Praktinis seminaras apie duomenų apsaugą ir LiMA Šiaulių skyriaus valdybos rinkimai

Praktinis seminaras apie duomenų apsaugą ir LiMA Šiaulių skyriaus valdybos rinkimai

2018-04-17 17:30, Šiauliai, Šiaurės Lietuvos kolegija, Tilžės g. 22 | Dalyvauja: 26 Registracijos terminas: 2018-04-17

Kaip pasiruošti naujajam duomenų apsaugos įstatymui?

 

Š. m. gegužės 25 d. bus pradėtas taikyti Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR), privatiems ir juridiniams asmenims grasina baudomis iki 20 000 000 eurų. Jei turite el. parduotuvę, rašote blogą, siunčiate naujienlaiškius, turėsite atsižvelgti į naujojo asmens duomenų apsaugos reglamento reikalavimus. O skaityti įstatymus ir suprasti, kaip juos taikyti, tikrai nėra kiekvieno rinkodaros specialisto pašaukimas. 

Kartu su teisininku Andrej Rudanov diskutuosime, ką rinkodaros specialistams būtina atlikti ir žinoti iki jam įsigaliojant?

Praktinis seminaras susidės iš dviejų dalių:
I  dalis - teorinė dalis: asmens duomenų reikalavimų ir jų teisinio reguliavimo pristatymas;
II  dalis - praktinė dalis: nagrinėjami konkretūs praktiniai atvejai, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, kai renkami (ar galimai renkami) asmens duomenys; analizuojamos galimos konfliktinės situacijos (skundai, pretenzijos ir pan.), teikiami patarimai ir rekomendacijos, kaip valdyti kylančias rizikas.

----

Prieš seminarą - naujos LiMA Šiaulių skyriaus valdybos rinkimai! Nepraleiskite - Jūsų balsas ir dalyvavimas yra kiekvieno limiečio pareiga!

Visi LiMA nariai kviečiami apsvarstyti savo kandidatūrą bei galimybes prisidėti prie naujosios komandos, kuri per ateinančius dvejus metus darbuosis LiMA Šiaulių narių labui.

Kandidatavimo anketą rasite čia:

Kandidatuoti*

* kandidatūrą pateikti gali tik LiMA nariai.

Paraiškų peiėmimas baigtas. 

Kandidatus į Šiaulių skyriaus rinkimus tvirtina LiMA Valdyba.

 

Duomenų apsauga - svarbiausi teisiniai aspektai

Andrej Rudanov

Ilgametis Lietuvos ir užsienio verslų teisės ir rizikų valdymo patarėjas farmacijos, medicinos, maisto, sveikatingumo, grožio ir kosmetikos srityse, sukaupęs išskirtinę kompetenciją ir patirtį. Viena iš kompetencijų sričių, kurioje Andrej dirba daugiau negu 10 metų – asmens duomenų apsauga, jos teisinis reguliavimas ir reguliacinių reikalavimų praktinis taikymas įvairiose Lietuvos ir užsienio versluose. Andrej konsultuoja verslą dėl asmens duomenų taikymo reikalavimų įvairiuose projektuose, rengia dokumentus, atstovauja klientus valstybės institucijose.
2016 metais tarptautinis leidinys „Global Health & Pharma” pripažino Andrej metų teisininku Sveikatos priežiūros ir gyvybės mokslų srityje (Healthcare & Life Science).


 

Skirta:

Tik LiMA nariams

Tema:

LiMA pokalbių klubas apie duomenų apsaugą ir naujos LiMA Šiaulių valdybos rinkimai

Forma:

Pokalbių klubas

Vieta:

Šiaurės Lietuvos kolegiaj, Tilžės g. 22, 407 a.

Pritaikymas žmonėms su judėjimo negalia:

Pilnai pritaikyta

Parkavimas: 

Teritorija kieme, miesto parkingas 

Data:

2018 m. balandžio 17 d. (antradienis), 17:30 val. 

Trukmė:

~2,5 val.

Organizatorius:

LiMA Šiaulių skyriaus valdyba, renginiai@lima.lt 

Kandidatai į LiMA Šiaulių skyriaus valdybą

 

LINA BERTULIENĖ

UAB "SolVentus"  plėtros vadovė

 

Esu kūrybinga ir smalsi žinioms asmenybė.

Pažadas: Tikiuosi pateisinti Jūsų lūkesčius. Tinkamai atstovauti LiMĄ.

 
   

NATALIJA ČUČUK

 UAB "Sidabrinė srovė" - rinkodaros vadybininkė

 

Esu baigusi Marketingo bakalaurą (ISM), 3 metus dirbau rinkodaros vadybininke įmonėje UAB "Birštono mineraliniai vandenys", šiuo metu dirbu rinkodaros vadybinike įmonėje UAB "Sidabrinė srovė". Didžiausias mano indėlis į LIMA būtų kūrybinis ir strateginis, organizacinių įgūdžių tikiuosi pasisemti asociacijoje. 

