B2B. Social selling

B2B. Social selling

2016-10-13 18:00, Vilnius, SMK 111 aud. , Kalvarijų g. 137E , Vilnius | Dalyvauja: 55 Registracijos terminas: 2016-10-13

 

B2B. Social selling

 

Socialiniai tinklai atlieka vis svarbesnį vaidmenį ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir tampa neatsiejama verslo dalimi. Nuo komunikacijos su klientais iki pardavimų, nuo žinutės "boostinimo" iki reklaminių kampanijų planavimo. Šiandien socialiniai tinklai dar tvirčiau įsiskverbia į verslą ir tampa įrankiu sėkmingai plėtrai, kitaip tariant "pardavimų įrankiu". Galbūt atėjo ta diena, kuomet "šaltieji skambučiai" taps istorija ir užleis vietą "social sellingui"? Apie socialinių tinklų kanalus, "Twitter" ir "LinkedIn", asmens profilio kūrimą ir pardavimus "verslas verslui" papasakos Justinas Taruška ir Marius Ivanovas. 

 

Justinas Taruška sukaupęs daugiau nei 10 metų patirties B2B pardavimų segmente CEE, EMEA bei JAV rinkose. Justinas yra „Alchemist” akseleratoriaus (JAV, Silicio slėnis) alumnis, Unboxed (ex. Inside Warehouse) bendraįkūrėjas, Pet24 valdybos narys, salesclub.lt blogo ir B2B pardavimų bendruomenės salesclub.lt bendraįkūrėjas, KTU StartupSpace patarėjų tarybos narys, KTU Ekonomikos ir vadybos fak. studijų programų komiteto narys bei KTU vizituojantis lektorius.

 

 

Marius Ivanovas turi daugiau nei 20 metų patirtį marketingo ir pardavimų srityje, yra vienas iš HTPOOL partnerių, atsakingas už "performance marketing" ir "business intelligence" vertikales CEE, Indijoje bei Hong Konge. Vadovauja „LinkedIn“ ir „Twitter“ reklamos pardavimams ir operacijoms Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Viena stipriausių Mariaus pusių – gilus asmeninis skaitmeninių medijų kanalų ir technologijų išmanymas bei pritaikymas įvairiuose pardavimų cikluose, segmentuose ir kanaluose.

 

 

Tema: 

B2B. Social selling 

Sritis:

Socialinių medijų pardavimai

Skirtas: 

Marketingo ir pardavimų specialistams

Forma: 

Vakarinis seminaras

Vieta: 

SMK 111 aud., Kalvarijų g. 137E , Vilnius

Parkavimas:

Aikštelė prie SMK

Data: 

2016 spalio 13 d. 18 val.

Trukmė: 

2 val.

Organizatorius: 

LiMA Vilniaus skyriaus valdyba

Dėl apmokėjimų kreiptis

LiMA veiklos koordinatorė Agnė Masionytė, info@lima.lt, +370 672 90607

Dalyvio mokestis:   

Vienkartinis bilietas: 25 Eur
Įsigykite vienkartinį bilietą →

 

Turintiems LiMA seminarų abonementus: nemokamai

3 mėn. seminarų abonementas - 65 Eur.
Įsigykite seminarų abonementą →

 

LiMA nariams: nemokamai
(prisijunkite prie vidinės registracijos sistemos)

Esate marketingo, verslo vystymo, komercijos, pardavimų, komunikacijos, reklamos ir/arba susijusių sričių vadovas ar specialistas?
Tapkite LiMA nariu ir ateikite į šį seminarą nemokamai.

Fiziniams asmenims narystės mokestis iki 2016 m. pabaigos: 60 Eur.

Plačiau apie narystę