Susipažinkime. Aš - blogeris. Nuo įrašo ant sienos iki naudos prekiniam ženklui

Susipažinkime. Aš - blogeris. Nuo įrašo ant sienos iki naudos prekiniam ženklui

2017-04-18 16:00, Vilnius, Čiop Čiop konferencijų salė, Žalgirio g. 135, Vilnius | Dalyvauja: 78 Registracijos terminas: 2017-04-18

“Susipažinkime. Aš - blogeris. Nuo įrašo ant sienos iki naudos prekiniam ženklui” 

 

 

 

 

Kas yra blogo turinys?


"Niekas kitas kaip istorijos, kurias pasakojame maloniausiu formatu: nuotraukos, tekstai, koliažai, trumpametražiai filmai, infografikai ar tiesiog kasdienybės dokumentika. Skaitytojui patinka jas sekti, jomis dalintis, jomis remtis, ieškoti įkvėpimo ar smalsauti. Istorijos suteikia skonį, nuotaiką ir sufleruoja, kur kada.


Kur visa tai sudėti? Bloge galima parašyti ilgiausią "Misija ir vizija" tekstą apie tai, koks rokenrolas esate, bet tik turiniu tai patvirtinsite. Blogas yra patogi platforma po vienu stogu talpinti įvairų turinį ir kūrybiškai pasakoti apie dalykus, kuriuos ne visi supranta ir ne visada atkreipia dėmesį: ketvirčio rezultatai, statistika, tecnologijos, nesėkmės, darbo paieškos, aplankyti renginiai, kasdienybė ir pan.

Verslas tikrai gali startuoti nuo turinio, kai pirmiausia po vienu stogu suburiami bendraminčiai su panašiais siekiais, idėjomis, vertybėmis, problemomis ir pajamomis. Daug lengviau kurti produktą, kai šalia yra tas, kuriam Jūsų idėja išspręstų ne vieną problemą ir lengvintų kasdieną.

Blogas padeda susidraugauti su skaitytojais ir pelnyti jų pasitikėjimą, o tai bene didžiausias kiekvieno amatininko, specialisto ir verslo turtas" - teigia vienos didžiausių blogų platformų Lietuvoje įkūrėja Viktorija Povilienė.

 

 

Pranešėjai

 

>

Rokas Kondratas

Pirmo ir vienintelio lietuviško YouTube reklamos tinklo videostars.lt autorius ir vadovas. Videostars.lt MCN (ang. Multi-channel-network) skirtas video kūrėjams bei reklamos užsakovams.torius ir vadovas

Rokas apie YouTube galimybes gali pasakoti nesustodamas. Ko gero vienas daugiausiai apie YouTube žinančių žmonių Lietuvoje draugiškai ir įdomiai dalinasi savo ir kitų patirtimis.

 

 

 

Viktorija Povilienė

Esu blogerė ir geriblogai.lt įkūrėja. Projektas atsirado iš didelės meilės kūrėjams ir savileidėjams – blogeriams. Norėjome, kad gerai rašančius lengviau rastų ne tik smalsuolis skaitytojas, bet ir verslas, amatininkai bei įdėjininkai bendriems projektams.

 

geriblogai.lt po savo stogu talpina naujausią įrašų srautą tų, kurie rašo reikšmingai ir reguliariai, turi savo skaitytojus, kritikus ar susitikimų vietas. Norėjome, ir vis dar labai norime, kad blogeriai vienas kitą geriau pažintų ir įkvėptų didesniems projektams. Tikime, jog turinys labiau nei reklama gali papasakoti skaitytojui ir vartotojui ne tik apie produkto aktualumą, naudą ir grožį, bet ir apie patį specialistą, amatininką ar verslo komandą.

 

 

 

Vlogerė LAURITTA

Video tinklaraštininkė, influencerė, internetinės laidos autorė Lauritta taip pat dirba videostars.lt, kur vadovauja įvairiems Youtube projektams, akivaizdu, Youtube ji pažįsta puikiai."Internete tavo ribos yra ten, kur pats jas nusibreži" įsitikinusi Laura.

Vlogerė Lauritta savo pranešime pasidalins savo, kaip vlogerės istorija, nuo ko pradėjo ir kaip viskas keitėsi. Ji papasakos kokia yra vlogerės veikla (internetinė laida, bendradarbiavimai su įvairiomis kompanijomis, renginiai ir kelionės). Duos pavyzdžių kitų kūrėjų ir parodys, kad VISKAS YRA ĮMANOMA, o youtube galimybės yra beribės!

 

 

Aidas Puklevičius

2 romanų, 9 serialų ir 843 straipsnių autorius, buvęs FHM ir Playboy redaktorius, nūnai komunikacijos agentūros Fabula Hill+Knowlton Strategies kūrybos vadovas, taip niekuomet ir neprisivertęs užveisti nuosavo blogo.

 

 

 

 

 

Tema:

Blogų kūrimas verslo vystymui

Forma:  Popietinis seminaras
Vieta:  Čiop Čiop konferencijų salė, Žalgirio g. 135, Vilnius
Vietų skaičius: 100
Pritaikymas žmonėms su judėjimo negalia: Pritaikyta (pilnai)
Parkavimas: Parkavimasis prie "Rimi"
Data:  2017 m. balandžio 18 d. (antradienis) 16:00 val.
Trukmė: 

3 val.

Organizatorius:  LiMA Vilniaus skyriaus valdyba
Kilus klausimams kreiptis: LiMA veiklos koordinatorė Agnė Masionytė, info@lima.lt, +370 672 90607
Dalyvio mokestis:   

 

Bilieto kaina: 45 Eur

 

Registruotis

 

LiMA nariams: nemokamai (prisijunkite prie LiMA narių registracijos sistemos)

 

Esate marketingo, verslo vystymo, komercijos ir/arba susijusių sričių specialistas ar vadovas? Tapkite LiMA nariu - pasiskaitykite apie narystę 

 

LiMA seminarų abonementų savininkams: nemokamai

3 mėn. seminarų abonementas - 65 Eur (mokestis nurodytas su PVM).

Įsigykite seminarų abonementą →