Pokalbių klubas su Kauno miesto įvaizdžio kūrėjais

Pokalbių klubas su Kauno miesto įvaizdžio kūrėjais

2017-05-23 18:00, Kaunas, Restoranas “Bajorkiemis city”,Kęstučio g. 86 | Dalyvauja: 19 Registracijos terminas: 2017-05-23

 

 

Pokalbių klubas
su Kauno miesto įvaizdžio kūrėjais

 

 

 LiMA pokalbių klubas vėl Kaune!

Pokalbių klube neformalioje aplinkoje šį kartą bendrausime su klubo svečiais Tomu Grigalevičiumi ir Mantu Bertuliu. Vyrais, besirūpinančiais Kauno miesto įvaizdžio formavimu, prisidėjusiais prie Kauno netikėtos dovanos vilniečiams Vilniaus gimtadienio proga.

Pokalbių klubas skirtas tik LiMA nariams. Dalyvavimas yra nemokamas.

 

 

 

Tomas Grigalevičius

„Kampanija „Su gimtadieniu, Vilniau!“ charakterizuoja šiuolaikinį Kauną, kuris yra drąsus, veržlus, mėgsta stebinti ir žmonėms dovanoja geras emocijas. Būtent pozityvume slypi milžiniška galia, gebanti daryti poslinkius masių pasąmonėje.“

Tomas Grigalevičius – patyręs komunikacijos konsultantas, šiuo metu atsakingas už Kauno mero, Kauno miesto savivaldybės ir pačio Kauno įvaizdį. Prieš pasukdamas komunikatoriaus keliu, Tomas eilę metų dirbo žurnalistu ir patirtį kaupė visų rūšių medijose (laikraštyje, naujienų portale, radijuje ir televizijoje). Per ilgametę savo darbinę praktiką Tomas prisidėjo prie įvairių projektų idėjų generavimo ir įgyvendinimo, o ryškiausia iš jų buvo Kauno gimtadieninė dovana Vilniui.  

 

 

Mantas Bertulis

„Kaip miesto valdymą viešoje erdvėje padaryti patraukliu bei seksualiu?“

Mantas Bertulis – 23 metų komunikacijos specialistas, nebaigęs Viešosios komunikacijos studijų, tačiau jau sukūręs tokius projektus kaip „Kitokie pasikalbėjimai“ ar „Kvepia Kelionėm“, penkerius metus dirbęs krepšinio žurnalistu, o dabar dirbantis Kauno miestui bei įgyvendinantis įvairias idėjas. Viena skambiausių – Kauno gimtadienio sveikinimas Vilniui. 

 

 

 

 

Tema:

Kauno miesto įvaizdis

Forma:  Pokalbių klubas
Skirtas:

LiMA nariams

Vieta:  Restoranas “Bajorkiemis city”,Kęstučio g. 86, Kaunas
Pritaikymas žmonėms su judėjimo negalia: Pilnai pritaikyta
Parkavimas: Viešasis miesto parkavimas (mokamas)
Data:  2017 m. gegužės 23 d. (antardienis) 18:00 val.
Trukmė: 

~2-3 val.

Organizatorius:  LiMA Kauno skyriaus valdyba. Vaida Jakubauskytė, +370 630 53845
Kilus klausimams kreiptis: LiMA veiklos koordinatorė Agnė Masionytė, info@lima.lt, +370 672 90607