Streso valdymas prezentuojant ir kalbant viešai

Streso valdymas prezentuojant ir kalbant viešai

2017-03-30 17:00, Klaipėda, Kultūros fabrikas Bangų g. 5A | Dalyvauja: 17 Registracijos terminas: 2017-03-30

Kalbėti viešai be streso??! Taip. Ir tai įmanoma!

Šiandien mūsų gyvenimas neįsivaizduojamas be pristatymų ir viešojo kalbėjimo. Tai darome kasdieną pristatydami prekes/paslaugas, save, įmonę, rezultatus vadovams, kolegoms. Drebančios rankos, užsikertantis balsas, chaotiškai lakstančios mintys - nuolatiniai prezentavimo ir viešojo kalbėjimo palydovai. Sakoma, kad viešo kalbėjimo baimė įvardijama kaip antra didžiausia žmogaus baimė.

Naudojant praktikoje pasiteisinusius streso valdymo būdus, matysime kaip per 40 sekundžių iš baimės kupinos nuotaikos „pereiti“ į nuotaiką padedančią „užvaldyti“ auditorijos dėmesį. Kaip ruoštis kalbai, kad ji praeitų sklandžiai. Kokius metodus ir būdus galima panaudoti suvaldyti stresą ruošiantis ir kalbėjimo metu.

Mokymus ves Liana Mogišaitė, andragogė-praktikė (suaugusiųjų mokytojas, taikantis patirtinius metodus), Mokymo ir įgūdžių ugdymo centras (www.miuc.lt) direktorė. Mokymų praktika ir konsultacijomis užsiima nuo 2004 metų. 

Galileo sakė, kad žmogaus neverskite aklai išmokti, o padėkite atrasti tai savyje. Mokymuose naudoja patirtinius metodus, padedančius atkleisti dalyvių įvairiapusius gabumus, didinant norą efektyviai taikyti įgytas žinias. Net po kelerių metų sutikti mokymų dalyviai, prisimena išgirstą informaciją, įgytas praktikas ir noriai dalinasi savo pasiekimais. Dalyviai vertina už gebėjimą šiltai ir pozityviai bendrauti bei perteikti net ir sudėtingą informaciją paprastai ir įdomiai.

Liana šia tema kalbės iš praktinės pusės. Ji padeda ruoštis prezentacijoms aukščiausio lygio vadovams Europoje ir Azijoje. Liana skaitė pranešimą darbo efektyvumo tema virš 9.000 dalyvių auditorijai didžiausioje motyvacijos konferencijoje „No Limits“ 2016-09-30 Žalgirio arenoje, Kaune.

 

Tema:

Streso valdymas prezentuojant ir kalbant viešai

Sritis: Viešasis kalbėjimas
Skirtas: 

Visiems, besidominties viešuoju kalbėjimu

Forma:  Seminaras
Vieta:  Kultūros fabrikas Bangų g. 5A, Klaipėda

Parkavimas:

Parkingas yra, mokamas

Pritaikymas žmonėms su judėjimo negalia:

Pilnai pritaikyta

Data:  2017 m. kovo 30 d., 17:00 val.
Trukmė: 

2 val.

Organizatorius:  LiMA Klaipėda skyriaus valdyba, klaipeda@lima.lt+37065444310
Dėl apmokėjimų kreiptis: LiMA veiklos koordinatorė Agnė Masionytė, info@lima.lt, +37067290607
Dalyvio mokestis:   

Vienkartinis bilietas: 19 Eur
Įsigykite vienkartinį bilietą →

LiMA nariams: nemokamai (prisijunkite prie LiMA narių registracijos sistemos)

Esate marketingo, verslo vystymo, komercijos ir/arba susijusių sričių specialistas ar vadovas? Tapkite LiMA nariu - pasiskaitykite apie narystę

LiMA seminarų abonementų savininkams: nemokamai

3 mėn. seminarų abonementas - 65 Eur.
Įsigykite seminarų abonementą →

Geriausias būdas nugalėti baimę, pažiūrėti jai į akis. Leidai sau išdrįsti? Iki malonaus susitikimo!