Marketingo kampanijų valdymas su „Google Apps“

Marketingo kampanijų valdymas su „Google Apps“

2016-06-15 16:00, Šiauliai, Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakultetas, 16 auditorija, Architektų g. 1 | Dalyvauja: 10 Registracijos terminas: 2016-06-15

„Google Apps“ efektyviam marketingui. II dalis.

Savo veikloje mes nuolat ieškome inovatyvių būdų produktyvumui ir efektyvumui didinti. Praktinio seminaro „Google Apps efektyviam marketingui“ II-oji dalis skirta supažindinimui su Google Apps panaudojimu marketingo kampanijų valdyme.

Šio praktinio seminaro tikslas - suteikti naudingos informacijos ir žinių apie tai kaip marketingo veiklą padaryti efektyvesne, tam pasitelkiant Google Apps bei kitus Google produktus.

Google turi visą eilę produktyvumo ir bendradarbiavimo įrankių, kurių pagalba galima efektyviai valdyti visą marketingo kampaniją nuo pradžios iki pabaigos.

Seminaro metu bus pademonstruotos praktinės Google Apps pritaikymo galimybės marketingo kampanijos valdyme. Sužinosite kaip Google aplikacijas panaudoti marketingo kampanijų planavimui, vykdymui, duomenų rinkimui ir apdorojimui. Susipažinsite su Google suteikiama infrastruktūra, kuri itin patogi komandos bendradarbiavimui realiu laiku.  

Pranešėjas: Donatas Dragūnas, marketingo specialistas, savo veikloje daugiau nei 15 metų naudojantis Google produktus, padėjęs ne vienai įmonei ir mokymo įstaigai sėkmingai įdiegti Google Apps ir pereiti prie sklandaus jų naudojimo visos organizacijos mastu.

Tema: 

Marketingo kampanijų valdymas su „Google Apps“

Sritis:

Planavimas ir darbo organizavimas

Skirtas: 

Rinkodaros vadovams, specialistams

Forma: 

Praktinis seminaras

Vieta: 

Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakultetas, 16 auditorija (Architektų g. 1, Šiauliai)

Parkavimas:

Nemokamai Šiaulių universiteto aikštelėje

Data: 

2016 m. birželio 15 d. (trečiadienis) 16 val.

Trukmė: 

~3 val.

Organizatorius: 

LiMA Šiaulių skyriaus valdyba, siauliai@lima.lt , Donatas +370 686 08756

Klausimai dėl apmokėjimų:

LiMA veiklos koordinatorė Agnė Masionytė, info@lima.lt, +370 672 90607

Dalyvio mokestis:   

Tik LiMA nariams: nemokamai (prisijunkite prie LiMA narių registracijos sistemos)

Esate marketingo, verslo vystymo, komercijos ir/arba susijusių sričių specialistas ar vadovas? Tapkite LiMA nariu - pasiskaitykite apie narystę

Fiziniams asmenims stojimo ir narystės mokestis iki 2016 m. pabaigos: 100 Eur. Plačiau apie narystę →