Pažadas: Maksimaliai įsitraukti į kūrybinę asociacijos veiklą, siūlyti naujas idėjas, analizuoti įmonių poreikius, kurti ir planuoti įmonėms naudingą veiklą. 

 

 

 
 

URTĖ DRĄSUTYTĖ

 Šiaulių valstybinė kolegija - viešųjų ryšių specialistė

 

Esu jauna specialistė, nebijanti iššūkių, norinti tobulėti, siekianti kuo didesnio žinių bagažo ir praktinių įgūdžių. Manau, kad LiMA – puiki galimybė visapusiškai savęs realizacijai. 

Pažadas: Stengčiausi įnešti šviežio oro gūsį. Galėčiau prisidėti idėjomis, viešinimu prie renginių organizavimo.

 

DAIVA GRIKŠIENĖ

  Šiaulių bankas

 

Gimiau Kauno rajone. Mokiausi Babtų ir Garliavos mokyklose. Studijavau Vilniuje. Gyvenimas atsiuntė į Šiaulius. Turiu du magistro diplomus: žurnalistikos ir ekonomikos mokslų. Gyvenime irgi du etapai: žurnalistinis ir rinkodaros. Dabar dirbu Šiaulių banke Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadove. Vasaromis filmuoju dokumentinius filmus. Esu aktyvi ir visuomeniška. Ir kaip visi, svajoju spalvotai. 

Pažadas: stengsiuosi atrasti naujų vėjų marketingo temose, pasitelkiant savo darbinę patirtį, dar aktyviau ieškoti ir atrasti įdomių pranešėjų seminarams. Ir kas labai svarbu, ir ko labai norėčiau - tai išplėsti LiMA Šiaulių skyriaus narių bendravimą, įtraukti visus į bendrą verslo, meno ir mokslo kelionę – kitaip dar vadinamą marketingu. Noriu, kad būtų smagu vieningai mokytis, tobulėti, vieningai linksmai bendrauti ir vieningai stiprinti marketingo reikšmę Šiaurės Lietuvos regione.

   

LINA LIESIENĖ

 Šiaulių valstybinės kolegijos Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vedėja, Vadybos ir komunikacijos katedros lektorė

 

Realiai vertinu savo galimybes, tikslų siekiu kantriai ir atsakingai dirbdama, visuomet vadovaujuosi moralinėmis vertybėmis. Mėgstu žmones, neformalų bendravimo būdą, stengiuosi nuolat tobulinti asmenines savybes ir profesinius įgūdžius.

Pažadas: Aktyviai prisidėsiu prie renginių, šviečiamosios veiklos organizavimo. 

 

 

                                    

 

 
LORETA LIUBAVIČIENĖ

Laisvai samdoma ryšių su visuomene ir rinkodaros projektų vadovė

 

Įkvepianti idėja ir komandinis darbas suteikia sparnus nuversti kalnus. 

Pažadas: Tikslas, kad metų pradžioje narių praradimo rodiklis būtų nulinis. Na, max. -10 %

 

   

ERIKA NEDAIVODINAITĖ

 UAB "Signata"- marketingo specialistė

 

Esu Erika, Lietuvoje gyvenu pastaruosius keturis metus ir dirbu marketingo srityje :) Esu baigusi Athlone college Airijoje, dabar mokslus kremtu KTU. Marketingas visada žavėjo savo kūribiškumu ir tai jog dirbant toje srityje, tu nesi tik skaičius "ryjantis" darbuotojas, o savo ir kolegų idėjas realizuojantis, apipavidalinantis žmogus :) Įstojus į LIMA atsivėrė daug galimybių susipažinti su puikiais žmonėmis, rasti nemažai bendraminčių ir praplėsti iki tol neturėtą pažįstamų ratą Kaune ir už jo ribų. 

Pažadas: Tapusi LIMA valdybos naria pažadu: - naujų idėjų generavimą ir renginių organizavimą - nenutrūkstamą komunikaciją su LIMA nariais -naujų narių pritraukimą į organizaciją jiems sukuriant pridėtinę vertę.

 
 

TOMAS RADAVIČIUS

 UAB "Giftika" - pardavimų vadovas

 

Daug kas sako, kad mėgstu pajuokauti. Kiek susiduriu gyvenime tai su šia savybe visai neblogai sekasi rasti bendrą kalba su įvairiųprofesijų žmonėmis :) Mėgstu kurti - trumpi ketureiliai švenčių proga tapo neatsiejamas atributas (taip sako draugai) Patinka daug sužinoti ir tas žinias kitiems perteikti. Na ir nelabai mėgstu apie save kalbėti, todėl šis punktas sudėtingiausias.

Pažadas: Kiek įmanoma aktyviau prisidėti prie idėjų generavimo renginiams ir seminarams. Kiek įmanoma (pagal galimybes) prisidėti prie organizacinių darbų.