LiMA rekomenduoja: ISM interaktyvi konferencija Palangoje

LiMA rekomenduoja: ISM interaktyvi konferencija Palangoje

2016-10-06 18:00, Palanga, Viešbutis „Gabija”, Vytauto g. 40 | Dalyvauja: 12 Registracijos terminas: 2016-10-06

 

ISM kviečia dalyvauti ISM interaktyvioje konferencijoje „Rinkodaros ir strategijos sinergija: kodėl ji vertinga Jūsų organizacijai?“. Su trimis puikiais akademikais-marketingistais: Kristina Maikštėniene, Benu Adomavičiumi ir Ivo Matser.

 

Rinkodaros ir strategijos sinergija: kodėl ji vertinga Jūsų organizacijai?

 

Net ir nedidelėse įmonėse strateginiai planai dažnai kuriami keliuose lygmenyse ir keliuose departamentuose. Rinkodaros bei visos įmonės strategija - pavyzdys, kaip du strategijos planavimo procesai rizikuoja “prasilenkti” tarpusavyje.

Ką daryti, jog šios dvi ypatingai svarbios veiklos sritys - rinkodara ir strategija - viena kitą papildytų, o ne prieštarautų? Kokius prioritetinius rinkodaros bei strateginio planavimo klausimus Jūsų įmonė turi išspręsti, siekdamos efektyvaus bei pamatuojamo augimo?

Šiuos ir kitus klausimus aptarsime verslo vadovų interaktyvioje konferencijoje - diskusijoje.

Jos metu įmonių vadovai galės iš anksto užduoti gilius rūpimus klausimus ir renginio metu išgirsti ne tik strategijos bei rinkodaros ekspertų, bet ir kitų vadovų - kolegų nuomones. 

 

DISKUSIJŲ MODERATORIAI / EKSPERTAI: 

 

 

BENAS ADOMAVIČIUS - ISM Executive School Strateginio valdymo modulio vadovas, konsultantas. „Creditinfo Lietuva“ valdybos narys ir keleto įmonių akcininkas, MITA verslo planų ir investicinių projektų vertinimo ekspertas, asocijuotas „EKT Grupė“ konsultantas, sertifikuotas verslo procesų valdymo ir veiklos vertinimo ekspertas,  Strateginio valdymo asociacijos (SMS) narys. Be aktyvios profesinės veiklos, veda mokymus ir seminarus Vokietijoje, Estijoje, Švedijoje, ir Baltarusijoje. 

KRISTINA MAIKŠTĖNIENĖ - ISM Executive School Rinkodaros strategijos ir valdymo bei Tarptautinio verslo modulių vadovė, ekspertė - konsultantė, vedusi seminarus ir skaičiusi konferencijų pranešimus penkiolikoje pasaulio šalių. JAV rinkodaros asociacijos (AMA), Strateginio valdymo asociacijos (SMS), Kainodaros profesionalų asociacijos (PPS) narė, žurnalo „Baltic Journal of Management“ redakcinės kolegijos narė, JAV Northwestern U. Kellogg vadybos mokyklos MBA studijų priėmimo komisijos narė Rytų Europai. 17 metų veda mokymus ir konsultuoja įvairių šalių verslo įmones rinkodaros bei tarptautinių rinkų strategijos klausimais.

IVO MATSER - ISM Executive school dekanas ir ISM vadybos ir ekonomikos universiteto vykdomasis direktorius. AOG holdingo (Olandija), BMDA, FIBAA, KPMA valdybos narys. M&I holdingo priežiūros valdybos narys. Raster Group, NIMA ir Zorgspectrum Het Zand valdybų pirmininkas. Šios įmonės užsiima veikla IT, rinkodaros, sveikatos apsaugos ir švietimo srityse. Nuo 2003 metų vadovavo TSM verslo mokykloje (Twente universitetas) Olandijoje. CEEMAN, EFMD, BMDA, Academy of management ir dar daugelio profesinių asociacijų narys. Savo profesinėje veikloje jis sutelkia dėmesį į verslo strategiją, rinkodarą ir pokyčių valdymą.

Diskusijų kalba: lietuvių.

 

Spalio 6 d., 18:00 val. Palangoje, viešbutyje „Gabija” (Vytauto g. 40).