Ekskursija į „BALTIK VAIRAS“ - didžiausią dviračių ir e-dviračių gamyklą Šiaurės Europoje

Ekskursija į „BALTIK VAIRAS“ - didžiausią dviračių ir e-dviračių gamyklą Šiaurės Europoje

2018-06-21 16:00, Šiauliai, Pramonės g. 3 | Dalyvauja: 16 Registracijos terminas: 2018-06-21

 VIETŲ NEBĖRA! REGISTRACIJA UŽDARYTA!

Kviečiame LiMA narius pasinaudoti reta galimybe susipažinti „iš vidaus“ su didžiausios dviračių gamintojos Šiaurės Europos regione – BALTIK VAIRO – gamybos procesais bei sėkmingai taikoma LEAN metodika, padedančia didinti gamybos efektyvumą, ir kt.

Šiemet 70 metų įkūrimo sukaktį švęsianti įmonė yra viena didžiausių Šiaulių regione. Baltik vairas gamina dviračius miestui (City), kelionėms (Trekking), kalnų, vaikiškus dviračius,  o taip pat ir elektrinius (e-bike) dviračius bei specialios paskirties dviračius (tandemus, triračius ledams, pramonėje naudojamus dviračius ir pan.). 

Kiekvieną sezoną įmonėje pagaminama apie  1700 skirtingų modelių, o Baltijos šalyse lieka vos apie 1 proc. gaminių.  Per metus pagaminama iki 300 tūkst. dviračių, kurie eksportuojami į 15 šalių. Pagrindinė Baltik vairas rinka – Vakarų Europos šalys (daugiausia – į Vokietiją, Daniją, Olandiją, taip pat į Šveicariją, Švediją, Suomiją, Belgiją ir Austriją).

Kuo įdomus BALTIK VAIRAS marketingas, ar skirtingi Lietuvos ir užsienio šalių klientų poreikiai? Pasiruoškite klausimus ir gaukite atsakymus!

 

Ekskursiją ves: „BALTIK VAIRAS“ personalo vadovė Jūratė Sobutienė.

 

Renginys skirtas tik LiMA nariams

 

Tema:

UAB BALTIK VAIRAS veiklos principai ir gamybos procesai

Forma:

Ekskursija

Vieta:

UAB BALTIK VAIRAS, Pramonės g. 3

Pritaikymas žmonėms su judėjimo negalia:

Pritaikyta

Parkavimas: 

aplinkinė teritorija

Data:

2018 m. birželio 21d. (ketvirtadienis)

Trukmė:

~1val.

Organizatorius:

LiMA Šiaulių skyrius, siauliai@lima.lt 

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.