Sporto marketingas

Sporto marketingas

2016-08-25 18:00, Vilnius, Corner Hotel, T. Ševčenkos g. 16, Vilnius | Dalyvauja: 52 | Laisvų vietų skaičius: 68 Registracijos terminas: 2016-08-25

 

„Lietuvos krepšinis – platus rinkodaros kanalas.

Sporto rinkodara – viena įdomiausių rinkodaros atmainų. Joje veikia dėsniai, į kuriuos kitose rinkodaros srityse dažniausiai nekreipiama dėmesio. Lietuvoje iš sporto bene pastebimiausia yra krepšinio rinkodara, nuo kurios priklauso ne tik krepšinio populiarumas, tačiau ir daugybė socialinių dalykų.

Lietuvos krepšinio rinktinė – sėkmingiausias šalies „produktas” – ir pačioje Lietuvoje, ir visame pasaulyje. Visi mato krepšininkų laimėjimus, tačiau dažnai nepastebi visos rinktinės rinkodaros, kuria rūpinasi Lietuvos krepšinio federacija.

Nors pagrindinės rinktinių varžybos vyksta vasarą, rinkodara turi dirbti ištisus metus. Tai – intensyvus darbas su rėmėjais, partneriais, krepšininkais ir valdžios atstovais. Tai – nuolatiniai iššūkiai, išbandymai ir taip pat pergalės.“ – teigia R. Sabas.

 

Rytis Sabas, ryšių su visuomene, komunikacijos ir sporto rinkodaros specialistas

 

Pagal profesiją – žurnalistas, dirbęs dienraščiuose „Lietuvos rytas”, „Respublika”, vedęs krepšinio laidas TV3 ir BTV. Nuo 2009 m. nuolat dirba darbus, susijusius su sporto rinkodara ir komunikacija. 2011 m. buvo Europos vyrų krepšinio čempionato Klaipėdos organizacinės grupės vadovas, viso čempionato ryšių su visuomene ir komunikacijos vadovas. 2012 m. rengė Europos dviračių treko čempionatą Panevėžyje. Vėliau pradėjo bendradarbiauti su Lietuvos plaukimo federacija. Nuo 2014 m. Lietuvos krepšinio federacijos ryšių su visuomene ir komunikacijos vadovas.

 

 

Vytautas Medineckas (Ironvytas), verslininkas, sportininkas, o taip pat hip hop'o atlikėjas.

 

Verslininkas, įkūręs maisto papildų parduotuvę, kultūrizmo ir fitnesso rūbų liniją, įvairių sporto turnyrų bei renginių organizatorius.
Sporto entuziastas. TV projektų  Lietuvoje dalyvis. 
Muzikantas, reperis, kurio hitai youtube kanale skaičiuoja milijonus peržiūrų. 
Tiesiog gyvenantis savo gyvenima, laimingas zmogus - Ironvytas.

 

 

Mantas Balčiukynas, „Goodlife“ įkūrėjęs ir vadovas.

 

„Pagal specialybę esu Ekonomistas. 7 metus dirbau kompanijoje “Apple”. Paskutinėje pozicijoje, Baltijos šalių ir Balkanų šalių regiono vadovas. 

Padaręs karjerą tarptautinėje kompanijoje, nusprendžiau, kad save realizuoti noriu sporto ir sveikatingumo paslaugų sektoriuje, kurdamas unikalų sporto klubo verslo modelį.

Sporto ir sveikatingumo segmentas, viena sparčiausiai augančiu rinkų.

Lietuva vis dar užima autsaideriu vaidmenį tiek sportuojančių žmonių skaičiumi, tiek sporto ir sveikatingumo paslaugų tiekėjų teikiamu produktų prasme Europoje.

Kuo skiariasi treniruoklių nuoma nuo sporto klubo narystės? Kaip edukuoti ir motyvuoti žmones sveikai gyvensenai ir fiziniam aktyvumui? Kaip marketingo ir komunikacijos “įrankiai” galėtų padėti mūsų klientams pasiekti rezultatų?

Pranešimo metu pasidalinsiu savo istorija, kaip gimė ir išsivyste sporto klubo, kuriame visi nariai pasiekia rezultatus, idėja.“

 

Mantas Paulauskas, VšĮ ,,Sveikas miestas” direktorius, laikinai einantis direktoriaus pareigas VšĮ ,,Lazdynų baseinas", Lietuvos žmonių su negalia sporto sąjungos prezidentas, Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos snieglenčių ir slidinėjimo komiteto vadovas, konsultantas sporto renginių ir projektų organizavime (valdyme).

 

„Sporto ir aktyvaus gyvenimo iniciatyvos Vilniaus mieste. Kas įgyvendinta, kas ne, o kam reikia tiek nedaug. Vilniaus miesto ir rėmėjų požiūris į visa tai buna skirtingas.“

 

 

 

Forma: 

Seminaras

Vieta: 

Corner Hotel, T. Ševčenkos g. 16, Vilnius

Data: 

2016 m. rugpjūčio 25 d. (ketvirtadienis) 18 val.

Trukmė: 

2 val.

Organizatorius: 

LiMA Vilniaus skyriaus valdyba, Deimantė Margerė, simaityte.deimante@gmail.com, +370 645 50044

Klausimai dėl apmokėjimų:

LiMA veiklos koordinatorė Agnė Masionytė, info@lima.lt, +370 672 90607

Dalyvio mokestis:   

Vienkartinis bilietas: 29 Eur (mokestis nurodytas su PVM)

Įsigykite bilietą →

Turintiems LiMA seminarų abonementus: nemokamai

3 mėn. seminarų abonementas - 65 Eur (mokestis nurodytas su PVM). Įsigykite seminarų abonementą →

LiMA nariams: nemokamai (prisijunkite prie LiMA narių registracijos sistemos)

Esate marketingo, verslo vystymo, komercijos ir/arba susijusių sričių specialistas ar vadovas? Tapkite LiMA nariu

Fiziniams asmenims stojimo ir narystės mokestis iki 2016 m. pabaigos: 80 Eur. Plačiau apie narystę →