Marketingas ≠ marketingui. 5 skirtingų verslo sričių patirtys

Marketingas ≠ marketingui. 5 skirtingų verslo sričių patirtys

2016-06-08 16:00, Kaunas, KTU „Santakos“ slėnis, Baršausko g. 59 | Dalyvauja: 100 Registracijos terminas: 2016-06-08

 Dalyvauja: 102 | Laisvų vietų skaičius: 98

Naujas LiMA renginio formatas, kurio metu marketingo specialistai per 18 minučių pristatys skirtingų sričių marketingo subtilybes ir ypatybes. Kalbėtojai papasakos apie savo produktus ir kuo jie skiriasi nuo kitų produktų, kuo skiriasi jų tikslinė auditorija ir jos pasiekimas naudojant reklamą ir komunikaciją.  Nors marketingas plačiąją prasme labai panašus, renginyje išgirsite marketingo sričių skirtumus, ir galbūt ypatybes galėsite pritaikyti savo sričiai, taip atrasdami naujų marketingo galimybių.
Renginio vedėjas Haroldas Urbonavičius.

PRANEŠĖJAI
Vitalija Ročė – rinkodaros srityje dirba nuo 2008 metų, kuria ir valdo nekilnojamojo turto projektų prekės ženklus, aktyviai dirba ryšių su visuomene srityje. Šiuo metu dirba lyderiaujančios nekilnojamojo turto plėtros įmonės „Eika“ rinkodaros ir komunikacijos vadove. Per 18 minučių Vitalija atskleis nekilnojamojo turto marketingo subtilybes.
Giedrė Šileikytė, „Autoriai“ | Kūrybinė komunikacija įkūrėja ir vadovė.
„Autoriai“ - tai indie komunikacijos agentūra, veikianti jau penkerius metus.
Giedrė kalbės tema: Kaip indie agentūrai prasimušti holivudiškai nusiteikusioje rinkoje? Kai neturi raudono kilimo ir normalių blizgančių batų.
Kristina Valaitytė - DELFI Rinkodaros vadovė. Šiuo metu DELFI grupėje valdo interneto portalų ir žurnalų prekių ženklus, iš kurių žinomiausi - DELFI, Moteris, Cosmopolitan, Panelė, Mano namai, Alio.lt ir kt. Rinkodaros profesionalams skirto interneto portalo M360.lt bendraautorė ir neformali vadovė. Reklamos ir rinkodaros  industrijoje - nuo 1994. Vertę verslui kūrė  "Lietuvos telekome" (dabar - TEO), TV6,  "Power Hit Radio", "Cukrus media". Limiečiams pristatys interneto žiniasklaidos rinkodaros virtuvę ir kaip multiplatform keičia turinio vartojimą. 
Erna Krivickienė turi daugiau nei 15 metų patirtį marketingo ir pardavimų srityse. Ilgą laiką dirbo marketingo vadove tarptautinėse kompanijose. Verslo sritys: IT sprendimai, logistika ir atsargų valdymas, restoranų tinklas, grožio salonai ir SPA centrai, laisvalaikio klubas, finansinės paslaugos  ir daugelis kitų. Pranešimo tema: IT įmonių marketingas - „Jokios magijos, tik marketingas“. 
Alenas Gražulis verslininkas, turintis 14 metį patirtį farmacijos produktų pardavimo ir marketingo srityje. Alenas turi farmacijos (KMU) ir marketingo valdymo (KTU) magistro laipsnius. Praktinė patirtis įgyta slovėnijos farmacijos kompanijoje KRKA, Lietuvos farmacijos įmonėje „Sanitas“ ir kt. Šiuo metu organizuoja keleto įmonių veiklą, kurios užsiima vaistinių preparatų bei maisto papildų importu, rinkodara ir pardavimu Lietuvoje. Pranešimo tema: Farmacijos sektoriaus marketingas. 

 

Tema: 

Marketingas ≠ marketingui. 5 skirtingų verslo sričių patirtys

Sritis:

Skirtingų sričių marketingas

Skirtas: 

Norintiems pasisemti įkvėpimo, patirties bei neformaliai pabendrauti su kitais LiMA nariais

Forma: 

Vakarinis seminaras

Vieta: 

KTU „Santakos“ slėnis, Baršausko g. 59, Kaunas

Parkavimas:

PC „Molas“ automobilių parkavimo aikštelėje

Data: 

2016 m. birželio 8 d. (trečiadienis) 16:00 val.

Trukmė: 

2+ val.

Organizatorius: 

LiMA Kauno skyriaus valdyba, Vytautas Narbutas, vytautasnarbutas@gmail.com

Dėl apmokėjimų kreiptis:

LiMA veiklos koordinatorė Agnė Masionytė, info@lima.lt, +370 672 90607

Dalyvio mokestis:   

Vienkartinis bilietas: 45 Eur (mokestis nurodytas su PVM)

Įsigykite vienkartinį bilietą →

Turintiems LiMA seminarų abonementus: nemokamai

3 mėn. seminarų abonementas - 65 Eur (mokestis nurodytas su PVM). Įsigykite seminarų abonementą →

LiMA nariams: nemokamai (prisijunkite prie LiMA narių registracijos sistemos)

Esate marketingo, verslo vystymo, komercijos ir/arba susijusių sričių specialistas ar vadovas? Tapkite LiMA nariu - pasiskaitykite apie narystę

  Dalyvauja: 102 | Laisvų vietų skaičius: 98