Efektyvaus rinkodaros biudžeto rengimas. Vilnius

Efektyvaus rinkodaros biudžeto rengimas. Vilnius

2018-11-08 17:30, Vilnius, Socialinių mokslų kolegija, Kalvarijų g. 137E | Dalyvauja: 114 Registracijos terminas: 2018-11-08

 KAIP PARENGTI RINKODAROS BIUDŽETĄ EFEKTYVIAM REZULTATUI? 

 Rinkodaros biudžetas yra puiki strateginės veiklos planavimo priemonė, kuri leidžia kryptingai siekti, valdyti ir stebėti numatytus veiklos rezultatus. Tai instrumentas, kuris padės tiek start up‘ui, tiek brandžios įmonės vadovui sekti, matuoti, įvertinti rinkodaros veiklos efektyvumą ir kryptingai planuoti tolimesnių rinkodaros išlaidų struktūrą. 

Rengiant rinkodaros planą, labai svarbus etapas – jo įgyvendinimasŠiame etape žodžiai virsta aiškiai pamatuojamais rodikliais, stebėsenos priemonėmis. Kokios jos?

Visi rinkodaros biudžetai turi būti susieti su įmonės strategijaKurie strateginio plano kriterijai yra patys svarbiausi? Kaip pamatuojamas konkurencinis pranašumas? Kokią sąsają kainodaros sprendimai turi su rinkodaros biudžeto planavimu?

Dar vienas, bet labai svarbus dalykas, kaip rinkodaros biudžetą susieti su tiksliais pardavimo proceso rezultatais, o ne tik palikti šaltųjų kontaktų („lead‘ų“ ) generavimo „mašina“. Ką matuojame? Kaip parengti tokį rinkodaros biudžetą, kuris būtų susietas su aiškia ir kryptinga siekiamo rezultato stebėsena?

Bei sužinosite, kuriose biudžeto planavimo etapuose svarbią vietą užima CRM, CLV ir ROI.

 

Šių praktinio seminaro metu bus:

>> pristatyta patogi rinkodaros biudžeto forma, jos naudojimo galimybės;

>> demonstruojami kelių įmonių rinkodaros biudžeto formavimo ir rezultato sekimo pavyzdžiai;

>> apibrėžiamos rinkodaros biudžeto formavimo kryptys, jų integralumas ir sąsaja su bendrais įmonės veiklos rezultatais.

 

Lektorės asmeninė patirtis:

„Savo praktikoje parengiau ne vieną rinkodaros biudžetą. Nesvarbu, kiek nulių buvo po kablelio galutinėje eilutėje, supratau, kad reikia patogios priemonės, tiek planavimo, tiek valdymo-stebėjimo etapuose. Rinkausi, modeliavau ir mano nuomone, adaptavau patį patraukliausią planavimo modelį, kuris leidžia kryptingai suplanuoti ir pamatuoti būsimas rinkodaros veiklos rezultatus. Dar vienas, bet labai svarbus rezultatas, planuojant bet kurias įmones veiklas, labai svarbu, kad jos būtų tarpusavyje susietos, integralios, todėl biudžeto forma, kurią pristatysiu, turi ir šį svarbų elementą."

 

Indrė Radavičienė

10+ metų patirtis organizacijų konsultavimo ir mokymų srityje, 1500+ akad. val. mokymų per paskutinius 5 metus, 10+ metų patirtis rinkodaros valdymo srityje. Ekspertinės sritys: rinkodaros strategija, elgsenos kainodara, vartotojų elgsena, rinkodaros tyrimai.

Dirbdama su įvairiomis įmonėmis, vadovais, rinkodaros specialistais, Indrė nuolatos įsigilina į skirtingas verslo specifikas. Ji džiaugiasi, kad kiekvieną praktinį aspektą įgalina mokslo eksperimentai vartotojo elgsenos ir neurorinkodaros srityje. Ši mokslo ir praktikos sinergija, kaip Indrė teigia, sujungia du mąstymo laukus, kurie vienas kitą stipriai praturtina ir papildo, bet visų svarbiausia, kad dažnai atsako į klausimą „kodėl?“.

 2018 m. lapkričio 8 d. (ketvirtadienis)

17:00 - 17:30 Dalyvių registracija 
17:30 - 19:30 Praktinis seminaras

 Partneris

 

Tema:

Rinkodaros biudžeto rengimas: metodai ir praktikos

Forma:

Praktinis seminaras

Vieta:

Socialinių mokslų kolegija, Kalvarijų g. 137E

Pritaikymas žmonėms su judėjimo negalia:

Pritaikyta

Parkavimas: 

Prie SMK arba kitoje pusėje esančioje Siemens arenos aikštelėje

Data:

2018 m. lapkričio 8 d. (ketvirtadienis) 17:30 val.

Trukmė:

~2val.

Organizatorius:

LiMA administracija, info@lima.lt

Dalyvio mokestis:

  

Vienkartinis bilietas:  29 Eur 45 Eur

Registruotis

 

Dėl grupinių nuolaidų (perkant 3 bilietus ir daugiau) kreipkitės el. paštu info@lima.lt

LiMA nariams: nemokamai (prisijunkite prie LiMA narių registracijos sistemos)

 

Esate marketingo, verslo vystymo, komercijos ir/arba susijusių sričių specialistas ar vadovas? Tapkite LiMA nariu - pasiskaitykite apie narystę 

 

LiMA seminarų abonementų savininkams: nemokamai

3 mėn. seminarų abonementas - 65 Eur (mokestis nurodytas su PVM)

Įsigykite seminarų abonementą →

 

 

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.