sekundės dangaus”, Juozo Lukšos-Daumanto dokumentinius memuarus „Partizanai” (puikiai žinome žaliąsias apyrankes – pristatymo kampanijos atributą), kitų rašytojų noveles, apysakas, esė. Šiandien  

„Blue/Yellow“ jau tapusi savotišku reiškiniu, simboliu pilietinės visuomenės Lietuvoje“, – įsitikinęs Jonas. ”Švedijoje, iš kur aš esu, yra labai stipri pilietinė visuomenė. Aš noriu to išmokyti ir lietuvius”, teigia jis.

Tai neeilinis, nestandartinis renginys,  organizuojamas LiMA narių – bendraminčių, iniciatyvinės pilietinės grupės įkūrėjų – unikali galimybė susitikti su šiuo iškiliu visuomenės veikėju ir tiesiogiai diskutuoti apie šiandieninę ir ateities Lietuvą istoriniame, geopolitiniame kontekste, apie mūsų šalies įvaizdžio kūrimą bei rinkodarą, remiantis Ukrainos pavyzdžiais. Ir, žinoma, apie pačią Ukrainą. ”Konflikto su Rusija baigtis stipriai paveiks Lietuvą ir Baltijos šalis. Atitinkamai, Lietuvos veikimas Ukrainoje – valdžios ir visuomenės – yra itin svarbus”, sako Jonas. Jis tikrai turi kuo pasidalinti su Lietuvos marketingo bendruomene ir yra pasirengęs bendrai diskusijai.

 

Tema:

Lietuva, jos istorinis ir geopolitinis brendas

Sritis:

Geopolitika, Istorija

Skirtas:

Visiems: LiMA nariams ir nenariams

Forma:

Seminaras

Vieta:

„Corner Hotel“, T. Ševčenkos g. 16, Vilnius

Data:

2016 m. kovo 7 d. (pirmadienis), 18:30 val.

Trukmė:

Iki 2 val.

Organizatorius:

Vytautė Survilaitė, vytaute.survilaite@gmail.com

Klausimai dėl apmokėjimų:

LiMA veiklos koordinatorė Agnė Masionytėinfo@lima.lt, +370 672 90607

Dalyvavimas:   

NEMOKAMAS